Canucks’ براندون ساتر نتواند 3 روز بعد از بازگشت-به-بازی عمل

جانبازان مرکز تلاش کرده است با مشکلات کشاله ران برای مقدار از زمان خود را در ونکوور.

براندون ساتر است ظاهرا نا مناسب برای بازی.

31-در سال skated با ونکوور کناکز هم تیمی های روز دوشنبه و سه شنبه این هفته بود اما مهمترین آنها وجود ندارد و روز چهارشنبه این تیم را روزانه بر روی یخ جلسه در راجرز آرنا.

جاستین بیلی عضو اصلی گروه در ساتر جای او بودم قبلا اسکیت با لوازم یدکی گروه از Canucks جزئی leaguers. نیز وجود دارد یک مبادله در دفاع با گیوم Brisebois اسکیت به عنوان هشتمین defenceman. Brogan Rafferty skated در آن نقطه در روز سه شنبه; Jalen Chatfield شد و هشتم در روز دوشنبه.

تراویس سبز روز سه شنبه گفت که نقطه فهرستی است که بسیار برای grabs.

معلوم نیست چرا ساتر غایب بود و, NHL سفارش تیم را فاش چرا بازیکنان وجود ندارد به جای آموزش آنها را به سادگی بیان آنها به “نا مناسب برای بازی”

ساتر تلاش کرده است با کشاله ران رفع مشکلات در فصل های اخیر.

و او صدمه دیده بود دو بار در این فصل یک کشاله ران فشار در ماه نوامبر که در کنار او برای 13 بازی و پس از آن مصدومیت در دسامبر نگه داشته و او را برای 12 بازی های بیشتر.

Sutter گفت: Postmedia در ممکن است که او انتظار ندارد او می خواهم که قادر به اسکیت بازی کردن تا زمانی که او بازگشت به ونکوور در ماه گذشته.

کناکز همچنین اعلام کرد مایکل Ferland بود نا مناسب برای بازی روز دوشنبه — ما نمی دانیم به چه دلیل — اگر او تا به حال بوده است شرکت در تیم رسمی فاز 2-گروه تمرینات.

Canucks مدیر کل جیم Benning روز دوشنبه گفت او هنوز انتظار دارد که Ferland خواهد بود قادر به بازگشت به صف مدتی در این تابستان.

[email protected]ostmedia.com

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>