کریس Tanev بزرگ است.

در Quinn هیوز’ جهان, کریس Tanev یک استاد شطرنج.

دو defenceman در یخ همکاران و دشمنان.

Tanev گرفته هیوز در زیر بال خود را فقط به عنوان او در فصل گذشته با الیاس Pettersson و براک Boeser. Tanev شناخته شده به عنوان “پدر” به شوخی با او جوانترین هم تیمی چون او اغلب آنها را بیش از برای شام که او آماده خود را.

“این خوب است داشتن یک مرد به نگاه کردن به” هیوز گفت. “اگر من تا به حال هر گونه سوال بپرسید من او را نه تنها هاکی, زندگی, مسائل شخصی. این همان با Petey و Boes. او همیشه به صحبت با کسی. آن را به خوبی با او.”

و از اواخر کسانی که وعده های غذایی خانه پخته شده اند به دنبال بازی شطرنج بین کهنه و تازه کار است. آنها را انجام نمی, اما روشن بود هیوز خارش است برای یک مسابقه برگشت.

“او واقعا هوشمند است. من به او گفتم ما رو به یک تایمر چرا که او می بیند شش گام جلوتر. او فکر می کند و به نظر می رسد در آن برای مدت طولانی. من می گویم ما او را 50-تایمر دوم.”

که Tanev آمار 500 بازی های حرفه ای است که یک عهد به سراغ فراست نشان داده شده توسط استن Smyl و جاناتان بیتس 10 سال پیش زیر بار اصلی نکته سابق ونکوور کناکز مدیر player توسعه دیو Gagner. Gagner تا به حال مربی Tanev در دوران نوجوانی او; او درک نمی defenceman جوانه زده در ارتفاع رفتن به کلاس 12 و پس از آن تا به حال برنده خود را NCAA نقطه در موسسه فناوری روچستر است.

بیتس تحت نظارت Smyl بودند در شکار برای NCAA رایگان عوامل یک بخش از توسعه بازار که چند تیم بودند که با توجه به در آن زمان است. این Gillis-عصر Canucks به خوبی شناخته شده برای این قحط و غلا از چشم انداز آنها کشف شده اما کمی شک دانشگاهی تلاش هم میوه.

یک رشته از collegians به دنبال Tanev به Canucks به عنوان عوامل هر چند هیچ کدام به اثبات رسانده اند به عنوان موفق به عنوان Tanev.

Smyl بود پوزخند پنجشنبه شب هنگامی که به من گفت: “هی 500 برای اولین بار خود را،”

“شما می دانید ما شوخی کرده قبلا می دانستند که این امر به نوبه خود مانند این. به من گفت: “من!'” او پاسخ داد.

“او مانند یک جنگجو. من خیلی به او افتخار میکنم.”

الکس Edler الماس در خشن پیدا کردن خود خندیدی وقتی به او گفته شد آن بود Tanev را 500 بازی NHL.

“500 بازی برای او. که آنچه او می کند او همیشه نقش های سخت همیشه قرار می دهد بدن خود را بر روی خط,” او گفت:.

او در طول عمر به همان اندازه در مورد شخصیت به عنوان هر چیزی.

“من فکر می کنم فقط به این دلیل که او به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک فرد. او فقط یک تیم بزرگ مرد و خاموش کردن یخ. شما نیاز به آن بچه ها شما نمی توانید به اندازه کافی از آن بچه ها در تیم خود.

“او شده است در اطراف در حالی که برای. او می داند که چگونه به مقابله با یو پی اس و فراز زندگی. او را از طریق بسیاری از صدمات و او را از نظر ذهنی قوی است. او همیشه قرار می دهد و این تیم برای اولین بار در هر وضعیت است.”

Tanev مخابره در مورد ساخت آن را در این مدت طولانی.

“شما فکر نمی کنم آن را به اتفاق می افتد از 10 سال پیش گفت:” سپس لبخند زد در مورد آنچه که او بنحوی با خود فکر بعدی. “من را دوست دارند به انجام آن دو یا سه سال پیش است.”

آیا او احساس او را ایفا 500 بازی ؟

“آره, من احساس می کنم مثل من بیشتر از آن است که” او گفت:. “این عالی است برای همان تیم به صورت تمام حرفه ای تا کنون و من بسیار هیجان زده هستم این سال رفته بسیار خوبی برای این تیم و پس از آن امیدوارم ما همچنان به بازی خوب چند هفته آینده رفتن به جلو است.”

بیرون از شهر بیاد

وگاس برنده است که بد است.

ادمونتون از دست داد که خوب است.

نشویل برنده است که بیشتر خوب از بد پس از ضرب و شتم آنها از شعله های آتش.

جت برنده است که اساسا بد است.

شغالها از دست داده است که ذاتا خوب است.

اقیانوس آرام بخش رده بندی شبیه به این:

کناکز هنوز در صندلی راننده.

سختی روند

با اینحال این روند نگرانی های من.

Corsi مهم است. کناکز هنوز هم باقی مانده. اما آن را نمی گرفتن هر گونه آسان تر است.

Ferlandia

بنابراین ما از یک پیشنهاد قریب الوقوع مطبوع وام به Utica به عنوان ساخته شده توسط جیم Benning شنبه گذشته به نه کاملا عین حال با توجه به وضوح آشکار چالش های برنامه ریزی ارائه شده توسط ستاره های دنباله دار بازی در لاوال در روز چهارشنبه به یک تا حدودی مختصر و مفید پاسخ توسط تراویس سبز امروز.

“او اسکیت, هیچ, واقعی, به روز رسانی,” او گفت:. او نمی خواست برای شرکت در این که آیا شده است وجود دارد یک شکست.

هنگامی که شما نگاه در Utica برنامه آنها بازی سه بازی در شش روز هفته آینده تا شاید طرح این است که او را یک عمل با Canucks اواسط هفته و سپس او را به Utica به بازی بعضی از بازی ها و دیگری عمل در قبل از دیدن جایی که او در است.

وجود دارد راه های خلاقانه برای برخی از کلاه فضا وقتی که او برمی گردد اما آن را نیز همه مشروط به تاریخ بازگشت به جاش Leivo و تایلر Motte. هر دو می تواند حوصلگی به LTIR زمانی که Ferland بازده آن را در غیاب خود حدود 2 میلیون دلار در کلاه فضایی, اما حتی پس از آن شما هنوز هم می خواهید به برخی از فهرستی از تصمیمات در برخی از نقطه فرض وجود ندارد یکی دیگر از آسیب.

Wayne Simmonds? واقعا ؟

ظاهرا Canucks علاقه مند بودند در حالی که به عقب و دوباره ؟ OK. منظورم این است که ما می دانستم که آنها علاقه مند بودند در تابستان گذشته.

اما عملکرد او برای شیاطین را دقیقا نمی گزارشها مورد.

مایل چوب نقش کمتر از او است اما تیراندازی و نمره بیشتر.

اگر این به این معنی Ferland ممکن است در واقع آن را به عقب است Simmonds واقعا مرد به تعقیب ؟

آنچه مورد انتظار رایگان عوامل مانند J-G Pageau یا Trevor Lewis یا جیمی Vesey یا اریک Haula یا تایلر Toffoli?

وجود دارد را به ثمر رساند در آن وجود دارد وجود دارد سنباده در آن وجود دارد. مخلوط وجود دارد از گزینه های.

سپس دوباره این تیم باید تمام چشم انداز خود را و هنوز هم باید به دنبال اضافه کردن میدارد نه تجارت آنها را دور.

براکت به روز رسانی

واقعا وجود ندارد یکی دیگر از آنچه که ما در حال حاضر می دانیم. به عنوان Benning گفت: او پیشنهاد یک قرارداد جدید. که جاد Brackett نشده امضا برای خود صحبت می کند.

وجود دارد بدیهی است که مسائل را با هر آنچه که ممکن است ارائه شود.

فریدمن ضمنی وجود دارد یک سوال در مورد Brackett نقش رفتن به جلو در سراغ بخش.

واضح است چه از دست دادن اسکات واکر بود او نبود, طلایه دار اما او به شدت فکر شده توسط همکاران پیشاهنگی و یا در غیر این صورت. که chink در armour.

شلیک دن Palango به نظر می رسید به یک بیت از یک خط در شن و ماسه به عنوان. این قابل درک است که Palango یک holdover از Gillis دوران طولانی بود نقش برجسته ای در این بخش است.

از خارج از آن بعید به نظر می رسد Brackett به سراغ مدیر را می خواستم اعتماد پیشآهنگی برای رفتن.

وجود دیگران که در سمت چپ کریس مک دونالد یکی دیگر از Gillis-عصر holdover کردم یک کار جدید با آریزونا — ارتقاء در واقع چیزی که Benning با اشاره به عنوان بیانیه ای از کیفیت کارکنان که آنها قادر به فشار خوب مردم رو به جلو’ در حالی که داگ گاسپار که به نظر می رسد که برگزار شده است در مورد به عنوان یک فرد, به هر حال, بازگشت به زندگی در غرب لیگ هاکی. روشن نیست که چرا پل گالاگر از کار اخراج شد.

این است که نادر برای پیشاهنگی به تغییر تیم حتی به عنوان مدیران عامل تغییر دهید اما شما معمولا انتظار می رود تیم به مبارزه برای حفظ خود بهترین هستند.

L’affaire Campbell

که Pettersson رنج می برد او کبود و هر آنچه در آن است در بوستون به نظر می رسید به جرقه خاطرات بد در بسیاری از مردم است.

بیش از یک بار من دیده ام کالین کمپبل به نام دوباره با انزجار توسط طرفداران.

کمپبل به خاطر شما بود که در لیگ disciplinarian حتی به عنوان او به دنبال یک NHL حرفه ای.

آن را با برخی از جنجال که ایمیل های خود را نشان داد به یک دهه پیش missives است که شامل مقدار زیادی از شرم آور تفسیر در این لیگ بازیکنان و مقامات.

آن را به خود جلب کرد خشم در برخی از گوشه و کنار در آن زمان است. باید آن را کشیده اند اما همانطور که می دانیم در هاکی روی آن جالب باشگاه کوچک است که لزوما انجام کار درست ،

من هم دیدم بسیاری از این که درست نیست. وجود دارد تفسیر در آن زمان است. اما وجود دارد نیز به اندازه کافی از آن است.

سرهم بندی کردن در مورد آن نوشت ،

G-man در مورد آن نوشت.

اتاوا شهروند Wayne Scanlan کمپبل گفت: کار خود را باید جایگزین در حالی که عبور از اظهار نظر در مورد تضاد منافع ذاتی او را به داشتن یک پسر بازی در لیگ همان است که او به معنای داوری.

به هر حال شما نقطه دریافت کنید.

در واقع توجه ستون مانند آن آورده احتمالا کمک به متقاعد کردن لیگ را در یک چهره جدید در برندان Shanahan در تابستان سال 2011 است. او شده است می خواهم در این 13 سال.

Shanahan شما به خاطر در آمد با تمایل به پایین آمدن سخت در تعلیق امید به تمیز کردن بازی با مناسب چکش.

و سپس برخی از صاحبان اذیت کردم خود بازیکنان نیست بازی و که بود که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im