Canucks در 50: ما برای همیشه لطفا برای بحث در مورد Pettersson ‘پرتو لیزر برای اولین بار در هدف


الکتریکی بازیکن با تمام دنیا با استعداد سوئدی نوجوان خود را اعلام کرد به ونکوور پایه فن مانند چند نفر دیگر باید

کل اولین فصل از الیاس Pettersson تزریق خالص امید به Canucks طرفداران. تنور از فصل بود محصور در اولین لیگ ملی هاکی فصل به طور منظم بازی که در آن او نشان داد NHL منحنی یادگیری چیزی نیست که خواهد بود یک چالش مداوم برای او. در اینجا این است که پاتریک جانستون داستان از Pettersson اولین بازی در اکتبر. 3, 2018:


سرگردان را از طریق Canucks حافظه کتاب به ارمغان می آورد جلو مجموعهای از به یاد ماندنی اهداف است.

وجود دارد Daniel Sedin حرفه ای-پایان بازی برنده فصل گذشته و یا بین-the-پاهای, تعجب هدف این است که به کمک برادر خود را امن هنر راس جایزه.

و یا وجود دارد Alex لانه قتل اژدها در برابر Chicago Blackhawks. یا هنریک برنده چهار اضافه کاری بازی حذفی برابر دالاس ستاره ها.

وجود دارد Markus Naslund را wrister به ضرب و شتم Detroit Red Wings در بازی 2 از بازی های حذفی در سال 2002.

انگار گرگ Adams! گرگ Adams! در سال 1994 البته ارسال Canucks به جام استنلی نهایی. یا پاول Bure را مبارکه هدف به دست کشیدن شعله کلگری در دور اول که همان فصل است.

Rookie ترور نمدار و کهنه پل Reinhart صعود بزرگ در برابر اهداف نهایی جام استنلی قهرمان شعله های آتش در سال 1989.

جیم Nill هدف در این کنفرانس نهایی در برابر شیکاگو در سال 1982 برانگیخته طرفداران آن دوران درست مثل ببر ویلیامز هدف در سال 1980 در برابر Maple Leafs — نه برای هدف اما برای سوار چوب او پس از به ثمر قدیمی خود را در برابر تیم تورنتو.

اولین Canucks هدف بری ویلکینز در شب افتتاحیه سال 1970 در برابر پادشاهان لس آنجلس برای همیشه قابل توجه بود به عنوان Rosaire Paiement برنده در برابر دفاع از قهرمان بوستون برونز در مارس 1971.

و بنابراین در حال ریک سوختگی دو گل در مقابل اسپارتاک مسکو در سال 1977.

در حال حاضر شامل فهرست الیاس Pettersson پرتو لیزر در روز چهارشنبه در راجرز آرنا. او می تواند بازنشسته شود و ما امروز می خواهم برای همیشه لطفا برای بحث در مورد آن.

با هدف اخراج بیش از دستکش به دست شعله های آتش netminder Mike Smith, Pettersson خود را اعلام کرد به ونکوور پایه فن مانند چند نفر دیگر باید.

او الکتریکی بازیکن با همه استعدادهای جهان. هر کس در ساختمان هیجان زده شد هدف از جمله خود مربی است.

او خندید وقتی که در مورد آن پرسید.

“چه شما فکر می کنم ؟” او جواب و سپس لبخند زد. “من فکر کردم او عبور تمام وقت دعا که او می خواهم شلیک کنید.”

فروتنی, Pettersson گفت که او فقط در تلاش برای به دست آوردن جن ،

“من جن از Loui (Eriksson). او ساخته شده یک بازی در نیمه دیوار. من شنیده ام فریاد از نیمکت ‘دو-در-یک.’ من اول فکر کردم به تصویب اما خود D (حال) خوب فاصله کنترل,” او گفت:. “من فقط در تلاش برای بالا رفتن در اسمیت و آن را در رفت.”

Defenceman جرثقیل Pouliot بود سریع به در عجله. او بازیکن ساخته شده است که آن دو در یک.

او خندیدی وقتی که خواسته در مورد اینکه آیا او می تواند به Pettersson یک زمان سخت در مورد عبور نمی.

“من نمی دانم من او را بدهد و آن یکی. او می تواند شاید من عقب-درب شیر در برخی از زمان های دیگر,” او گفت:.

“او برای من آن را فکر می کنم. او به فروش می رسد واقعا خوب بود و قادر به ضرب و شتم اسمیت طبقه بالا. یک بازی بزرگ توسط او. اگر او می تواند آن را در وجود من شکایت نیست در همه.”

سوراخ Pettersson سیمی جن از طریق نگاه بسیار کوچک آن حیرت انگیز او از آن گذشته اسمیت. و افزایش جن در بر داشت بخش کوچکی از خالص خود را فقط با فشردن گذشته پست و تحت میره.

برخی از ناظران ممکن است تعجب اگر آن را حتی در رفت. Pouliot تا به حال بهترین از نظر هدف.

“من تو را دیدم آن را در رفتن و پشت کردن. آن را به من شبیه آن را در رفت” او گفت:. “یک شات بزرگ. او یک ویژه بازیکن. او که استعداد واقعی برای فریب.”

Eriksson بزرگ ساخته شده عبور تحت فشار به Pettersson به راه اندازی راش.

“جن آمد دیوار و (نیکولای Goldobin) لگد آن را به من. من فقط تلاش برای بدست آوردن آن به میانه و سپس من تو را دیدم او را در آینده وجود دارد” Eriksson گفت.

“من می دانستم که ما به یک فرصت خوب. او با اعتماد به نفس پایین آمدن وجود دارد. به پاره کردن آن مانند او وجود دارد خیلی باحال بود برای دیدن. … او که شات. و او آن را می کشد و آن را نگه می دارد.”

به عنوان Smith, او تا به حال به تن کمال شات.

“او تا به حال در موقعیت خوبی قرار داده و آن را در گوشه بالا,” او گفت:. “من یک تکه از آن با دستکش اما آره من شنیده ام بسیار کمی در مورد این بچه جوان. او اجازه دهید ‘er رفتن و ضربه زدن به نقطه مناسب وجود دارد.”

یخ تراشه: Pettersson سوم teenager — او تبدیل 20 ماه آینده — در Canucks تاریخ به نمره خود را در NHL اولین. ریک Lanz (Oct. 10, 1980 برابر دیترویت) و دن Woodley (Oct. 8, 1987, مقابل, St. Louis) هستند ، او همچنین چهارم rookie به ضبط چند امتیاز در اولین بازی خود را. توماس Gradin را برای اولین بار (Oct. 11, سال 1978 در مقابل کلرادو) را دیدم به او نمره دو بار و اضافه کردن یک کمک. در همان بازی همکار rookie کورت فریزر تا به حال یک هدف و کمک. Jason Jaffray تا به حال یک هدف و کمک Dec. 12, 2007, مقابل آناهایم … Pettersson ششم Canuck به نمره در اولین دوره خود را NHL اولین … و او 18 Canuck به نمره خود را در NHL اولین; براک Boeser بود یکی از آخرین در 25 مارس 2017.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>