Canucks در 50: زمانی که مارکوس Naslund تاد Bertuzzi بازی های برگزار شده برای هر یک از دیگر


در حالی که به صورت جداگانه با استعداد و متفاوت در خلق و خوی Canucks linemates’ تاثیر واقعی در آمد از چگونه آنها با هم قرار داده و تیم خود را برای اولین بار

حتی اگر ونکوور کناکز سقوط از پلی آف در سال 2003 در دور دوم باد 3-1 سری سرب در برابر مینه سوتا وحشی, شما نمی توانید کاهش آن فصل در Canucks lore. در بالای لیست بود کاپیتان تیم Markus Naslund که برنده لستر پیرسون جایزه خود را برای فصل. که جایزه رای دادند توسط همسالان خود را به عنوان بهترین بازیکن در NHL واقعی بود پر در Naslund درپوش با وجود پایان فصل در وعده unfulfilled. قبل از NHL, جوایز, استان نویس اد Willes نوشت:

آخرین بار ونکوور کناکز تا به حال دو بازیکن کالیبر Markus Naslund و تاد Bertuzzi در اواخر 1990s زمانی که الکساندر Mogilny و پاول Bure toiled برای Orcans.

فکر می کنم برای یک لحظه. Mogilny و Bure شد درخشان فردگرایان اما آنها روغن و آب در درون تیم و در پایان موفق به کاهش Canucks با وجود نفس استعداد.


گوش دادن: اد Willes و پاتریک جانستون عضویت Paul Chapman به بحث در مورد ونکوور کناکز زمان اجرا. آنها به عمق کانوکس و اگر این تیم می تواند مقاومت در برابر صدمات قابل توجهی پایین کشش. سه نفر نیز پا زدن در اطراف در حال رشد قد rookie کوین هیوز.

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را:

از طریق اپل پادکست | از طریق TuneIn | از طریق Spotify | via Stitcher

این بازیکن کار نمی کند ؟ اینجا را کلیک کنید.


در حال حاضر فکر می کنم از آنچه Naslund و Bertuzzi باید انجام شده در این فصل است. فکر می کنم که چگونه آنها بازی بازی. فکر می کنم که چگونه آنها برای هر یک از دیگر. و فکر می کنم چگونه خود را تولید رخ داده است و بدون اخلال در تیم چارچوب است.

بزرگ بازیکنان در حال گاهی اوقات مانند Gretzky و Kurri یا Lemieux و Jagr — توقف نیروهای که کل است و حتی بیشتر از این مبلغ سرسام آور خود را بخش. به عنوان اغلب به عنوان, اما آنها مانند Mogilny و Bure.

Naslund و Bertuzzi نیست Gretzky و Kurri هنوز, اما آنها خیلی رفو نزدیک است. و در دورانی که ورزشکاران حرفه ای نیست آزادانه همراه با مفاهیمی مانند از خود گذشتگی خود را در رابطه خرس برخی از معاینه.

چه آنها را فیلتر حق را از طریق تمام تیمگفت:” ترنت Klatt به عنوان Canucks’ بی سابقه ای فصل به طور منظم زخم کردن. “من معنی نیست که به تطهیر تیم ما تا به حال در فیلادلفیا (به اریک Lindros رهبری تیم ملی از اواسط-90s) و می گویند آن دسته از بچه ها بودند خودخواه. اما یک تفاوت وجود دارد.

این تیم را ندارد که. هیچ تاد. هیچ Markus. وجود دارد فقط این تیم است. این تنها چیزی است که مهم است.


برای برندان موریسون در آن زمان من فقط با جا در هر کجا که من می توانم’ را به خود linemates Markus Naslund (سمت چپ) و تاد Bertuzzi اما حتی موریسون بستری او دو بال به حال رابطه نزدیک.

القاعده بلو / گتی ایماژ فایل

پس چگونه این آمده بود ؟ چگونه این دو نفر تشکیل چنین اتحادیه ؟ یک اروپایی است. دیگر آمریکای شمالی شده است. یک بازی ساخته شده بر ظرافت و نکات دقیق وظریف. دیگر است به عنوان ظریف به عنوان فلزات سنگین. یک متفکر است و با ملاحظه. دیگر می توان ناهنجار و کوتاه و مختصر.

هنگامی که شما اجرا کردن لیست از شخصیت در Canucks شما می توانید پیدا کردن دو مطلب متفاوت شخصیت. در عین حال روشن و خاموش کردن یخ آنها متناسب با هم مثل آنا کورنیکوا و لای کرا.

چگونه می تواند به شما توضیح بدین ؟

بیایید شروع با هاکی جنبه از ارتباط آنها. با توجه به هر دو ساده ترین توضیح برای موفقیت این است که تفاوت های خود را مکمل یکدیگر و آنها بیشتر شبیه تر از شما ممکن است فکر می کنم. Naslund و Bertuzzi به نظر می رسد شب و روز در یخ اما مثل همه بزرگ مشارکت آنها را به اشتراک وهم آور اضافی-ارتباط حسی.

از همه مهمتر, آنها همچنین هوشمند به اندازه کافی برای خواندن هر یک از دیگر و با استعداد به اندازه کافی برای بهره برداری از فضای آنها برای ایجاد هر یک از دیگر.

تا آنجا که مردم فکر می کنم ما بازی متفاوت آنها از نوع همان” گفت: Bertuzzi. “ما فکر می کنیم همان جرم. ما همان چیزهایی که او می توانید ببینید که چه من در تلاش برای انجام جلوتر از زمان.

کردن یخ در ضمن این یک داستان مشابه که در آن سطح تفاوت بین رواقی شلغم و پر باد کانادا نیست که تلفظ به عنوان آنها ظاهر می شود.


بتمن و رابین? چگونه ونکوور سان گرافیک هنرمند Roger Watanabe تصور Canucks linemates Markus Naslund و تاد Bertuzzi در سال 2002 در اوج از سواحل غرب بیان.

راجر Watanabe/ونکوور سان / فایل های PNG

برندان موریسون که نمی توانید به اندازه کافی اعتبار برای اتصالات خود را در بازی و شخصیت بین تیم دو مردان آلفا می گوید: وجود یک عنصر از ازدواج زن و شوهر به Naslundو Bertuzzi دوستی. آنها استدلال می کنند. آنها سر و کله زدن. در زمان آن می شود. اما هیچ چیز مردد است و به عنوان یک نتیجه, هیچ چیز شعله ور اندازی.

من فکر می کنم در دوستی مردم به دنبال کسی که برای رفتن به صادقانه با آنها” گفت: Morrison. “که حامل بیش از بر روی یخ با آن بچه ها. اگر همه چیز به خوبی نمی دانند و sugarcoat آن است. اما آنها نمی کینه نگه دارید.

من فقط مناسب در هر جا که من می توانم. آنها یک رابطه نزدیک با هم از من یا یکی از آنها اما هنگامی که ما به این پیست ما همه اینجا هستیم برای همین است.

فراتر از علت شایع, اگر چه آنها به اشتراک گذاری چیزهای دیگر. هر دو اختصاص داده شده مردان خانواده. Naslund نمی strike شما به عنوان یک برش اما مانند Bertuzzi یک wickedly خشک حس شوخ طبعی. Bertuzzi دقیقا نمی Alan Alda در حساسیت متر, اما او تا به عمق و هوش او طول می کشد بزرگ درد به پنهان کردن.

من می دانم که من می دانم” گفت: Bertuzzi با علامت تجاری خود را طعنه. “او آرام و نرم و ملایم و من فقط مخالف کامل. ما نه به عنوان های مختلف به عنوان آنچه که مردم فکر می کنم.

اما خود بزرگترین باند است که آنها درک خود را از موفقیت به معنی هیچ چیز نیست مگر اینکه آن را همراه با گروه موفقیت. که می آید از یک جایی عمیق در داخل هر دو بازیکن است. در هاکی می شنوید که تمایلات زیادی است. شما فقط آن را نمی بینیم تمرین با خلوص است که با Naslund و Bertuzzi تمرین آن است.

این چیزی است که خیلی شسته و رفته در مورد آنگفت:” Klatt. “آن چیزی که من می توانید به آنها بگویید یا یک مربی می توانید به آنها بگویید. آن را به درون خود. به همین دلیل آن را بسیار واقعی است.

و چرا باید آن را مینماید.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به pchapman@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان