Canucks اضافی: آه پسر

پس از مبارزه به یک سوم دوره سرب آن همه آمد از هم جدا Canucks در برابر یک کلید بخشی رقیب در آریزونا شغالها در روز چهارشنبه.

سرخوردگی قابل لمس است.

آنها به حال خود حذفی فشار بر روی یک پلت فرم.

مطمئن خود دفاع می تواند خیلی بهتر است. اما آنها به ثمر رساند راه خود را از مشکلات.

و آنها بزرگ goaltending.

هیچ کس انتظار دارد که کشت و بد پرش.

و در عین حال در اینجا ما هستند.

کناکز’ کوسن در حذفی تعقیب تبخیر شده است. آنها از دست داده ایم چهار در یک ردیف.

آنها نشستن در یک نقطه کارت های وحشی.

بله آنها برگزاری بازی در دست در هر دو Winnipeg Jets و آریزونا کویوتس دو تیم با آنها در نقاط, اما آنها فقط یک نقطه در مینه سوتا وحشی, دو تا در نشویل شکارچیان. هر دو بازی کرده اند به همان تعداد از بازی ها.

“آن را انجام و یا می میرند زمان در اینجا. ما نمی توانیم نگاه و اخلاقی پیروزی در اینجا دیگر ما باید به شکل از راه های برنده و در حال حاضر ما فقط به پرش و ما باید برای کشف کردن راه برای به کار را از طریق آن” کاپیتان بو Horvat گفت: بعد از بازی.

“شما نمی توانید ساکن در این. شما نمی توانید به بازی خود را حلق آویز سر و احساس متاسفم برای خود شما رو به حفاری عمیق تر. این است که به ما هم به عنوان یک تیم و ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای برنده شدن در این بازی ها در آینده.”

مطمئنا آنها نیز به اعتقاد آنها با توجه گزاف گویی. شما باید برای کسب آن ،

تراویس سبز شده است تا حدودی فلسفی این هفته درباره رشد او را دیدن در تیم خود در مورد آنچه هنوز به آمده است. آن است که واقعا در مورد اینکه مطمئن شوید که شما در هر لحظه.

“من نمی دانم, شش, هفت, سال,” او گفت: از چه مدت آن را در زمان او به درک چقدر مهم هر لحظه می تواند باشد. برخی از بازیکنان شکل که سریعتر از دیگران است. “من هم دوست داشتم بازیکن من بهتر بود در نیمه دوم از من حرفه ای تر از نیمه اول. … من فکر می کنم که بخشی از آنچه من صحبت های زیادی در مورد مربیگری در کل این دانستن هر بازیکن متفاوت است. بعضی از بچه ها آن را دریافت کنید کمی بعد. بعضی از بچه ها آن را دریافت کنید قبل از آن. من آن را کردم بعد.”

شات تلاش

آن را کمی وحشی به ببینید که چگونه چند شانس کناکز تا به حال در دوره سوم با توجه به آنها در واقع به ثمر رساند و هر دو اهداف خود در این قاب. (یکی در ص،)

اما حقیقت این است که حتی در قدرت کناکز موفق فقط شش شات تلاش است.

آنها جنگیدند و ضبط کنترل انجام می شود مقدار زیادی و سپس بازی خود را فقط سقوط کردن. که همچنین مرتب کردن.

سخت سورتمه برای روسل

خروس نشده به ثمر رساند هدف از فوریه. 6. او در 22 بازی.

آن بوده است خسته کننده, فصل دوم برای روسل بود که یکی از چراغ های روشن در فصل گذشته قبل از او صدمه دیده است. مثبت چیزهایی که اتفاق می افتد زمانی که او بر روی یخ در 2018-19.

در این فصل هر چند او را زیر 50 درصد در تمام معیارهای کلیدی. برخی از این دلیل است که او خواست برای کمک به آدم tipping point pr خود را پیدا کنید بازی دفاعی و با tipping point pr, که باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است.

اما شما تعجب می کنم اگر این هم یک داستان در مورد بهبود خود را از لیگ قهرمانان آسیا/MCL زانو عمل جراحی است. او میدرخشید نگاه اجمالی از بازیکن کناکز امضا مى شود, اما بیش از حد اغلب به نظر می رسد یک گام آهسته است.

با توجه به رقیب او است که شما می دانید چگونه این حال سوختن است او را.

این Toffoli مناسب

جناح شده است همه چیز کناکز می خواستم او را به بود.

او را به مشهد واقعا به خوبی با J. T. Miller. هر کسی می تواند بازی را با یک بازیکن با کیفیت از الیاس Pettersson.

زمانی که براک Boeser بازده — یک جدول زمانی ما هنوز واقعا نمی باید

کشاورزی

یکی دیگر از بزرگ شب برای مایک DiPietro یک goaltender که جیم Benning به وضوح شتاب امید برای.

به عنوان ستاره های دنباله دار-watcher کودی به من گفت زودتر او واقعا داستان واقعی در Utica, یک تیم است که مانند بزرگ, باشگاه نمرات در یک سرعت بالا نیست که بزرگ دفاعی.

DiPietro گفت: دلیل اصلی آنها برنده شوید.

بدترین mvp همیشه ؟

یک فکر از اد Willes در کنار من در مطبوعات جعبه امشب: آیا تیلور سالن بدترین MVP در NHL گسترش دوره?

او فرض است که در نتیجه: سالن MVP فصل است که تنها یکی از آسیب-سرند حرفه ای که در آن او به ثمر رساند بیش از 30 گل. او همچنین خود را بیش از حد قبلی بهترین مارک با 13 گل.

او یک بازیکن بسیار خوب است. اما کلیت کار خود را در واقع اضافه شده تا به نتیجه اعتیاد به مواد مخدره که او وارد لیگ با. در این نقطه است که او به احتمال زیاد hall of famer? او نمی مانند آن را احساس کنید.

هنگامی که شما در نگاه نامی لیست MVPs شما ببینید بسیاری از ستاره ها تعداد زیادی از تکرار نام. بسیاری از سالن Famers یا Hall of Famers می شود.

در دو دهه گذشته شده اند وجود دارد بسیاری از یک بار مواجه است. اجرا شروع می شود با نام مثل Fedorov و Lindros; در مورد آن را نسبتا زود در تمام جهان حرفه ای در حالی که Lindros فصل 94-95 یکی از خالص تسلط هر دو در علائم و در حس فیزیکی.

اجرا از یک تایمر واقعا می خواهید به صورت جدی در 98-99 با Jaromir Jagr که هر کس می داند که یک سالن از famer به دنبال امثال جو Sakic پیتر Forsberg مارتین سنت لوئیس و کریس Pronger. بیشتر نخبگان مشاغل.

اما در اوایل این ترکیب است که ما برای اولین بار نامزد رقیب سالن مورد: خوزه تئودور. قبل از تحریم سال قطعا یک زمین برای goalies. تئودور عالی بود هر چند مانند سالن زمانی که ما گام به گام به عقب نگاه کلی داستان او هیچ hall of famer.

از آن پس ما دیدن جو Thornton, Henrik Sedin پاتریک کین اوگنی Malkin, Carey قیمت همجنس باز و دگرجنسباز, McDavid. که بیشتر نخبگان شرکت. این نوع از بازیکنان است که سالن باید گروه بندی می شوند اما ما هنوز نیاز به ادامه مطلب مراجعه کنید.

و پس از آن وجود دارد مسخره برنده کوری پری در سال 2011 یک رای است که به نظر می رسید به همان اندازه در مورد پاداش Sedins دو سال در یک ردیف به عنوان هر چیزی. به عنوان Botch اشاره کرد در آخرین شب بزرگ, Perry به حال خود پایان فصل اما همه اعداد paled در مقایسه با دانیل تسلط.

اما ما پرت شدن.

هنگامی که شما حفاری به سالن 2017-18 فصل شما پیدا کنید که آن را به یک پرت. در کار خود را زمانی که او بر روی یخ به طور کلی تیم خود شده است به ثمر رساند 52 و 53 درصد از تیم خود اهداف.

که فصل ؟ 58.5 درصد است.

وجود دارد کمی منصفانه از شادی در آن وجود دارد.

در این فصل با راه بین نیوجرسی و آریزونا خود را به تیم های زیر 50 درصد زمانی که او بر روی یخ.

رادیو جنگ

شما ممکن است شنیده زمستان رتبه های کتاب است. اعداد بزرگ برای 1040 بعد از ظهر نشان می دهد که نشسته سوم در مردان 25-54 بخش پشت QM-FM و CFOX. این کشش برای هر کسی است.

به طور کلی 1040 که اصلا Canucks حقوق هستند-انجام 650 2.5 به 1 در تمام شکاف زمان در آن بخش.

در حال حاضر شما می شنوید متفاوت چیزهایی که در مورد رتبه بندی, اما آنچه که من پیدا کردم این است که وقتی شما در, شما کلاغ در مورد آن. هنگامی که شما در پایین شما صحبت کردن در مورد چقدر تبلیغ صرف.

در هر صورت روشن است که این ایستگاه شده است که در اطراف برای مدتی نزدیک به دو دهه در حال حاضر هنوز هم مقدار زیادی از شنوندگان بسیاری از آنها در زمان طولانی شنوندگان وفادار بدون شک. این ایستگاه که در آمد هوایی در سال 2017 است که هنوز هم ساختمان.

چیزی که واقعا درک در تمام این اعداد: کناکز رادیو حقوق خود را در حال حرکت و نه متر کل تن دیگر.

بزرگترین رأی ما احتمالا تا کنون دیده در ونکوور بازار بود که در طول سال 2011 اجرا هنگامی که آن تیم 1040 کشیده شد 50 به اشتراک گذاری در برخی از نقاط.

این بدان معنی است که نیمی از رادیو گوش به Canucks در رادیو.

اما این کاهش از رادیو به عنوان یک stand-alone, گوش دادن دستگاه به معنی این نوع از اعداد نیست فقط قابل دسترسی کنه.

من همیشه آن را کنجکاو است که ایستگاه های رادیویی نیست بیشتر علاقه مند به گرفتن مردم برای قرار دادن رادیو در خانه های خود. اما روز شنبه و صحبت با چند نفر در داخل این صنعت آن را به من رسید: آن را در مورد آنچه شما می توانید گوش دادن در استریو خود را, آن را در مورد آنچه شما می توانید بر روی تلفن خود را.

پس از همه, بل و راجرز می خواهید برای دریافت شما در حال مشاهده بر روی تلفن خود را. آنها به فروش شما یک برنامه داده است ، وجود دارد به همین دلیل حامل تلفن باید همیشه تمایلی به نوبه خود بر روی آنتن FM که در گوشی خود را.

در روز اگر شما نیست در نزدیکی یک تلویزیون به تماشای بازی شما حداقل می تواند گوش دادن به آن را بر روی رادیو اتومبیل خود را و یا شاید خود را walkman.

اما به عنوان زنگ راجرز و Telus رو بیشتر و بیشتر متمرکز بر روی گوشی های هوشمند آینده آنها نقل مکان کرد و به تحکیم محتوای هاب است که می توان از طریق تلفن خود را.

و در اینجا ما امروز در یک جهان که در آن شما می توانید این بازی را بر روی تلفن خود را اگر شما در خانه نیست.

کجا این ترک در آینده از سنتی تنها صدای رادیو پخش بازی? وجود سنت بزرگ وجود دارد. اما چقدر طولانی تر خواهد بود رفتن نگرانی ؟

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>