Canucks بازی بعد: Pettersson بهبود مزیت رقابتی الهام بخش


الیاس Pettersson افزایش نبرد سطح منجر شده در فضای احترام و نا امیدی. بروس بنت / گتی ایماژ

New York Islanders (35-23-9) در ونکوور کناکز (35-27-6) سه شنبه 7 p. m. راجرز آرنا Sportsnet, Sportsnet 650.

بن KUZMA بازی روز

New York Islanders (35-23-9) در ونکوور کناکز (35-27-6)
سه شنبه 7 p. m. راجرز آرنا Sportsnet, Sportsnet 650

بزرگ MATCHUP

الیاس Pettersson در مقابل براک نلسون

یک بهبود قابل توجه در Pettersson بازی است که تمایل دانشجوی سال دوم مرکز برای شرکت مخالفان در یک فیزیکی شیوه ای برای خرید زمان و فضا و احترام. او همیشه برای رفتن به یک هدف مخالفت و مراکز defencemen و به صداقت با مقاومت مواجه است دو لبه شمشیر است. مثبت وجود دارد spinoffs بلکه نا امیدی می آید که با هدف به عنوان یکی از بازی جوان و نخبگان بازیکنان.

در حالی که بو Horvat به احتمال زیاد قرعه کشی Mathew Barzal matchup Pettersson می تواند بسیاری از 6-پا-3, 212 پوند نلسون در یکی دیگر از matchup. این یک چالش بزرگ است اما انتظار نداشته باشید که نرم و صاف و کرون مرکز به پایین.

Pettersson فراتر از نا امید یکشنبه هنگامی که او در ارزیابی سوم-دوره آرنج تخلف مقابل کلمبوس مرکز اریک رابینسون. این اثر trickle-down تبدیل مثبت او پیچ و مهره ای از جعبه مجازات در استراحت به نمره خود را 27th, هدف از این فصل در یک تنهاست تلاش برای کاهش حاشیه به 2-1 — اما این داستان. خشم او شد.

“من سعی کردم به انجام یک معکوس ضربه و من آرنج اما آن را قصد من به آرنج او توضیح داد:” Pettersson. “من فقط در تلاش بود به او ضربه با پشت و آرنج من بود. او اساسا اسکیت به آرنج من.

“من عصبانی بود. من فقط می خواستم به کار چیزی درون من. من دیوانه بود و می خواستم به بازی سخت در شیفت های بعدی. جن بیرون آمد و من را به ثمر رساند یک هدف است. من همیشه سعی می کنم مثبت خواهد بود و من فقط سعی کردم به استفاده از خشم به عنوان سوخت.”

این است که در واقع یک چیز خوب است. این کشش-درایو چیزهای تست فطرت خود را در هر سطح. او می خواهد به تفاوت ساز و نشان دادن برخی از حل و فصل هنگامی که هدف این است که رفتن به طنین انداز با هم تیمی های خود.

Pettersson نیز شکست چوب خود در سومین دوره بازی قدرت است که می تواند کشیده شده اند کناکز حتی به جای از دست دادن برای پنجمین بار در شش بازی.

پنج کلید برای بازی

1. دفاع برنده حذفی موقعیت

فراموش نکنید قهرمانی. دفاع است تفاوت بین گرفتن پست های نجومی رقص و یا تماشای یک بار دیگر از حاشیه. برای دریافت وجود دارد برای اولین بار در پنج سال کناکز نمی تواند پوشش gaffes. تصمیمی منجر به هر دو کلمبوس اهداف یکشنبه. حافظه به هیچ منطقه نه رایگان-fly zone.

2. Demko نیاز به سرقت پیروزی

تاچر Demko نبود به سرزنش برای CBJ شکست. او باقی مانده بود در چشم به چشم درگیری با باز بورس و قوی 12-صرفه جویی در دوره سوم. اما با یعقوب Markstrom کنار مصدومیت زانو او را برای رفتن به بازی مانند استارت و سرقت یک بازی در مقابل یک باشگاه چسبیده به مشاجره حذفی.

3. در جیک آنها باید اعتماد

جیک Virtanen شبیه به یک شش به جلو یکشنبه. او آمار میره و تخلیه یک خمپاره انداز در همان شیفت به پایان رسید و با سه عکس پنج تلاش و سه عکس های مسدود شده. و جن گیری بهتر بود.

4. Toffoli فقط باید شلیک

تایلر Toffoli نبود با CBJ تفرج. جناح نبود به برگزاری pucks به اندازه کافی بلند. او تا به حال پنج عکس و 10 بار تلاش. و با انتشار سریع او نباید فکر می کنم در برابر جزایر. فقط شلیک کنید.

5. چیزی شکل Torts

جان Tortorella reveled چگونه در روز یکشنبه بازی “بود و در گل” بود و از آن عهد به چه آسیب-سرند کت گیر به یک جاده بازی که در آن آنها در زمان دور وسط یخ. کناکز باید یادداشت برداری.

پیش بینی ترکیب تیم

CANUCKS

جلو

J. T. Miller — الیاس Pettersson — تایلر Toffoli

تنر پیرسون — Bo Horvat — جیک Virtanen

آنتوان روسل — آدم Tipping Point Pr — زاک MacEwen

تایلر Motte — برندن ساتر — Loui Eriksson

دفاع

الکس Edler — Troy Stecher

کوین هیوز — کریس Tanev

اسکار Fantenberg — تایلر مایرز

هدف

تاچر Demko — Louis Domingue

نشینان

جلو

آندرس لی — Mathew Barzal — اردن Eberle

آنتونی Beauvillier — براک نلسون — جاش Bailey

اندرو Ladd — Jean-Gabriel Pageau — مایکل دال کله

Matt Martin — Derick Brassard — لئو Komarov

دفاع

نیک Leddy — رایان Pulock

دوون Toews — اسکات میفیلد

اندی گرین — نوح Dobson

هدف

Semyon Varlamov — توماس Greiss

صدمات

Canucks: یعقوب Markstrom (زانو), براک Boeser (دنده های روز-به-روز LTIR) جاش Leivo (شکسته زانو, LTIR), Micheal Ferland (ضربه مغزی, LTIR).

نشینان: تام Kuhnhackl (نامعلومی روز-به-روز) کال Clutterbuck, (نامعلومی روز-به-روز) کیسی Cizikas (پا IR) آدم Pelech (آشیل IR) جانی Boychuk (چهره روز به روز).

تیم های ویژه

قدرت بازی

Canucks: 4 (23.9%)

نشینان: 23 (17.6%)

مجازات کشتن

Canucks: 16 (80.2%)

نشینان: 14 (81%)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>