Canucks در 50 از: سیدنی عصر به پایان می رسد به عنوان انجام تقریبا بزرگ Canucks


هر کس می داند آنچه در این است. عصر که به پایان می رسد بدون جام استنلی و آن را به پایان می رسد در یک پلک زدن. در واقع نیمی از یک پلک زدن نوشت: اواخر Jason Botchford

در بسیاری از راه های روبرتو سیدنی اوج در ونکوور رسیدن 2011 جام استنلی نهایی نیز تسهیل برای او ترک شهر. این meltdowns در بوستون بسیار ballyhooed راه رفتن بر روی دیوار یا سد دریایی و سقوط در بازی 7 هموار راه را برای زیر حذفی نا امیدی و این تیم به دنبال netminding شریک Cory اشنایدر به کمک جرقه این تیم است. آن را اذعان کرد یکی از آنها تا به حال برای رفتن و زمانی که اشنایدر رفت و آن را یک شوک بود. شاید پس از آن حتی بیشتر از یک شوک بود سیدنی ترک نیز در سال 2014 به عنوان پاره ارتباط با این تیم به طور کامل قطع زمانی که مربی جان Tortorella چپ او را از میراث کلاسیک. در مارس 4, 2014, سیدنی معامله شد بازگشت به فلوریدا. Jason Botchford نوشت:


مدیر کل مایک Gillis متوقف کوتاه از آن را “کامل” بازسازی, اما او نیاز ندارد.

هر کس می داند آنچه در این است. این Roberto سیدنی عصر است و بنابراین بیش از حد هستند تقریبابزرگ Canucks. عصر به پایان می رسد بدون جام استنلی و آن را به پایان می رسد در یک پلک زدن. در واقع نیمی از یک پلک زدن.

2010-11 تیم بزرگترین در Canucks سابقه به نظر می رسد فقط به عنوان اب و هوای و از راه دور به عنوان گروهی از بازیکنان از سال 1994 که مفتخر شد در میراث کلاسیک یکشنبه.

و واقعا اگر این دو تیم به بازی هفت بازی از سری بازی های این بهار, شما باید به این باور 1994 تایمر خواهد نمره اهداف بیشتر است.

چهره تقریبابزرگ Canucks همیشه سیدنی.

برای بهتر و بدتراو را عاطفی هسته ای و گران قیمت قرار گرفتند. او بیشتر دوست داشت در زمان. او بیشترین انتقاد در دیگران است.

هیچ چیز را تا به حال توصیف دو قطبی طبیعت Canucks طرفداران بهتر از رابطه خود را با بهترین دروازه بان که تا کنون در ونکوور.


به دنبال بیش از شروع دروازه بان ادی فاقد شانه در تمرین قبل از Canucks-Ottawa Senators ‘آزاد’ بازی در میراث کلاسیک در B. C. ورزشگاه محل پشتیبان گیری روبرتو سیدنی. این بود که آن را برای سیدنی هم در ونکوور به عنوان روز بعد او معامله به Florida Panthers در مارس 2014.

Ric ارنست / فایل های PNG

سیدنی خواهد بود بیشتر به خاطر به راه او تحمل یک رشته طولانی از مجادلاتبیشتر از واقع او یک بازی به دور از عظمت است. که باید شما را غمگین. ما احتمالا باید شناخته شده که در آن این بود که سیدنی خواسته در سال 2012.

معلوم است او می دانست که این عنوان قبل از هر کس دیگری. و این که به طور مستقیم به یک دیوار آجری است.

سیدنی‘s قلب بود که همیشه در فلوریدا. چندی پیش به نظر می رسید غیر ممکن است. اما در روز سه شنبه Canucks ثابت رویاها به حقیقت می پیوندند. شما می توانید نقطه به فلوریدا, تغییر مالکیت, اما همه چیز تغییر بیشترین زمانی که Canucks ابراز تمایل به حفظ حقوق چیزی است که آنها حاضر به انجام این برگها زمانی که تورنتو ارائه شده یک زن و شوهر از پیش نویس میدارد و بن Scrivens. چه Canucks کردم سهشنبه بیت است که در برخورد با راه. اما اگر ونکوور تا به حال انجام داده تورنتو معامله, آنها هنوز هم می خواهم که Cory اشنایدر.

کناکز هستند همه در خود بازسازی در حال حاضر. سیدنی و اشنایدر جایگزین شده اند ادی نبود و بو Horvat. امیدوار است این تیم می تواند آن را به نهایی جام استنلی جایگزین شده اند امیدوار است این تیم می تواند آن را به پلی آف.


Canucks دروازه بان روبرتو سیدنی مخلوط با برخی از طرفداران جوان در یک آخر هفته با تیم تمرین قبل از خود میراث کلاسیک بازی در برابر سناتورهای اتاوا در B. C. محل ورزشگاه در مارس 2014. نه شروع خالص برای این بازی به احتمال زیاد نهایی کلش برای سیدنی در زمان تصدی خود با این تیم است.

Ric ارنست / فایل های PNG

بدنام نشست بین فرانچسکو Aquilini و سیدنی در فلوریدا در طول این پیش نویس در حال حاضر می شود و در عین حال یکی دیگر از punchline در سیدنی عصر.

شما ما مرد Aquilini به او گفت. آره راست.

آخرین شوخی بود چه اتفاقی افتاده است در میراث کلاسیک. کناکز در حال حاضر ادعا می کنند آنها فکر می کردند این تجارت ممکن بود به طوری که آنها او را به عنوان خود را شروع دروازه بان. البته که باعث می شود دروغگو از جان Tortorella و لورنس گیلمن که هر دو گفت: آن بود که آنها اعتقاد نداشتن به آنها یک شانس برای برنده شدن.

آن را نیز اجرا می شود مقابله به فلوریدا GM دیل Tallon را وحی که تجارت ایران با Canucks لگد تا بعد از ظهر دوشنبه برای اولین بار در یک مدت طولانی و طولانی.

شاید سیدنی باید با ارسال یک کارت کریسمس به Tortorella بعد از همه. چرا که پس از گرفتن benched, سیدنی‘s عامل پت atos public sector تماس Canucks, اشتعال مذاکرات که منجر به طور مستقیم به تجارت بود که دو سال در ساخت.


رایان Kesler از ونکوور کناکز منتظر جن آمده راه خود را به عنوان اتاوا سناتور اریک Karlsson (سمت چپ) و دروازه بان کریگ اندرسون در دفاع از میراث کلاسیک در B. C. محل ورزشگاه در مارس 2, 2014. Kesler به پایان رسید که فصل را با کناکز و معامله شد به آناهایم در ماه ژوئن.

درک لئونگ / گتی ایماژ فایل

رایان Kesler می تواند آینده.

آیا Kesler معامله اتفاق می افتد قبل از مهلت به سختی مهم است. آن را به اتفاق می افتد. درست مثل سیدنی قبل از او اجتناب ناپذیر است. “من اصلا به آن نگاه مانند یک کامل بازسازی” Gillis گفت.

“با تمام این صدمات متوجه شدیم که هیچ یک از ما نیست که عمق و تعادل رقابتی می باشد.

“ما نیاز به انجام همه چیز را به تعادل بیشتر به عمق بیشتر در صف.

و سعی کنید برای رسیدن جوان است.” این است که فاقد تیم در حال حاضر. این می تواند برای سال و یا آن را می تواند تا 1 جولای. این زمانی است که اگر عدم مبارزات در طول شش هفته Canucks می توانید سعی کنید برای پیدا کردن یک استارت در رایگان آژانس.

آنچه که هیچ کس می داند که در عین حال این است که آیا عدم آماده است برای این.

زمانی که اشنایدر بود که مصرف بیش از سیدنیاو ارائه شده خود را به عنوان به خوبی تنظیم شده که آماده بود به یک شماره 1 دروازه بان.

عدم شده است بیشتر مسخره sidekick از مرد است. او 26 اما یک جوان 26. چگونه او را از رسیدگی به یکی از سخت ترین دروازه بان بازار در NHL? او در یک موقعیت ایده آل بازی پشت سیدنی.

آیا Gillis واقعا فکر می کنم او آماده است ؟ “Yeah, I do” Gillis گفت. “من فکر می کنم او تا به حال یک بزرگ مربی در Roberto.

اما رایگان بازار قوی نیست و این تابستان به جز goaltending موقعیت. اگر ما احساس می کنیم ما نیاز به تجربه بیشتری از آن در دسترس خواهد بود.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>