“من می دانم که آلن در نقاط نا امید شد که آن را در زمان بسیار طولانی است. من می خواستم تا مطمئن شوید که ما کامل شد.” — سابق Canucks’ GM دیو Nonis روند که منجر به استخدام آلن Vigneault به عنوان سر مربی

آلن Vigneault همیشه دیو Nonis جبهه-دونده به ونکوور کناکز’ سر مربی در 2006-07 اگر چه شما می توانید بهانه ای Vigneault اگر او را باور نمی کند که در زمان.

Nonis شد, در مورد شروع فصل سوم خود را به عنوان ونکوور مدیر کل. او به ارث برده بود Marc کرافورد به عنوان نیمکت و تصمیم گرفتند او را به آتش کشیدند در آوریل 2006 و پس از این تیم از دست رفته پلی آف برای اولین بار در پنج فصل.

Nonis آورده بود Vigneault سابق Montreal Canadiens نیمکت, رئیس, به, سازمان, تابستان گذشته, استخدام او را به راهنمای ونکوور اهل Manitoba گوزن وابسته است.

آن منطقی که Nonis را جایگزین کرافورد با Vigneault. انتظار می رفت توسط بسیاری از. Nonis همچنین می دانست که در آن قرار بود به یکی از تعریف تصمیمات تصدی خود را به طوری که او قاطعانه در مورد انجام علت سعی و کوشش. او که قرار بود برای صحبت با دیگر مربیان نیز هست.

Vigneault شد کناکز نیمکت در ماه ژوئن دو ماه پس از کرافورد از کار اخراج شد. در میان نام های مربوط به ونکوور کار مربیگری شامل برنت ساتر, دیو, Lewis, Kevin Dineen, Brent پترسون مایک جانسون و مارک Habscheid.

Vigneault رفت تا ثابت کند Nonis راست. او برنده جک آدامز جایزه به عنوان مربی از سال که فصل اول مبارزات انتخاباتی که در آن کانوکس و سپس تیم سوابق در برد (49) و امتیاز (105). که خواهد بود که برای اولین بار از پنج 100-نقطه فصل Canucks در Vigneault هفت فصل در راس و او را از حق رای دادن رهبر در فصل به طور منظم بازی مربی (540), فصل به طور منظم برنده (313) و حذفی بازی مربی (68).

“من می دانم که آلن در نقاط نا امید شد که از آن زمان تا زمانی” Nonis که دستیار مدیر کل Anaheim Ducks این روزها توضیح داد که در مورد روند اولیه در جای کرافورد. “من می خواستم تا مطمئن شوید که ما کامل شد.

“اگر ما تا به حال به آن را انجام دهد, دوباره, من می خواهم آن را انجام دهد همان راه ؟ من فکر می کنم تا. قبل از من شروع روند من تا به حال یک احساس خوب است که آلن بود و مرد. در مرحله ای که ما با بازیکنان ما بود و بازیکنان ما به آینده من فکر کردم که او بهترین جا. اما آن را هنوز هم مهم است که شما مطمئن شوید.”


ونکوور کناکز مربی آلن Vigneault آماده می شود برای بازی 7 از نهایی جام استنلی در برابر بوستون برونز در ژوئن 14, 2011.

مارک ون منن / PNG

Nonis در آن زمان گفت: او می خواست یک مربی با نرم افزار تجربه و یک مربی بود که هم راحت کار کردن با بازیکنان جوان و Vigneault انجام داده بود دو فصل با QMJHL را در جزیره پرنس ادوارد موشک قبل از آن مبارزه با گوزن شمالی. او هدایت آسیب-سرند گوزن تیم به یک 44-24-7-5 فصل است.

او آخرین نامزد که Canucks مصاحبه در این روند و Nonis می گوید او اطمینان در آن جلسه “روشن بود که او مرد مناسب.”

“شما فقط می تواند دست او را از این کار و این که احتمالا او را احساس خوب است, اما شما امیدواریم که او به نظر می رسد در واقع شما از طریق فرایند رفت و شما او را برداشت و او قدردانی که” Nonis توضیح داد.

ادراک بدیهی است که کمک می کند تا در حال حاضر اما به نظر می رسد که دیگر نامزدها تا به حال یک احساس برای چه اتفاق می افتد در این زمان.

Habscheid, 56 رهبری شاهزاده آلبرت اظهارات به WHL قهرمانی فصل گذشته است. در تابستان قبل از آن 2006-07 مبارزات انتخاباتی او در آینده دو فصل هدایت های مختلف هاکی کانادا نوشته از جمله دو اجرا می شود در مسابقات قهرمانی جهان است.

در میان مردم او را با کار در هاکی کانادا شد استیو Tambellini بود که دستیار مدیر کل به Nonis با Canucks.

“او تا به حال یک ایده خوب از چه من’ Habscheid توضیح می دهد: “اما در آن زمان احساس می کردم که مهم نیست که چه AV خود بود مرد.”


ونکوور کناکز’ سر مربی آلن Vigneault قرار می دهد تیم خود را از طریق paces خود قبل از شروع سال 2011 جام استنلی نهایی سری در برابر بوستون.

نیک PROCAYLO / PNG

جانستون می گوید یک داستان مشابه. او مربیگری در حال حاضر در WHL با پورتلند Winterhawks. او تا به حال شده یکی از کرافورد بالا lieutenants با Canucks برگزاری موقعیت کاردانی مربی.

“هنگامی که آنها اجازه مارک رفتن آنها نشان داد به من که من نامزد شد اما در پایان من معتقدم که این یک حسن نیت ارائه میدهد ، آلن بود که آنها را هدف قرار داده بود گفت:” Johnston, 62.

ساتر یکی از اولین نام متصل به کار هنگامی که کرافورد بود و اجازه رفتن. او به نظر می رسید به در فقط در مورد هر تیم لیست. او از یکی از هاکی ترین جشن خانواده تا به حال موفقیت های بزرگ به عنوان یک بازیکن و آینده مربیگری تیم کانادا به بازگشت به عقب جهانی تاریخ و عناوین.

داستان شکست حدود یک ماه قبل از Vigneault رسما استخدام که ساتر گفته بود Canucks که او علاقه مند بود در بخشی از مصاحبه خود روند. Sutter گفت که او متعهد به گوزن قرمز شورشیان این WHL باشگاه است که او صاحب. او همچنین مربی و جنرال موتورز.

به اندازه کافی عجیب ساتر شروع به پریدن کرد به NHL فصل بعد, ورود به راهنمای, New Jersey Devils در 2007-08. او تا به حال دو قوی فصول منظم با شیاطین قبل از پریدن به شعله کلگری در 2009-10. او سه فصل وجود دارد قبل از بازگشت به گوزن قرمز برای 2012-13 مبارزات انتخاباتی.

“من هیچ تاسف در مورد تصمیم گیری من ساخته شده یک راه” ساتر, 57 گفت که بحث با ونکوور همه کسانی که سال پیش. “این تنها راه چیزهایی می گیرند. من تا به حال ساخته شده است یک تعهد است. من نمی خواهم به تغییر است که البته شما می توانید می گویند.

“در بسیاری از شرایط در طول راه … نباید, زن و شوهر, woulda. در پایان روز شما باید برای رفتن را با احساس دل و روده.”

Nonis اخراج شد در نزدیک 2007-08 و جایگزین مایک Gillis که نگه داشته Vigneault ، Vigneault اخراج می شود پس از 2012-13 فصل دوم مستقیم فصل است که ونکوور از دست رفته در دور اول پلی آف پس از سال 2011 جام استنلی نهایی اجرا شود.

Vigneault استخدام شد یک ماه بعد توسط نیویورک رنجرز و صرف پنج فصل وجود دارد. در حال حاضر 58 او در اولین فصل مربیگری Philadelphia Flyers.

sewen@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de