Canucks در 50: وگاس زرق و برق اما هنریک خود را به سرقت برده هارت


برای خود ابدی اعتبار رای دهندگان هارت جایزه نگاه گذشته اعتیاد به مواد مخدره و دیدم Canucks مرکز هنریک Sedin به عنوان NHL با ارزش ترین بازیکن

در حالی که ونکوور کناکز سقوط از پلی آف در دور دوم به Chicago Blackhawks پس از 2009-2010 فصل مبارزات انتخاباتی هنوز هم در یک یادداشت بالا پایان. هنریک Sedin شد نه تنها هنر راس جایزه برنده, اما همچنین اولین ونکوور کانادایی به پیروزی آرزو هارت جایزه به عنوان NHL MVP, شکست دو نخبگان ستاره های بزرگ در این مراسم در لاس وگاس. اد Willes وجود دارد و او نوشت:


در همه جا شما نگاه کنید در این شهرستان وجود دارد جعلی و مصنوعی.

وجود دارد جعلی پاریس و جعلی ونیز. وجود دارد جعلی و fake دوستان است. مردم صرف پول جعلی در تجربه است. آن است که آمریکا کابوس.

NHL خریداری شده به آن همه در شب چهارشنبه برگزاری آن جوایز نشان می دهد در یک جهان موازی به ارزش های واقعی هاکی. Snoop Dogg ای. تراویس بارکر درامر از Blink 182, ضرب. جوک های ساخته شده توسط یک سری از E و F-لیست مشاهیر.

اما کنار علیه استادی بود بازیکنی که carted کردن شب معتبرترین جایزه; یک بازیکن است که جعلی است که تولید شده و در واقع نشان دهنده بهترین بخشی از ورزش است.

هنریک Sedin در مورد هاکی هاکی است در مورد هنریک Sedin و به خود پاينده اعتبار رای دهندگان هارت جایزه نگاه گذشته اعتیاد به مواد مخدره و دیدم Canucks مرکز NHL ترین ارزشمند بازیکن در این فصل است.

آن را مانند من تعلق ندارد وجود دارد,” او گفت: برگزاری جایزه. “وجود این همه بزرگ بازیکنان و پس از آن وجود دارد من است.

اما او در حال حاضر وجود دارد وجود دارد با بزرگترین بازیکنان در تاریخ این بازی و حتی اگر او تا به مشکل آن باور او به مؤمنان از دیگران در این فصل است.

روز چهارشنبه 29 ساله مرکز از ساندسول, سوئد, شد, اولین بازیکن در Canucks’ 40 سال سابقه به پیروزی هارت دقت outdistancing بیشتر-جشن الکساندر Ovechkin و سیدنی کرازبی در یکی از ونرخ مسابقات در تاریخ این جایزه است.


هنریک Sedin با جایزه مسافت — هارت یادبود جایزه (سمت چپ) به عنوان لیگ ملی هاکی با ارزش ترین بازیکن و هنر راس جایزه به عنوان لیگ گلزن برجسته — در NHL جوایز شب در لاس وگاس در ماه ژوئن سال 2010.

هری چگونه / گتی ایماژ فایل

Sedin به پایان رسید با 894 امتیاز و 46 برای اولین بار از محل رای. Ovechkin, به پایان رسید با 834 امتیاز و 40-محل رای. جالب اینجاست که Ovechkin شده بود به نام گیرنده تازه ضرب تد لیندسی جایزه جایزه MVP رای گیری توسط اعضای nhl on nbc پیش از آن در شب است.

هارت از سوی دیگر است رای گیری توسط اعضای حرفه ای هاکی کانون نویسندگان. را از این چه می خواهد.

آن دسته از بازیکنان هستند که به هیچ یک دوم” Sedin گفت: با اشاره به کرازبی و Ovechkin. “من فکر هارت بود واقعا دشوار است. از این سوال. من فکر کردم شاید (لیندسی).

این همیشه خوب به کسی که جدید برنده جایزه” گفت: Ovechkin که دو سال سلطنت با هارت به پایان رسید. “این خوب برای لیگ و خوب برای بازی.

پس از آن است.

اما در سال آینده متفاوت خواهد بود سال است.

در این سال به عنوان چیزهایی که بیرون قطعا به نمایندگی های مختلف سال برای NHL پادشاه جدید است. در حال حاضر داستان Sedins’ در اوایل زندگی حرفه ای در تلاش است بخشی از Canucks اساطیر و می افزاید: عمق و لایه ها را به هنریک داستان. چهار فصل سال را به عنوان او تلاش برای ضربه زدن 40 امتیاز در یک فصل و دو او و برادر دوقلوی او دانیل در نظر گرفته شد بدشکست.

سال پس از NHL تحریم آنها بازگشت به نقطه-یک-بازی بازیکنان وجود دارد و به نظر می رسید آنها می خواهم در بازی های خارج از حرفه خود; جامد برای اولین بار به نمایش گذاشتند اما بازیکنان که هرگز چالش NHL نخبگان.


گوش دادن: اد Willes و پاتریک جانستون عضویت Paul Chapman به بحث در مورد این تیم تابآوری در آینده در برابر مونترال نبوغ کوین هیوز, افسانه, اولین تصور از تایلر Toffoli (و چه آن را به نگه داشتن او را در ونکوور) و همچنین از دست دادن یعقوب Markstrom.

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را:

از طریق اپل پادکست | از طریق TuneIn | از طریق Spotify | via Stitcher

این بازیکن کار نمی کند ؟ اینجا را کلیک کنید.


که همه تغییر ناگهانی در این فصل زمانی که هنریک led NHL با 112 امتیاز.

زمانی که شما صحبت کردن در مورد به دنبال هدف گرفتن هر روز بهتر که هنک و دنی” گفت: Canucks مربی آلن Vigneault از یک خانواده در شهر کبک. “بدیهی است که آنها با استعداد هستید اما این تعهد خود را به خود و تیم خود را که مجموعه آنها را جدا کنید.

در میان تمام, توجه, Henrik در بر داشت زمان برای خنده در مورد خود. وقتی پرسیده شد که در مورد سخنرانی پذیرش خود را که قطع شده بود در رسانه های منطقه به شدت کم حرف Sedin گفت: “این بسیار خنده دار. در واقع من آن را نگه داشته ، من نمی خواهم به مانند دانکن کیت (به Blackhawks defenceman که درهم و برهم سخنرانی برای نوریس قطع شده توسط سازمان دهندگان این رویداد).

او همچنین پرسید که آیا او می شده است در تماس با برادر خود.

او احتمالا در خواب,” او گفت:. اما نیز وجود دارد چیزی بسیار عمیق در مورد این جایزه و همه چیز آن را به نمایندگی به Sedin.

نه مثل ما در آمد و همه چیز خوب پیش رفت بعد از 1,” گفت: Henrik. “ما در آمد با, شاید به عنوان بزرگ به عنوان انتظارات به عنوان سید و الکس و آن کار نمی کند. ما تا به حال برخی از زمان سخت است اما ما در آنجا ماند ، به کار به عنوان سخت به عنوان ما انجام داد و برای دیدن نتایج این باعث می شود آن را حتی بیشتر احساس است.

و این احساس واقعی است. حتی در لاس وگاس شما می دانستید که.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن و خاموش کردن یخ خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر 2019 در ’80s در دسامبر 2019, the ’90s در ژانویه, ’00s در فوریه سال 2020 و ’10s در مارس سال 2020 است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>