آن را یک شب دیگر برای پادشاهان.

آن شب همه چیز در مورد Sedins.

مراسم کامل بود.

خلق و خوی خیلی خوشحال شد. نوستالژی می تواند یک چیز بزرگ است.

ما همچنین نمی تواند چشم پوشی از آنچه که اتفاق افتاده در یخ.

با تشکر خوبی برای یعقوب Markstrom. دروازه بان تیم درست MVP امسال و سال او باید Vezina آرا در اطراف لیگ و احتمالا برخی از هارت رای بیش از حد.

این Blackhawks ممکن است یک قدرت وحشتناک بازی. آنها ممکن است گریه به دور از تیم ملی که با آن مواجه Canucks سه سال در یک ردیف در پلی آف.

اما آنها نیز به طور کامل outclassed تیم اصلی peppering کناکز دروازه بان با بسیاری از عکس های که تا پایان بازی ما کشف می خواهم نه تنها به حال او شده و موجب صرفه جویی در یک shutout در Canucks تاریخ, اما بیشتر موجب صرفه جویی در تا کنون در shutout توسط یک دروازه بان نقطه از کشور سوئد در NHL.

این بود و نه معکوس از آنچه Sedins’ دوران در اوج خود بود و همه چیز در مورد.

شما می دانستم که آنها خوشحال بودند به دیدن یکی از جانشینان خود را به خوبی انجام.

و وزوز در ساختمان که منجر به چندین Marky, Marky, Marky انفجار, هیجان بود بدون شک.

و در حالی که عدم دفاعی تراکم در حال رفتن به یک مشکل بزرگ آمده حذفی زمان — همه ما می دانیم که چگونه تنگ حذفی هاکی می شود, چگونه تیم که را بزرگ, رقص, در بیشتر قسمت ها که در واقع خوب است — اما در حال حاضر عملکرد Markstrom است که واقعا قابل توجه است.

با برنده شدن در روز دوشنبه و چهارشنبه Canucks قرار داده اند نقطه نظر خود را طرح بازگشت به راحت 95 امتیاز. که مطمئنا به اندازه کافی به آن را در اقیانوس آرام را بدست آورد.

اما خطوط روند باقی می ماند نگران کننده است. این امر می تواند خوب برای دیدن دروازه بان ایستاده بر روی سر خود را کمتر.

وطن را

Jordie بن شد یک نوجوان در ویکتوریا که Sedins اولین شکست را به لیگ. او را دیدم خود را در اوایل ظهور را به شهرت.

مراسم وتر را لرزاند.

“بدیهی است که من کمی مسن تر بود و من برای دیدن آنها را به بازی و چگونه آنها به نمایندگی از ونکوور کانوکس و فقط آنچه را که آنها برای این تیم و خاموش کردن یخ” او گفت:. “این یک بخشی از دلیل من می خواستم به بازگشت و بازی برای Canucks.

“هنگامی که من برای اولین بار در اینجا شما می توانید ببینید که بچه ها جانبازان و افسانه ای که بازنشسته شدن آنها به سمت چپ چیزی در اینجا. و این شده حک شده بر روی بازیکنان است که در اینجا بوده است در حالی که برای. شما می توانید بگویید که آنها رهبران خوب به خاطر آمدن به اینجا شما می توانید ببینید این بچه ها آنها گذشت چیزی را به بچه های جوان و بدیهی است که این بچه ها جوان هستند در حال حاضر مسن تر در حال حاضر آنها در حال رهبران ما, بنابراین آن را بسیار سرد است.”

Troy Stecher شد یک نوجوان فن که Canucks بودند تعقیب جام استنلی در سال 2011. دیدن Sedins بودن افتخار نیز پس از گرفتن یک شانس برای بازی در کنار آنها بود و هیجان خاصی.

“یک خانه برای اجرا قبل از بازی. این مراسم به خوبی انجام می شود و آن را سرد کنید برای مشاهده تمام هم تیمی های قدیمی خود را به ساختمان با خانواده های خود … فن پایه در اینجا بسیار اختصاص داده شده به این سازمان می دانند که افراد چه کسانی هستند. آنها واقعا مستحق شب و آن شب خاص” او گفت:.

“تاریخ و زمان آخرین شب من تماشا — آنها نشان داد آن وجود دارد امشب — که دالاس بازی حذفی. من فکر می کنم آن را در واقع طولانی ترین دور اول حذفی بازی در اینجا و یا چیزی ؟ 72 موجب صرفه جویی? درست مثل لرز تماشای آن همه است. آن را تقریبا احساس زندگی واقعی دوباره. این واقعا یک شب ویژه, واقعا ممنون که من رو به بخشی از آن.”

او بت قرار دادن Canucks. که او در حال حاضر نقش در همان یخ خود را به عنوان قهرمانان قدیمی باقی مانده حقیقی.

“من فکر نمی کنم من تا به حال بیش از این واقعیت است. من مطمئن هستم که در پایان زندگی حرفه ای من من احتمالا خودم خرج کردن که من با بازی Petey و کوین و برخی دیگر از افسانه ها. وجود افسانه در این اتاق ساخته شده در حال حاضر.”

بهترین حقیقت

این بود که در عین حال یکی دیگر از Markstrom شب. این Blackhawks اخراج 49 عکس. بسیاری از آنها بسیار عالی است. اما سوئد غول تبدیل همه آنها را دور.

پس از بازی با شاهین وقت خود را در زمان باز کردن اتاق خود را.

این مربی شب بیش از حد

در نیمه راه در سراسر جهان در Sedins’ زادگاه Örnsköldsvik, یک کل دیگر مراسم به عنوان Modo های مشهور هاکی تیم کوچک در شمال شهر میزبان رقبای خود را از تیمرا.

قبل از بازی Modo بازنشسته تعداد Sture اندرسون, یک دیرین افسانه برای باشگاه. او یک بازیکن ستاره 40 سال پیش. سپس او نقل مکان کرد و به مربیگری.

در میان جوان به اتهام سه دهه پیش بودند یک جفت از دوقلوها.

او همچنین از دوستان و هم تیمی سابق با تامی Sedin دوقلوها’ پدر.

“او یکی از آن بچه ها او را مثل بخار پز کرده و با یک تیم برای کل زندگی و در موقعیت های مختلف” Markus Naslund به من توضیح داد. “او یک شخص خوب او عالی است.”

“ما می خواستیم به ذکر است او را به دلیل … شما بحث در مورد آن دسته از مردم که صرف ساعت های بی شماری برای یک تیم و او یکی از آن بچه ها. او شده است وجود دارد برای سال 53 یک بازیکن و پس از آن کار برای سازمان و برای او که این تعداد بازنشسته در همان روز به عنوان ما آن را واقعا شگفت انگیز,” او گفت:.

یک دروازه بان داستان

اندرو Raycroft بود Canucks’ پشتیبان گیری دروازه بان فقط برای یک فصل است. معروف ترین لحظه زمانی بود که او آمد نیمکت به ضرب و شتم خود را در تیم تورنتو افرا برگها 5-3 در مرکز هوایی کانادا.

پس از روبرتو سیدنی داد تا سه گل در اولین دوره Raycroft که تا به حال بوده است برگها را استارت سه فصل قبل که اساسا اجرای خارج از شهر در پا.

او بازی خوبی به دست آورد و به یک اندازه گیری از انتقام در برابر طرفداران که تا به حال هو او اما داستان آن شب نیز در مورد Sedins. دانیل به ثمر رساند و دو بار. بنابراین Henrik. و الکس لانه به ثمر رساند ،

به عنوان بازی زخم پایین Raycroft بود گرفتار در دوربین تکان دادن به جمعیت بودند که به تناوب booing بلکه خنده در صحنه است. (توجه داشته باشید جانبی: دو بچه در Canucks ژاکت در سمت شیشه در پایان این کلیپ ؟ آنها دوستان من و ما هنوز خنده در مورد این لحظه.)

از من خواسته Raycroft که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مفسر در NESN هاکی پخش برنامه در مورد خاطرات خود از Sedins.

“من تنها با آنها یک فصل اما دو تا از افراد مورد علاقه من بازی با. من فکر می کنم آنها همان راه من فکر می کنم برگرون در اینجا در بوستون” سابق برونز دروازه بان گفت. “آنها شگفت انگیز بازیکنان و حتی انسان بهتر است و من واقعا رزرو در بیانیه ای که برای افراد خاص. کار سخت خود را و مهارت های است که به خوبی مستند شده است اما رفتار آنها با دیگران آنها را مجموعه جدا. آنها همه چیز بر روی یخ من تو را دیدم هرگز از هر یک از دیگر HOFers من.”

Nonis را ادای احترام

دیو Nonis تنها جنرال موتورز از Canucks برای سه فصل است. یکی قطع شد توسط 2004-05 تحریم. اما او وجود دارد تقریبا از ابتدا.

“شما می دانید که آنها نمی باید احترام شاید از پایه فن, رسانه ها, که برخی از بازیکنان دیگر که برخی از بالا دریافت میدارد که در آن آنها فقط او را مسح و با توجه به احترام به صورت خودکار. این بچه ها آن را به دست آورده. آنها به دست آورده احترام به مردم در این شهر و دیگر هم تیمی های خود و مخالفت.

“و این که چگونه آنها با نزدیک شدن به بازی چقدر سخت کار می کنند. هر سال آنها آمد در شکل بهتر است. هر سال آنها آمد به عنوان بازیکنان بهتر. و آنها راضی نبودند حتی زمانی که آنها تبدیل شد واقعا خوب شش سال در آنها هنوز هم راضی نبودند که در آن آنها می خواستم برای دریافت بهتر و بهتر” او گفت:.

“آنها تا به حال به این توانایی ها و غرایز است که بازیکنان دیگر ندارد. ما فقط احساس است که آن را یک ماده از زمان قبل از آنها را از طریق شکست و بسیاری از مردم سزاوار اعتبار برای موفقیت خود را. هیچ کس بیش از خود آنها بود. اما کادر مربیگری انجام یک کار بسیار خوب با آنها. مارک کرافورد هرگز پرسید: “می توانم برخی از جانبازان در آن وجود دارد؟’ ما تا به حال یک مناسب و معقول و تیم آنها در بازی خط دوم و شاید آنها نیست کاملا تولید مثل خط دوم بازیکنان مورد نیاز برای, اما او گفت: “من می خواهم به چوب با آنها من فکر می کنم که آنها در حال نزدیک’ و حق با او بود.”

که آنها زمان برای برجسته کردن چیزی در مورد هر یک از آنها NHL مربیان خلاصه تا چشم انداز خود را به یک T Nonis به توافق رسیدند.

“من مطمئن هستم که آنها باید خود را مورد علاقه مربیان اما آنها در حال دروغ گفتن نیست زمانی که آنها می گویند چیزی وجود دارد در هر یک از این مربیان است که به آنها کمک کرد. این چیزی است که آنها مانند آنها را در پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن چیزی مثبت از هر کسی که مربی آنها. و شما می دانید چه ؟ من فکر نمی کنم آنها قادر به گفتن یک دروغ است.”


Markus Naslund معرفی شده است قبل از هنریک و دانیل Sedin خود را کشباف بازنشسته قبل از ونکوور کناکز بازی Chicago Blackhawks در NHL بازی لیگ در راجرز آرنا در ونکوور فوریه 12 سال 2020 است.

آرلن Redekop / PNG

معنای لیندن

رئیس جمهور سابق انجام یک تور از رسانه های محلی طی چند روز گذشته. او رادیو هر دو ایستگاه. او در تلویزیون است. او باز رسانه ای ،

و او موفق به دریافت یک محرک جفت ovations در طول Sedins’ مراسم است.

پذیرش در این مراسم قابل توجه بود. که پایه فن هنوز هم نگه می دارد او را در جمله طلایی توجه بود و شاید تعجب آور با توجه به سختی این سال بر روی یخ در حالی که او رئیس جمهور است, اما آن را نیز قابل توجه به خصوص که با توجه به مقایسه نقاط.

مالکیت بودند از گری Bettman فقط در مورد مردم تنها در مرکز یخ برای دریافت بوس. هر مدیر و هر بازیکن در هر صورت در آن یخ باران شد ،

در رسانه ها لحظات روشن بود که او چگونه بازدید خروج خود را از ریاست جمهوری در سال 2018 است.

روز سه شنبه در Sportsnet 650 روز دوشنبه در Sportsnet اقیانوس آرام برنامه تلویزیونی لیندن رفت به خفاش برای ارزیابی کارکنان که می خواهم کار کرده و او را تحت. سیستم ایجاد شده در طول زمان خود را در اتهام را دیدم و تصمیم گیری با داده ها به همان اندازه که ممکن است. بیشتر آنها را دوست داشت و یک بازیکن آنها بیشتر آنها نیاز به آنها مراجعه کنید. چیدن یک بالا پایان بازیکن بود نمی تواند بر اساس یک یا دو viewings.

در Pettersson مورد, که بدان معنی است که صلیب-بازی چکرز جاد Brackett دن Palango و ران Delorme همه دیدم تعداد زیادی از بیگانه. منطقه پیشاهنگی را دیدم او را بیش از حد. به عنوان آنها با کودی شیشه ای.

به عنوان آنها با کوین هیوز یک سال بعد.

Linded در زمان درد به برجسته کردن مردم است. لیست به وضوح محاسبه می شود. ما شنیده ام که در یک سوال Sat کارگردانی او در مورد رابطه اش با جیم Benning.

که دو تن از مدیران ارشد صحبت نمی کنم دیگر ممکن است به نظر می رسد قابل توجه است اما با توجه لیندن لیست از به رسمیت شناختن آن ایستاده بود.

به عنوان ذکر شده است قبل از این که یک دیده بانی به عنوان قابل توجهی به عنوان Brackett باقی می ماند بدون تمدید قرارداد صحبت می کند برای خود. اگر او خوشحال بودند خود را با شرایط او را امضا کرده اند در خط خال خال. او به خوبی انجام می شود در ونکوور. ونکوور انجام داده است به خوبی با او. نمدار می خواستم به آن را روشن است که کارکنان سزاوار اعتبار برای کار خود را.

در چهارشنبه TSN 1040 مت Sekeres از او پرسید که آیا خروج خود را از این تیم بود و واقعا دوستانه.

لیندن نمی خواهم به بحث در مورد آن. عدم پاسخ همه چیز را گفت. آن را دوستانه.

Sekeres پرسید: اگر او احساس او شده است می خواهم backstabbed. دوباره لیندن نمی خواهم به آن را دریافت کند اما عدم وجود یک پاسخ سخن میزنند. او خوشحال چگونه زمان خود بود به پایان رسید. پروژه ناتمام مانده بود ، او در آینده به پیش نویس دوم در یک ردیف که در آن تیم تا به حال پیش نویس به طور بالقوه حق رای دادن-تعریف بازیکنان. بازیکنان جوان بودند و چند دور بین زمانی که او وارد شد چرا که رژیم پیشین بود و هر دو پیش نویس ضعیف اما تا به حال نیز مانع از درگیر شدن در یک کامل در بازسازی.

لیندن طرح در ابتدا نبود در مورد بازسازی, اما او در گفتگو با Sekeres و بلیک قیمت او همچنین اذعان کرد که او را درک کنند که این یک تیم است که نیاز به برخی از پرورش. او نمی می گویند که آنها نیاز به یک ارتش از بچه ها اما اگر فرض قرار داده شده است به او می خواهم که احتمالا به توافق رسیدند.

پرورش که از طبیعت طول می کشد یک رویکرد منسجم. شما نیاز به همه در هیئت مدیره کار به سمت یک هدف مشترک با یک حس مشترک از هدف است. آن را نیز نیاز به قوام جهت از بالا به پایین. کردن یخ نیاز به مدیریت همان فلسفه به عنوان on-the-یخ: شما بهتر است اگر هر کس درک درستی از این روند است. این کمک می کند تا آنها را تشخیص سهام خود را در تیم خود را در تلاش است. شما می خواهید که به رسمیت شناختن ساخته شده از مثبت و نه ترس.

دلایل بسیاری او ممکن است تراز وسط قرار دارد با سلف خود, اما در بلند مدت نمایش آن را روشن او سهام حداقل یک صفت با مایک Gillis. او به دنبال مطمئن شوید که مردم خوب هستند و قدرت به انجام کار خوب و به آنها روشن اعتبار مهم است. این یک افزایش-جزر و مد-شناور-همه-قایق ذهنیت که کمک درایو 2011 تیم تقریبا به بالا. این یکی که درایوهای لیگ بهترین تیم.

این یک فلسفه است که به وضوح چیزی تراویس سبز تولید در تیم خود. همدلی یک چیز قدرتمند است. آن را متحد می سازد.

آن را در مقابل یک Machiavellian رویکرد که در آن هر تصمیم گیری ساخته شده است با هدف حفظ خود در قدرت حتی اگر این بدان معناست که کاهش دیگران است. هر کس یک تهدید است در این سناریو.

قبل از بازی روز دوشنبه لیندن پرسیده شد که چگونه دوری از این تیم شده است با توجه به این تمبر که او تلاش برای قرار دادن بر روی چیزهایی که در او چهار سال در شارژ. او سریع به ستایش از کار مربیان است. او در مورد چالش هل دادن کشتی رو به جلو است. و او در مورد خانواده اش.

و سپس استن Smyl لوله کشی ، با توجه به همه من صحبت کرده ایم تا در طول سال او یک سرباز وفادار. آیا او را یک سر و صدا. او با آن. او یک قصه اما او شده است مطالب به کار در پس زمینه. بنابراین او را بالا بردن صدای او شد قابل توجه همه ناظران وجود دارد.

او سوار یک دفاع از لیندن میراث. و با تضاد شده است که بازیگران در چند روز گذشته از این تیم گذشته و از زمان جهت تیم ملی بحث بر سر که می شود اعتباری برای آنچه که روشن بود آنچه خود را به نقطه بود. ما در حال حاضر به 1.5 سال از لیندن خروج, خروج که ممکن است به اندازه یک سال در ساخت اما حتی در غیاب او حضور خود را همچنان در بسیاری از مناطق.

“چیز دیگری که من می خواهم بگویم این است که ترور را با قرار دادن یک تمبر در این تیم” بخار پز گفت. “نه فقط به عنوان یک بازیکن اما در کسب و کار طرف از آن به عنوان یک سازمان. برخی از موفقیت است که ما در حال حاضر به رفتن با ترور رهبری از بالا. آن را بسیار دشوار است در کسب و کار است که ما هستیم. اما ترور شد 100 درصد در هیئت مدیره می خواستم به دانستن همه چیز را یاد گرفته آن را به سرعت و تغییرات ساخته شده. این تغییرات تغییرات مناسب. ما در حال رفتن در مسیر درست و ترور یک تمبر در آن است.”

من با اشاره به او را پس از این واقعیت است که همه ما در زمان توجه داشته باشید آن است که ما احساس وجود دارد اهمیت به آن است.

او متوقف شد.

“من فقط احساس می کرد که نیاز به گفت:” او پاسخ داد. آن را یک تصادف او صحبت کرد.

در مورد کوروناویروس و کسانی که چوب

Pierre مک گوایر یک ادعا در آخر هفته که من ابرو مطرح شده است. مداوم شیوع کروناویروس در چین را ناشی از تاخیر در تحویل به میله های تیم NHL.

تیم نگران او اصرار داشت. محتاط خود را با چوب می کردند گفت: او گفت:.

داستان بسیار murkier آن به نظر می رسد.

از من خواسته در اطراف. هیچ کس واقعا می خواستم برای رفتن به رکورد چهار چوب داده شده اما برای روشن, من به دنبال هر کسی که به ناله در مورد عدم چوب در وسط یک بحران بهداشتی.

من فقط می خواستم به می دانم که اگر جرم به درمان های پزشکی در ووهان است که یک راه طولانی که در آن بسیاری از میله های ساخته شده در فوجیان شد داشتن یک اثر به عنوان مک گوایر شد نشان می دهد.

در حال حاضر این ویروس در تمام نقاط چین است. کل اقتصاد شده است مختل شود.

بوستون گلوب مت پورتر خواسته در اطراف و در حالی که وجود دارد برخی از نگرانی در مورد امکان به طور موقت متوقف می شود در اینجا وجود دارد و هیچ پیشنهاد و چوب در حال رفتن به در حال اجرا پایین است.

CCM جودی کلارک در پاسخ به یک پرس و جو من در مورد وضعیت و او نشان داد که آنها پیش بینی هر گونه مشکلات عرضه.

“لوازم سفارشی Pro چوب در حال حاضر افزایش یافته در نور سنتی 15-روز سال نو چینی دوره تعطیلات آغاز شده است که Jan. 25 و برنامه ریزی شده بود به پایان Feb. 8,” او گفت: در یک ایمیل. “مقامات محلی دستور داده اند که چینی ها در سال جدید تعطیلی به تمدید یک هفته به منظور به حداقل رساندن گسترش بیشتر این ویروس زمانی که کارگران به شغل خود بازگشت.

“در نتیجه خاص استان در حال گسترش توقف کار در حالی که مناطق دیگر شروع به سطح شیب دار بالا تولید به عنوان ما صحبت می کنند اگر چه مورد نیاز مصوبات دولتی می تواند کاهش سرعت بازگشایی روند.”

منابع گفت: درست هاکی انتظار نیست هر زنجیره عرضه مشکلات در حالی که بائر گفت: ممکن است تاخیر تا یک هفته گره خورده است اما این موضوع بیشتر به این واقعیت است که سال جدید قمری تا به حال فقط آمده و رفته و خود را از تامین کنندگان کارخانه های بسته این زمان از سال به هر حال coronavirus و یا در غیر این صورت.

بزرگترین لحظه

شوخی می کنم. اما سال 2007 “سوئدی دوقلوها” تجاری است که واقعا یکی از NHL بزرگترین خلاق لحظات.

کسی که می گوید “سوئدی, دوقلو, من فکر کردم که یک اسطوره” ونکوور است Ryan Hoben.

در حال حاضر یک معلم, در زندگی گذشته او rock ‘n’ roll خواننده برای یک باند به نام اولین سیگار سپس Minto. او نیز یک بازیگر است. من دنبال او پایین و از او خواسته در مورد خاطرات خود از فیلمبرداری کلیپ.

“آره من چند. آنها کشیده تا در تطبیق جداگانه Suv ها, آنها فوق العاده زیبا و, راه, راه های بلندتر و بزرگتر از من همیشه فکر می کردم” او به یاد می آورد. “آنها هر دو با قرار دادن سلاح های خود را در اطراف من برای یک عکس به عنوان به خوبی. زمانی که من اقدام کردم و بیش از 75 تبلیغات و این یکی از محبوب ترین بود. من هنوز هم در مورد آن پرسید. هاها بدیهی است!”

ترین از دست رفته

من فکر زیادی در مورد ما دوست از دست رفته امشب.

قبل از بازی پیر کردن وایات Arndt و من پرداخت مراجعه به Botch نیمکت.

هنگامی که ما وارد دو مرد بودند در حال حاضر وجود دارد لذت بردن از لحظه ای. ما لبخند زد و رد و بدل چند کلمه محبت به عنوان آنها به سمت چپ بیاد Botch.

وایات و من که شناخته شده اند به یکدیگر پس از دبیرستان و که نوشتن مسیرهای باید همپوشانی در زمان حال چت فوق العاده در مورد Sedins در مورد هاکی, در مورد شهر ما درباره ما ،

من در یک عکاسی از خود در رسانه های اجتماعی. و ما شنیده از مردان کایل Boyes و پدر خود را گرد که ما می خواهم مواجه می شوند در نیمکت.

“ما هر دو از طرفداران بزرگ از سرهم بندی کردن و کار” کایل به من گفت. “امشب فقط احساس مانند آن بود که یک شب که ما را به یاد داشته باشید برای همیشه. فقط احساس راست به پرداخت برخی از احترام به سرهم بندی کردن و با مراجعه به آن را قبل از بزرگداشت Sedins.”

که کایل وجود دارد با پدر خود را بسیار دست زدن به من. در روز من به عنوان یک معلم مدرسه, من واقعا با اهمیت پدران خوب. من استفاده می شود برای مقابله با دانش آموزان بودند که در برخورد با اثر پدران است. وجود ندارد و پدران است. بد پدران است. زندگی پر از تضاد و به عنوان کسی که به اندازه کافی خوش شانس به یک پدر بزرگ من همیشه احساس می کنم باید به انجام آنچه که من می تواند به عنوان یک معلم و یک مربی به یک الگوی مثبت برای آن دسته از دانش آموزانی که شاید ندارد بسیاری از کسانی که در زندگی خود.

سرهم بندی کردن و عاشق بچه ها خود را. او دوست داشت که یک پدر.

من می خواستم به خواندن خود را در شب گذشته. امروز صبح ما editor-پدر Jmac وزن در.

شما خیلی سرد است.

شما خیلی سرد است.

شما خیلی سرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im