Canucks بازی روز: به دنبال مسدود کردن وحشی


کناکز در مینه سوتا پنج شنبه به نزدیک کردن خود را در پنج بازی سفر جاده ای.


بازی بعدی

پنج شنبه

ونکوور کناکز مقابل مینه سوتا وحشی

5 بعد از ظهر اکسل انرژی مرکزتلویزیون: Sportsnet; رادیو: Sportsnet 650 AM


گوش دادن: اد Willes و بن Kuzma عضویت Paul Chapman به بحث در مورد وضعیت Canucks به عنوان تیم سرخی به مهلت تجارت. از دست دادن در برابر بوستون کردن یک یا وجود دارد بلندتر زنگ زنگ صدایی با ادامه کاهش قدرت بازی ؟ این سه نفر همچنین بحث در مورد تاثیر کوین هیوز راه کناکز می توانید محافظت از الیاس Pettersson و نقطه شیرین در آینده در این تیم برنامه.

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را:

از طریق اپل پادکست | از طریق TuneIn | از طریق Spotify | via Stitcher

این بازیکن کار نمی کند ؟ اینجا را کلیک کنید.


بزرگ MATCHUP

الکس Stalock در مقابل یعقوب Markstrom

کناکز’ شماره 1 دروازه بان رئال با وجود از دست دادن سه شنبه. اما حتی اگر هر هدف ویژه ناعادلانه گزاف گویی او هنوز هم گفت: او باید متوقف شود همه آنها را از جمله اعتماد به نفس از Markstrom. او را به تیم خود را یک شانس برای برنده شدن در شب و در شب. در انتهای دیگر وحشی شده اند خوب goaltending. Stalock ثابت کرده بود که بهترین از متوسط گروه مینه سوتا. آنها ارسال کرده اید فقط یک .893 صرفه جویی در صد در این فصل است. برابر با استعداد Canucks جرم او ممکن است به شانس ندارد.

پنج چیز به دیده بان

1. ‘صفحه اصلی’ پخت و پز

براک Boeser است در رکود است. او رفته بدون گل در نه بازی; آخرین هدف Jan. 11 در بوفالو, زمانی که او به ثمر رساند و دو بار. او را به عقب بر لوتو خط با الیاس Pettersson و J. T. Miller. مطمئنا این نوع از آب است که این جناح به عقب در دنده. او همیشه عاشق بازی کردن در زادگاه خود ، لبخند بر روی صورت خود جمعه به عنوان پدر و مادر او پیوست و او را در اتاق پانسمان پس از Canucks عمل شد و به عنوان گسترده ای به عنوان می تواند.

2. ناتوان بازی

اسلامپ اتفاق می افتد کوین هیوز گفت. آیا عرق آن پیام این بود. اهداف و ریتم آن را همه می آیند. و فلسفه حق است حتی اگر آن را استارک چگونه AWOL آن روز سه شنبه در بوستون. کناکز’ قدرت-بازی بازی های واحد تا به حال چندین شانس به نوبه خود در بازی برگشت در مسیر خود را اما نمی تواند پیدا کردن ریسمان. 10 Canucks که گرفتن قدرت-بازی بازی زمان رو تمرین اضافی شنبه — آیا آنها برای پیدا کردن پاسخ های خود را وجود دارد ؟

3. حذفی فشار

کناکز حق حذفی مبارزه است. آنها انجام داده ایم بسیار در حال حاضر به قرار دادن خود را در یک نقطه قوی. آخرین بار کناکز بازدید St. Paul, Minn., وحشی بودند در وسط یک چهار بازی موازنه در هواپیمای دوباله. اما آنها به righted کشتی خود را و برنده چهار نفر از شش. آنها یک تیم و کار را به انجام به راستی خود را در حذفی مخلوط.

4. مینه سوتا نه چندان خوب

وحشی ممکن است در بهترین حالت متوسط در جرم, اما آنها یکی از NHL بهترین در قفل کردن حافظه. که چگونه آنها در حال زنده ماندن با وجود فقیر goaltending. فقط تصور کنید اگر آنها یک دروازه بان که می تواند آنها را سرقت یک بازی و یا سه ؟

5. ترکیب و مطابقت

پس از روز شنبه را ناامید کننده تلاش در بوستون ممکن است Canucks مربی تراویس سبز وسوسه می شود به مخلوط کردن خود وارد زمین کمی ؟ او زاک MacEwen و جاستین Bailey هر دو انتظار در بال. MacEwen چرخش در خط دوم یکشنبه و اگر Loui Eriksson را خوب به سمت بالا بر روی صفحه رادار در بازی او رفته آرام دوباره. بیلی تعویض در خط چهارم در عمل و وسوسه انگیزی به سرعت همراه با قاب بزرگ. سبز شد cagey پس از عمل تا شاید تغییرات هیچ چیز در همه.


براک Boeser (6) در لوتو خط با الیاس Pettersson (40) و J. T. Miller (9) هنگامی که او را برمی گرداند به زادگاه خود را در وحشی پنج شنبه. خواهد شد که جرقه به ثمر رساند چرخش?

باب DeChiara / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

CANUCKS’ پیش بینی صف

جلو

J. T. Miller — الیاس Pettersson — براک Boeser

تنر پیرسون — Bo Horvat — Loui Eriksson

آنتوان روسل — آدم Tipping Point Pr — جیک Virtanen

تیم Schaller — جی Beagle — برندن Sutter

دفاع

الکس Edler — Troy Stecher

کوین هیوز — کریس Tanev

اسکار Fantenberg — تایلر مایرز

Goaltenders: یعقوب Markstrom, تاچر Demko

وحشی را پیش بینی صف

جلو

ژاک Parise — اریک Staal — تشک Zuccarello

Jason Zucker — لوقا Kunin — Kevin Fiala

اردن Greenway — Joel Eriksson — مارکوس فولینو

رایان Donato — Mikko Koivu — رایان هارتمن

دفاع

رایان Suter — Jared Spurgeon

جوناس Brodin — Mathew Dumba

کارسون Soucy — براد شکار

Goaltenders: Alex Stalock Devan, Dubnyk

خلیج بیمار

وحشی: None

Canucks: LW Micheal Ferland (پست-علائم ضربه مغزی), C تایلر Graovac (پا), LW جاش Leivo (شکسته زانو), LW تایلر Motte (شانه)

تیم های ویژه

قدرت بازی

وحشی: 20.4 درصد (11)

Canucks: 22.7 درصد (هشتم)

مجازات کشتن

وحشی: 74 درصد (30)

Canucks: 81.6 درصد (13)


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان