کوین هیوز می توانید با استفاده از سرعت و خلاقیت برای کمک به غلبه بر از دست دادن الیاس Pettersson. ریچارد لام / PNG

با وجود جاده ای اخیر مشکلات کناکز در حال سوار نه بازی برنده خط خط به عنوان چهره آنها کالگری شنبه در راجرز آرنا

بازی بعدی

شنبه

Calgary Flames (27-22-6) در مقابل ونکوور کناکز (30-20-5)

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: CBC Sportsnet; رادیو: Sportsnet 650 AM


بزرگ MATCHUP

کوین هیوز در مقابل الیاس Lindholm

Get-out-of-زندان کارت است که صاف-اسکیت و تفکر سریع هیوز می تواند برگ برنده نه تنها به فرار از منطقه دفاعی, اما ماشه حمله-منطقه نوشته است. با الیاس Pettersson کنار روز به روز با پایین بدن کبود از یک unpenalized مت Grzelcyk ضربه دوشنبه در بوستون کناکز باید پیدا کردن راه دیگری برای انتقال و دریافت شعله های آتش بر روی پاشنه خود را.

پاسخ این است که هیوز. او نه تنها تساوی بالا خاموش کردن تکالیف او می تواند آن را به یک شب طولانی برای Lindholm اگر سوئدی مرکز نیست تقلید میهن Pettersson و عقب نشینی هوشمندانه در backcheck. هیوز دارای توانایی چاقو از طریق مدافعان و پیدا کردن هم تیمی در سرعت — به خصوص J. T. Miller — و باید علت به اندازه کافی نگرانی برای شعله های آتش که از دست داده اند سه مستقیم.

اگر که نیست به اندازه کافی وجود دارد از طرف دیگر کوچک هیوز که به همراه بزرگ. وجود دارد قابل پیش فصل بحث که آیا هفتم انتخاب در سال 2018 پیش نویس می تواند آمار 40 نقطه فلات در این فصل و در کالدر جام با در نظر گرفتن کیل ماکار از بهمن کلرادو. آبی-آستر جمع آوری شده خود را 40 امتیاز پنج شنبه و 20 ساله هیوز که اشباع پاداش عملکرد رتبه هفتم در تاریخ NHL با رسیدن به 40 امتیاز در 55 بازی.

برای قرار دادن که در دیدگاه مسیحی Ehrhoff بود 28 هنگامی که او قرار داده تا 50 امتیاز (14-36) برای Canucks در فصل 2010-11 و سپس نقد در فصل بعد در رایگان آژانس با Buffalo Sabres. کوین Bieksa 30 بود زمانی که او تا به حال 44 امتیاز (8-36) در فصل 2011-12. این باشگاه رکورد rookie امتیاز توسط 66 تاسیس شده توسط Pettersson و باشگاه را برای نقاط با یک defenceman در یک فصل 63 توسط داگ Lidster.


در Canucks’ آخرین بازی تاچر Demko ساخته شده 36 موجب صرفه جویی در یک 3-1 پیروزی بر قهرمان جام, بلوز, ونکوور نهم مستقیم به خانه برد.

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

پنج کلید برای بازی

1. به یاد داشته باشید ضرب و شتم بلوز

در آن زمان 36 صرفه جویی توسط تاچر Demko یک جفت دوم-دوره اهداف توسط میلر و خالی-netter توسط بو Horvat برای Canucks به تجمع برای یک 3-1 تصمیم بیش از استنلی جام قهرمانان Jan. 27. آن را تحت فشار قرار دادند باشگاه خانه-یخ win streak به نه بازی چیزی نیست انجام می شود پس Nov. 7 Dec. 9, 1992. این تیم رکورد 11 مستقیم صفحه اصلی-یخ پیروزی از Feb. 3 مارس 19, 2009.

2. Horvat خط نیاز به حرارت بالا

در 2-2-1 جاده سفر Horvat همراه با تنر پیرسون و Loui Eriksson برای فقط چهار امتیاز (1-3) و سه نفر خالی بود در آخرین چهار بازی. Horvat آیا پیروزی 78 درصد از faceoffs در یک 5-2 برنده شدن در سن خوزه اما خط منفی-6 در 4-3 OT پیروزی در بروکلین است که در آن Horvat برنده فقط 39 درصد از تساوی.

3. Boeser بهتر به نظر می رسد

براک Boeser حال کمک به هر یک از این دو برای اولین بار road-trip بازی بود اما خالی در آخرین سه. او باید پنج عکس و هفت تلاش در کارولینای و 20:52 یخ زمان. بیشتر تشویق شد دو عکس و پنج تلاش پنج شنبه که در آن او را به حافظه خوب بود به نظر می رسد و می تواند صعود یک جفت.

4. هیچ جوردانو بدون مشکل ؟

شعله های آتش را از دست کاپیتان علامت جوردانو که کنار همسترینگ بیماری. او با ورود یک تیم بالا 23:47 در هر تفرج و منجر به باشگاه آبی-آستر در مسدود عکس (136) امتیاز (27) و takeaways (34).

5. Tipping point pr کردم بی تا

با Pettersson کنار آن ترویج آدم tipping point pr نشان داد سرعت بیشتر از طریق تمام مناطق پنج شنبه. او نیاز دارد که به نوبه خود به تولید. مرکز نشده گل در 14 بازی.


CANUCKS’ پیش بینی شده خطوط

جلو

J. T. Miller — آدم Tipping Point Pr — براک Boeser

تنر پیرسون — Bo Horvat — Loui Eriksson

آنتوان روسل — برندن ساتر — جیک Virtanen

تیم Schaller — جی Beagle — زاک MacEwen

دفاع

الکس Edler — Troy Stecher

کوین هیوز — کریس Tanev

Jordie بن — تایلر مایرز

Goalies: یعقوب Markstrom, تاچر Demko

شعله های آتش’ پیش بینی شده خطوط

جلو

اندرو Mangiapane — الیاس Lindholm — متی Tkachuk

جانی Gaudreau — Sean موناهان — دوستان رابینسون

میلان Lucic — Derek Ryan — دیلون Dube

توبیاس Reider — Mikael Backlund — سام بنت

دفاع

T. J. برودی — تراویس Hamonic

نوح Hanifin — Rasmus اندرسون

براندون Davidson — مایکل سنگ

Goalies: David Rittich طب تالبوت

صدمات

Canucks: الیاس Pettersson (پایین بدن کبودی روز به روز), اسکار Fantenberg (بالاتنه) جاش Leivo (شکسته زانو, IR), Micheal Ferland (بالای بدن LTIR), تایلر Graovac (پایین تر بدن IR)

شعله های آتش: علامت جوردانو (همسترینگ, IR), Juuso Valimaki (پاره راست ACL IR)

تیم های ویژه

قدرت بازی

Canucks: 8 (23.2%)

شعله های آتش: 14 (19.8%)

مجازات کشتن

Canucks: 13th (80.9%)

شعله های آتش: 12 (81.2%)


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im