کناکز نمی تواند هر چیزی در مورد یک تنومند برونز تیم ملی وجود دارد مقدار زیادی از درس بود.

تیم از دست بدهند. به تازگی آن نبوده است کناکز.

برخی از برنده شاید آنها سزاوار نیست.

و شکی نیست که آنها سزاوار نیست برای برنده شدن در روز سه شنبه. آنها به طور کامل خارج شده و طبقه بندی شده توسط بوستون برونز 4-0.

برونز هستند این لیگ بهترین دفاعی تیم ملی. آنها از دست داده ام دو بار در خانه در تمام فصل است.

و در حالی که J. T. Miller تاسف خود را از عملکرد تیم در این بازی بزرگ و همه اصرار آنها هیچوقت در فکر ” آه هی این برونز,’ آنها قطعا زد که به دیوار آجری دست اول یک بار آنها را بر روی یخ.

“ما تا به حال یک کشش خوب در اینجا. شما نمی خواهید به آن را یکی کردن ما به ما پاسخگو باشد اعمال ما اما قطعا ما نیست, بهترین بازی” تروی Stecher گفت.

برونز هستند بی امان او اشاره کرد.

“ادبانه آن را احساس می کند مانند آنها بر شما حق دور و اینکه آیا یا نه آنها در حال کوبیدن آنها در حال گرفتن چوب خود را در راه و یا آنها در حال گسترش خود را به میله های دور عبور خطوط زمانی که آنها به نوبه خود آن را بیش مثل شما ببینید که چگونه سریع آنها حمله و آن را کمی سریع مصنوعی در همه جا. آن را سخت به دفاع از هنگامی که شما در حال ساخت پنج پا عبور می کند.

“آنها دوست دارند که نقطه نرم و آنها با استفاده از آن بسیاری امشب. آن چیزی بود که ما در مورد صحبت کردیم اما برخی اوقات شما فقط باید به نکته کلاه خود را.”

“من فکر نمی کنم ما تا به حال هیچ نشان می دهد امشب من فکر می کنم ما بازی خیلی خوب تیم هاکی است که می تواند احساس ما در تلاش بودند به عقب براند و آنها نمی budge” تراویس سبز گفت. “من فکر می کردم آنها در مناطق سخت تر … جزئیات کوچک توجه شما می توانید به عقب برگردید و نگاهی به تمام اهداف وجود دارد و احتمالا شما می دانید برخی از آموزش امتیاز در هر یک از آنها.”

وسط آه که وسط

برونز به هیچ چیز دور.

“آنها خوب است که” الکس Edler گفت. “اما شما باید برای پیدا کردن یک راه برای گرفتن در داخل است.”

“آنها خیلی منظم در ساختار آنها” براندون Sutter گفت. “آنها واقعا نمی دهد تا هر پایین-کم شانس .. خوب تیم هست.

“امشب من فقط فکر نمی کنم ما تا به حال فشار برای مطابقت با آن است. من فکر نمی کنم ما رو بازی رفتن بسیار تا سوم و آن را خیلی دیر شده بود. ما باید بهتر شود.”

حذفی فشار

کناکز باقی می ماند در شکل خوب است. یک .500 ضبط از طریق بقیه از خود باقی مانده 28 بازی می شود آنها را به 93 امتیاز است که پایین تر از شما انتظار می رود کنفرانس غرب قطع نقطه به نقطه بود.

به عبارت دیگر بازی پیش رو که سرعت برنده 15 از 28 باقی مانده و شما باید خوب باشد. که کندتر از Canucks موفق شده اند تمام فصل.

سپس دوباره نگاهی به تفاوت بین المللی: با 65 امتیاز Canucks در حال حاضر پایین نگه دارید برای اولین بار در اقیانوس آرام. آنها می شود سوم در مرکزی.

آنها می خواهم از بازی های حذفی در کنفرانس شرق.

داغ از دست

وجود دارد هیچ انکار که Canucks شده شده است پس از کریسمس توسط نخبگان goaltending و بالاتر از متوسط درصد تیراندازی.

با توجه به اینکه چگونه به خوبی یعقوب Markstrom و تاچر Demko بازی شده اند, آن را بی دلیل به فکر می کنم آنها در حال انجام در این فصل به عنوان یکی از این لیگ بهترین duos.

اما می تواند Canucks’ جرم نگه داشتن نمره در یک رای که مسابقات امثال پیتسبورگ پنگوئن Colorado Avalanche و St. Louis Blues?

آنچه که در مورد هدف

به تکرار آن همه آمد به چه McAvoy به کار گرفته شده از جن. او اساسا ایجاد یک دارای گونه های برامده کمپرسی-در.

تراویس سبز به نظر نمی رسد خیلی علاقه در مورد تماس از داوران اما بر خلاف موضع خود را در غیر جریمه ضربه Pettersson او آماده نبود به صحبت کردن در برابر مقامات.

چه چیزی اشتباه است با قدرت بازی کرد ؟

پس Jan. 1 Canucks را کارگردانی دوم بیشتر شات تلاش در لیگ به سمت مخالف خالص در حالی که در استفاده.

اما آنها نیز بدترین تیراندازی در صد در لیگ در بازی قدرت در آن زمان.

بد شانس ؟ عکس های بد? هر دو ؟

قدرت بازی را عدم موفقیت باعث شده است بسیاری از “منفی” برای این تیم در حال حاضر J. T. Miller گفت.

بو Horvat گفت: آنها نیاز به انجام یک کار بهتر از گرفتن pucks در net.

“ما شده است و خوب بازی قدرت برای اکثریت فصل و ما باید به شکل از چگونه به آن را انجام,” او گفت:. “ما بیش از فکر کردن آن را در حال حاضر. من فکر می کنم ما باید به عقب بر گردیم به ساده بودن و اعتماد به نفس در بازی ما است.”

پرتاب کتاب در او

این فقط وحشیانه مسائل از بلویل هستهای با لوگان قهوه ای است.

او عمده و یک بازی در آوریم.

تصمیم گیری

چگونه بسیاری از تیم ها در حال طرح ریزی نتایج خود را در *سه* راه: خوب, بد و عجیب و غریب.

اقتصاددان در گفتگو با نویسنده استیون جانسون که نوشته است یک کتاب به نام دوربین, در مورد انسان چگونه تصمیم گیری و چرا ما بد در طرح ریزی دراز مدت.

دو بیت ایستادگی کردن به من. این اولین بار است که یکی از ما قبل از شنیده ام اما من فکر کردم آن را به ارزش برجسته دوباره:

“این نشان داده شده است دوباره و دوباره در اجتماعی-روانشناسی آزمایش که گروههای متنوع را بهتر و بیشتر تصمیم گیری خلاق از همگن تقسيم شدند. شما می توانید اندازه گیری است که تنوع تعدادی از جنگ های مختلف: سن ، جنسيت ، نژاد ، شغل و حرفه. اما ما به طور فزاینده خواهد دید که تنوع بیان به عنوان انسان/ماشین تنوع. ما هنوز نشسته در اطراف میز به عنوان یک گروه و سعی کنید به ایجاد حق انتخاب; این درست است که ما باید یک هوش مصنوعی در جدول و همچنین مشارکت خود را در چشم انداز منحصر به فرد در تصمیم گیری در دست است.”

که پژواک یکی از این بینش از یک کتاب, من در حال حاضر بهره گیری از طیف وسیعی توسط دیوید اپستاین. در اوایل بخش اپستاین برجسته چگونه رایانه ها آمده اند تا تسلط بر انسان ها در یک در یک بازی شطرنج در, اما هنگامی که کامپیوتر در حال صورت انسان که باید به کمک کامپیوتر آنها را از دست بدهند. معلوم می شود که انسان بازیکنان هنوز هم خیلی بهتر در دراز مدت استراتژیسازی در حالی که کامپیوتر بهتر است در لحظه تصمیمات تاکتیکی.

آیتم های دیگر Johnson برجسته در این مصاحبه بود در مورد چگونه انسان باید گام به عقب از از تصمیم گیری در دست:

“هر مجموعه انتخاب و به خصوص شخصی ترین آنهایی که منحصر به فرد است; آن است که یک صورت فلکی مجزا از نیروها و متغیرهای هرگز تکرار شود. بنابراین وجود دارد هیچ آسان کلی قوانین است که شما می توانید در داوری این نوع موارد است. مهم ترین مهارت برای یادگیری توانایی دیدن تصمیم گیری در همه پیچیدگی آن فکر می کنم از طریق عواقب بالقوه نقشه تمام کسانی که متغیرهای مختلف.”

که سخت است. که نیاز خودمان را تصدیق ما نیست همه چیز در قرآن است که ما باید ما را انکار غرور. رفتار ما در مکان هایی مانند رسانه های اجتماعی به طوری که اغلب وضع این گسل لخت: همه ما فکر می کنم صدای ما به همان اندازه آگاه است. آن را بسیار سخت و گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است با توجه حساسیت از منابع و چیزهایی مانند آن — به صفحه نمایش پس زمینه به ما اطلاعات. رسانه های اجتماعی را کاهش می دهد تعامل ما با یکدیگر به معنای واقعی کلمه یک صفحه تخت که در بسیاری از موارد استعاره کامل: آن را بسیار آسان به فرض فرد دیگر هیچ عمق به آنچه آنها می گویند.

جانسون و اپستاین کار هم کردم من فکر کردن در مورد کناکز’ زمان زمینه. داده ما شده است صحبت کردن در مورد سراغ خیلی به تازگی یکی از چیزهایی که روشن است این است که هنگامی که جیم Benning و کارکنان خود شده اند و در بهترین حالت آن است که زمانی که آنها مشغول به کار به عنوان گسترده ای منسجم و واحد در آخرین سه پیش نویس.

اما زمانی که آنها ساخته شده ایم گیری های فقیر مانند بسیاری از معاملات و رایگان agent خریدهای شده است که مردم کمتر درگیر است.

شماره هفت خوش شانس

هارمن پسر نابغه Dayal تا به حال سرگرم کننده در مورد روز دیگر در مورد اینکه چرا هر بازیکن در Canucks می پوشد تعداد که آنها انجام می دهند.

یکی ارز گرفتار چشم من: اسکار Fantenberg که با پوشیدن شماره 5 این فصل عینک شماره 7 در لس آنجلس بود و امیدوار بود برای پوشیدن دوباره آن را در ونکوور.

اما هنگامی که او وارد شدند به او گفته شد آن را در دسترس نیست. و یا حداقل آن را در لیست او ارائه شده به عنوان خود را انتخاب کند.

من خراشیده سر من کمی. کناکز ندارد و هر بازیکن با پوشیدن شماره 7 در حال حاضر. آخرین مرد برای پوشیدن شماره ای که صخره Ronning و برندان موریسون ساخته شده است به طوری معروف در Canucks رنگ بود لیندن Vey در 2015-16 Jayson Megna برای یک بازی در 2017-18.

بنابراین? چرا هیچ 7? بودند Canucks برگزاری یک شماره برای باز کردن یک بازیکن دیگر آنها امیدوار بودند به علامت ؟

یک بررسی سریع از رایگان عوامل موجود در تابستان گذشته به ما می گوید که هر دو بن Chiarot و پاتریک مارون بودند بازیکنانی که در دسترس بودند و به تن 7 با تیم سابق خود.

آن را به نظر می رسد کمی عجیب و غریب به فکر می کنم آنها می خواهم تعقیب Chiarot با توجه به آنها امضا جیمی بن و Fantenberg در جولای 1 روز افتتاحیه از آژانس رایگان.

اما مارون است و بیشتر جذاب است. زبر و خشن جناح به نظر می رسد مانند نوع از جلو کناکز شده اند که علاقه مند در. او نمی شده است اختصاص داده شده, ژاکت, شماره پسر او با پوشیدن 14 سال جاری با TBL او عینک 19 با اردک و روغن صنعتی, 17 با شیاطین — اما شما می توانید تصور کنید یک سناریو که در آن او در 7.

او به پایان رسید تا با امضای در اواخر ماه اوت در تمپا برای یک قیمت متوسط.

او شاید رفتن به plan B اگر Canucks تا به حال شده است قادر به زمین Micheal Ferland?

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im