Canucks بازی بعد: بازنده از چهار راست میزبان سناتورها با هدف جلوگیری پرکار Pettersson


این سنس معامله کرده اند و دور بالا خود را به جلو و هنوز هم بدون دروازه بان Anders Nilsson. همه به این دلیل بیشتر آنها نیاز به بازی shutdown در برابر Canucks تیرانداز از خفا الیاس Pettersson


بازی بعدی

پنج شنبه

ونکوور کناکز در مقابل سناتورهای اتاوا

4:30 بعد از ظهر, کانادا تایر مرکزتلویزیون: Sportsnet اقیانوس آرام; رادیو: Sportsnet 650 AM


بزرگ MATCHUP

توماس Chabot در مقابل الیاس Pettersson

سناتور’ defenceman مشغول بوده است مرد پس از بازگشت به صف دوشنبه در برابر Columbus Blue Jackets, بازی, دو بازی با 32-به علاوه دقیقه در زمان یخ. او تنها در 4:20 برابر مونترال پس از خروج از بازی به عنوان یک نتیجه از یک ضربه از برندان گالاگر در اولین دوره است. Chabot شده از برای او در این یکی چون Pettersson دارای چهار گل و شش امتیاز در سه بازی های حرفه ای در برابر اتاوا. بستن Pettersson پایین است محوری برای سناتورها در این یکی.

پنج کلید برای بازی

1. شروع مارکوس Hogberg

در برخی از نقطه, او ارسال خواهد شد بازگشت به این باشگاه اهل سهامداران در بلویل چرا که او یک اورژانس به یاد بیاورید. زمانی که Anders Nilsson آماده است برای رفتن Hogberg را مجبور به بازگشت به اهل. این یک فرصت خوب برای Hogberg به گرفتن برخی از NHL تجربه و شاید مربی D. J. Smith فقط بازی موزیکال goalies پایین کشش با netminders متناوب بقیه راه است.

2. گام به عنوان برترین مرکز

تصمیم به تجارت Jean-Gabriel Pageau به جزایر پرورشی است کریس Tierney تا عمق نمودار شماره 1 نقطه. او برای به دست آوردن مقدار زیادی از یخ زمان به خصوص با کالین سفید مجروح شدند. به عنوان یک نتیجه Tierney به تراشه در ادبانه. او تا به حال یک فرصت فوق العاده ای با یک shorthanded جدایی طلب در برابر شکارچیان از دست رفته و خالص است. سناتور نیاز آن هستند.

3. اقامت در خارج از جعبه

سناتور داد تا دو قدرت-اهداف بازی برابر نشویل شکارچیان و خود را از مجازات قتل شده است لغزش. البته حرکت Pageau و ولادیسلاو Namestnikov به معنی این باشگاه را یک زن و شوهر از بچه ها که کشته شدند در استفاده و ونکوور بازی قدرت کشنده است. سناتور نیاز به نشان دادن نظم و انضباط بیشتر است و آنها باید برای جلوگیری از بیش از حد بسیاری از مردان یخ مجازات زیرا آنها وارد کرده اید 15 در این فصل است.


جناح تایلر Toffoli نشده از دست رفته به ضرب و شتم پس از تجارت خود را به Canucks با پنج امتیاز در سه ونکوور بازی ها از جمله بازی برنده در وقت اضافه گذشته قیمت کری سه شنبه شب در مونترال.

ژان-ایو Ahern / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

4. فراموش نکنید که تایلر Toffoli

کناکز تهاجمی بود قبل از NHL مهلت تجارت با کسب سابق اتاوا 67 را به جلو تایلر Toffoli از پادشاهان لس آنجلس به عنوان اجاره. او دارای 21 اهداف و 39 امتیاز در 62 بازی در این فصل است و انتظار می رود به ایجاد یک تاثیر ارائه بیشتر جرم برای کمک به ونکوور پایین کشش. این یک محوری دو امتیاز برای Canucks.

5. خوش آمدید به عقب گرد Wilson

افسانه ای TSN 1200 رنگ تحلیلگر است که انتظار می رود به بازگشت جایی که او به آن تعلق دارد در پخش غرفه با دین قهوه ای انجام بازی توسط بازی روز شنبه برای این یکی. ویلسون که نه از دست رفته بسیاری در حرفه خود از او شروع به کار سناتور’ پخش برنامه در روز 1 در سال 1992 تا به حال یک قلب مسئله بود و استنت قرار داده است. او دوره نقاهت در خانه و او را استقبال با آغوش باز.

سناتور’ پیش بینی شده خطوط

جلو

بردی Tkachuk — کریس Tierney — کانر قهوه ای

نیک پاول — آرتم Anisimov — بابی رایان

Rudolfs Balcers — متی پکا — Jayce Hawryluk

Mikkel Boedker — TBD — اسکات sabourin را از دست

دفاع

توماس Chabot — Ron Hainsey

مایک رایلی — نیکیتا Zaitsev

Andreas Englund — مسیحی Jaros

Goaltenders: مارکوس Hogberg, Craig Anderson

CANUCKS’ پیش بینی شده خطوط

J. T. Miller — الیاس Pettersson — تایلر Toffoli

تنر پیرسون — Bo Horvat — Loui Eriksson

آنتوان روسل — آدم Tipping Point Pr — جیک Virtanen

تایلر Motte — جی Beagle — برندن Sutter

دفاع

کوین هیوز — کریستوفر Tanev

الکساندر Edler — Troy Stecher

اسکار Fantenberg — تایلر مایرز

Goaltenders: تاچر Demko لوئیس Domingue

تیم های ویژه

اتاوا: بازی قدرت 15.3 درصد (29); مجازات کشتن قیمت 77.4 درصد (24)

ونکوور: بازی قدرت 24.3 درصد (چهارم); مجازات کشتن 80.2 درصد (16)

خلیج بیمار

اتاوا: علامت Borowiecki آنتونی Duclair, Anders Nilsson, Colin سفید

ونکوور: براک Boeser, Micheal Ferland, تایلر Graovac جاش Leivo یعقوب Markstrom

[email protected]

twitter.com/sungarrioch


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>