Canucks اضافی: برگرد تا شایعه ماشین

کناکز برنده آخرین بازی در خانه قبل از روز دوشنبه مهلت تجارت در تاکید مد و شاید ما در مورد به دیدن برخی جسورانه حرکت می کند ؟

جیم Benning واقعا انجام می شود ؟ وجود دارد یک فرصت بزرگ در مقابل او. آن را چند سال پنجره, که برای اطمینان حاصل کنید اما با آرام بخش راه آن است که آن را کمی دیوانه, اما آن را نیز نمی گنجد که Canucks می تواند تعجب آور اجرا به کنفرانس غرب final.

آنها باید برای جلوگیری از وگاس در دور اول که برای اطمینان حاصل کنید. آنها همچنین باید برای جلوگیری از به پایان رساندن این کارت به طوری که آنها نمی صورت یکی از کلرادو دالاس یا St. Louis.

مطابقت آنها را در برابر شعله های آتش و یا روغن صنعتی و وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول از برنده شدن در یک دور.z

دور دوم مرحله نهایی مسابقات با وگاس احتمالا می رود به عنوان شما می خواهم انتظار می رود با توجه به چالش های بازی در T-Mobile اما دوست عزیز شما هیچ وقت نمی دانید.

جدی وجود دارد کلاه ناشی از تصمیم گیری ساخته شده یک بار برگشتی انجام می شود و بعید است صف خواهد بود به عنوان قوی در سال آینده آن را به عنوان در حال حاضر. به همین دلیل وجود یک مورد خوب ساخته شود تا فقط به سخت پس از ایجاد به عنوان عمیق به عنوان شما می توانید در حال حاضر به روز رسانی به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید نگاه کردن به استادانه درست شده مجموعه ای از حرکت می کند.

این Stecher چیز

Troy Stecher دوست دارد صحبت هاکی. او دوست دارد در تعامل با طرفداران و رسانه ها.

او نمی مانند بودن داستان, مگر اینکه آن را در مورد به ثمر رساندن یک هدف سرگرم کننده و یا شاید به آرامی غرغر هم تیمی. که خود طبیعت است.

بنابراین زمانی که او کمی خاردار روز جمعه زمانی که خواسته به عنوان او می دانست که خواهد آمد در مورد بودن در تجارت شایعات شما را درک. او نیز به کار گرفته تمام سناریو حرفه ای.

پس از بازی روز شنبه او هیجان زده بود را باز کرد به ثمر رساند. او هیجان زده شد او نیست و دیگری بد شانس هدف در برابر رفتن در خاموش قفسه سینه خود را.

و او روشن ساخته است که او واقعا امیدوارم که او می شود به اقامت در ونکوور Canuck.

مرد همیشه تساوی توجه از طرفداران.

این VGK چیز

آن را کاملا چیزی که تماشای آنها در حال حاضر خوب تعقیب defencemen چرا که آنها هوشمندانه موفق کلاه خود را و خود را فهرست.

آنها در حال حاضر موفق به کسب پنج در یک ردیف. آنها از متوسط مخالفان در پنج بازی.

آنها می تواند برنده ده در یک ردیف.

و آنها به احتمال زیاد به تنها بهتر از نظر عمق خود را از تیم ملی.

سازمان دیده بان. است.

فلوریدا چیز

وجود دارد بسیاری از مسخره همه چیز در مورد Panthers که از دست داد شنبه به VGK 5-3.

وجود دارد بی پایان مسخره واقعیت است که دیل Tallon ارسال شوالیه دو سوم از زمان اولین خط ریلی اسمیت و جاناتان Marchessault — در یک جا از وجود.

و یا که آنها در حال بازی defencemen به جلو.

یا که این تیم است که سرگئی Bobrovsky *استفاده* برای بازی است که انجام می دهند فقط خوب با goalies ساخت بسیار کمتر است.

یا این.

چگونه می تواند شما را در رفتن با Tallon به شما به عنوان GM?

استادانه درست شده چیزی

من فکر می کنم وجود دارد بالقوه برای چیزی واقعا استادانه درست شده به اتفاق می افتد در جیم Benning جهان.

ما شنیده ایم در مورد برگها علاقه در تروی Stecher. شاید که به ارمغان می آورد بازگشت تایسون بری اما من و دیگران اشاره کرده اند که او در واقع یک واقعا عجیب و غریب مناسب در Canucks’ خط آبی در حال حاضر.

که گفت:, آن را واقعا بعید Stecher می شود دوباره این امضا تابستان, بنابراین شما نیز ممکن است استفاده از او به عنوان یک تجارت تراشه. اما اگر شما او حرکت می کند شما نیاز به پیدا کردن کسی که یک defenceman که باعث می شود شما بازی دفاعی بهتر در مجموع

با که در ذهن بیایید لگد کردن یک ایده است. این حدس و گمان محض است در اینجا. من هیچ مفهومی در اینجا شنیده ام هیچ چیز — بر خلاف سر و صدا است که در واقع وجود دارد در مورد آدم tipping point pr یا تروی Stecher.

پس چگونه در مورد جوناس Brodin? ظاهرا وحشی مایل به حرکت یا Brodin یا مت Dumba. Brodin خواهد نگاه خوب در رنگ های آبی و سبز.

اما چگونه شما او را ؟ ممکن است لایحه Guerin هنوز جیک Virtanen مبارزه 2.5 هفته پیش هنوز زنگ در سر خود را ؟ (هیچ کس به او بگویید که تنها Virtanen سوم مبارزه حرفه ای خود را برای اولین بار پس از خود rookie فصل است.)

Virtanen به تنهایی نمی کنید شما Brodin اما با Devan Dubnyk گذشته خود و تاریخ انقضای وحشی مطمئن شوید که می تواند با استفاده از یک دروازه بان. چگونه در مورد تاچر Demko?

اما البته Canucks یک توده ای از بازی ها در ماه مارس است. حتی اگر آنها می خواهم به سوار شدن یعقوب Markstrom سخت آنها در حال رفتن به نیاز به برخی از شروع از یک پشتیبان دروازه بان بنابراین الکس Stalock وحشی کم-حقوق و دستمزد سرویس کهنه کار پشتیبان گیری را انجام خواهد داد. (او را نیز تحت قرارداد از طریق 2021-22 بنابراین شما می توانید او را در معرض در گسترش پیش نویس است.)

بنابراین Virtanen + Demko برای Brodin + Stalock.

در حال حاضر شما نیاز به پیدا کردن یک خانه برای Stecher و اگر آن را در حال رفتن به برگها چه کس دیگری می تواند انجام دهد ؟ جت در lookout برای D بنابراین قطعا مناسب وجود دارد وجود دارد.

جت باید Jansen Harkins که از شمال ون و که پدر تاد چندی پیش همچنین تعداد انگشت شماری از بازی ها برای Canucks. او چابک گل در WHL. او در پروژه ها به عنوان یک جامد سوم-بازیکن خط او فقط این نوع از چشم انداز رو به جلو جیم Benning و جان Weisbrod عشق.

به علاوه او به جای ارزان و با درپوش با چالش های پیش رو, شما نیاز به عنوان بسیاری از جامد ارزان, بازیکنان جوان به عنوان شما می توانید پیدا کنید.

بازی Madden چیز

اگر وجود دارد یک تصویر روشن در چگونه Benning و مرد دست راست او جان Weisbrod خود را مشاهده چشم انداز استخر آن در تجارت تایلر دیوانه.

اکثر مردم من صحبت کرد با پیشاهنگی و در غیر این صورت امتیاز Madden به عنوان یکی از Canucks’ پنج چشم انداز. برخی از گفت حتی یک مورد وجود دارد به صورت سه. توسعه خود را از پیش نویس در دور سوم در حال حاضر بیشتر تماس او در دور اول با کیفیت چشم انداز.

او به آنها می گویند و او را به خوبی.

تصور من این است که این است که چگونه Canucks’ سراغ کارکنان احساس بیش از حد.

اما روشن است که Benning احساس در غیر این صورت. قضاوت خود را در مورد آنچه که بچه باید روشن ساخته شده بود و در نظر او

“من او را به عنوان بیشتر از یک جناح” او گفت:. که بیش از یک تعداد کمی از مردم خاموش نگهبان و نه فقط کسانی که در رسانه ها کنار جدول.

Benning بینم دیوانه بازی زندگی می کنند پس از این سال است. که سه هفته پیش در طول Beanpot نیمه نهایی.

Madden خوب نبود. آن همه حساب احتمالا بدترین بازی این فصل است.

این اتاق جنگ چیز

اگر final نوشتن بر روی دیوار مشاهده می شود در مورد جهت رفتن به جلو از کار سراغ آن است که در حالی که Canucks’ pro پیشاهنگی اینجا در ونکوور این آخر هفته برای کار با Benning و جان Weisbrod در تجارت مهلت جنگ, اتاق مدیر, تازه کار سراغ جاد Brackett است. او شده است در اینجا هر فصل دیگر او را در نقش.

که فقط در مورد آن را همه می گوید.

مالک چیزی

از سوی دیگر در بالای big win ظاهرا بخشی از دلیل که فرانچسکو Aquilini در زمان یک صندلی در می ایستد در حالی که به دلیل معمول خود جعبه بود در واقع فروخته شده برای شب.

کسب و کار است ramping تا.

برگها چیز

این حیرت انگیز بود به تماشای برگ های شناور در اطراف خود پایان برای تماشای آنها سعی می کنید برای ایجاد یک منطقه ورود در بازی قدرت.

آنها شبیه یک دسته از بچه ها بازی shinny در طول یک هفته گاه به گاه یخ, زمان, کمتر, یک تیم در سازمان لیگ.

این تضاد منافع چیز

فقط تصور کنید که برگها نشده بود stunk تا مفصل است که آنها می خواهم تبدیل به چیزهایی که در اطراف گرفته و بیش از بازی و سپس مورد ضرب و شتم نی ها.

ما نمی خواهد صحبت در مورد داستان زیبا از یک پسر گرفتن یک پیروزی در یک بازی او واقعا تا به حال هیچ کسب و کار در. یک CIS دروازه بان مثل بچه ها که کناکز نگه داشتن دست خود را به عنوان اورژانس پشتیبان گیری را انجام دهید بهتر است. این مرد ممکن است عکس برای Marlies و گاهی اوقات برگها اما او تا به بازی یک بازی واقعی در یک مدت زمان طولانی و کارایی که وحشتناک بود.

مسئله بزرگتر این است که او را به *کار گرفته شده توسط NHL باشگاه*. که او در تماس اضطراری دروازه بان تحت یک لیگ حکومت قرار می دهد و او را در یک تضاد منافع.

او قرار است به بازی خوب برای هر کس. اگر برگها روشن شده بود او را که شما می خواهم انتظار شما هنوز هم ممکن است تعجب اگر او می خواهم بهترین. اگر من بودند Florida Panthers یا طوفان, خود, دو تیم در یک حذفی شکار در کنار برگها, من می خواهم که خشمگین شده است.

این کاملا همان است که در لیگ برتر disciplinarian داشتن یک لباس با نام تجاری است که ستایش هاکی خشونت بودن در مشارکت با تعدادی از لیگ بازیکنان را, اما آن را هنوز هم یک بوش-لیگ نگاه کنید.

این ادی چیز

ادی عدم برنده هاکی توییتر امروز.

این عصا چیزی

بیایید اول پوچی از راه: در یک هفته ای که در آن ما یادآور شد که NHL سر از نظم و انضباط اجرا می شود یک خط تولید لباس است که بازیکنان * * * * در لیگ* انجام تاییدیه و یکی از آنها این هفته خاموش کردم و بدون هیچ نظم و انضباط برای یک بی پروا ضربه از پشت, آن را بسیار اتصالات در بزرگترین مرحله وجود دارد یک مورد دیگر از پوچ تضاد منافع.

دیوید Ayres اضطراری پشتیبان که بازی برای طوفان در روز شنبه و برنده *این نسخهها کار میکند* برای تورنتو افرا برگها. تصور کنید اگر نمره رفته بود در غیر این صورت. اگر برگ برنده شده بود. منظورم از شانس خوب بودند اگر آنها می شده است قادر به تولید هر عکس.

آنها نمی به دلیل طوفان های باور نکردنی دفاع. شما فقط هرگز جن.

و خیلی در مورد چگونه آنها را اجرا چیزهایی است چرا که آنها با برخی از باهوش ترین افراد در اتاق کمک به تصمیم گیری. اریک Tulsky نیست مدیر کل. او نمی مرد ساخت نهایی تماس. اما او اعتماد صوتی.

و نی ها برنده هستند چرا که آنها در حال هوشمند خود را ،

بچه چیز

ما باید تمام توجه را از این بچه. این بازی را می توانید صبر کنید. فرصتی برای تماشای سرد چیزهایی که فقط اتفاق می افتد به طوری که اغلب.

ببینید شما دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>