Canucks در 50: کیهانی kismet از Sedinery نهایی صفحه اصلی نشان می دهد برای سنین


این همزمانی به نظر می رسید بیش از حد خوب درست باشد — مانند دانیل Sedins’ برنده آینده در “22:33” علامت سوم — اما سوئد دوقلوها ارسال کردن طرفداران خود را در خانه با عملکرد است که بخت به نظر می رسید.

پس از 17 NHL فصل و یک ترکیب 2,636 بازی ها, 633 اهداف و 1,478 کمک های خیره کننده در روز از Sedin جادوگری در ونکوور — Sedinery به عنوان آن بود — به پایان آمد در پنجشنبه 5 آوریل سال 2018 است.

کناکز و آریزونا شغالها ملاقات آن شب در یک بازی بی معنی به عنوان هر دو حذف شده بود از پلی آف هفته قبل از زمانی که Anaheim Ducks خالی ونکوور 3-0. بی معنی شاید نجات واقع آن را نهایی بازی اصلی از هنریک و دانیال NHL حرفه میراث چند superlatives می تواند شامل.

و از آن برگزار شد که Sedin سحر و جادو راست تا پایان.

کتاب داستان پری داستان یک رویا, با این حال آن توضیح داده شده است, راه بازی کردن در سمت چپ پاک نشدنی “کجا بودی که ؟” حافظه حک شده در ذهن کسانی که شاهد دوقلوها’ نهایی قانون در راجرز آرنا.

دانیل بهترین گلزن این دو روشن چراغ دو بار. هنریک این رهگذر کمک در هر دو. Defenceman الکس Edler های همکار سوئدی که تا به حال بازی در کنار آنها برای 12 فصل نیز تا به حال دو کمک می کند.

و بازی به پایان رسید و در پیروزی در وقت اضافه — با دانیال برنده آینده در 2:33 از دوره های اضافی. تعمیم عقب آن 22:33 سوم همان شماره خود را به عنوان کشباف یک تصادف کیهانی که در حال حاضر تنها می توان اذعان کرد که kismet تنها راه آن می تواند در نهایت.

در اینجا این است که داستان از سه دیدگاه — جعبه مطبوعات در تلویزیون و از غرفه:

اولین دوره

قصه گو: روزنامه نگار جف پترسون که تحت پوشش Canucks برای رسانه های مختلف پس از 1999-2000 تماشای بازی از مطبوعات جعبه بالا راجرز آرنا بازی سطح.

آنچه اتفاق افتاد: یک boneheaded سادگی توسط نیکولای Goldobin در آبی-خط منجر به افتتاحیه بازی هدف با آریزونا Christian Fischer outracing defenceman جرثقیل Pouliot به ضربه محکم و ناگهانی شات بالا, دستکش, طرف بر یعقوب Markstrom. هنریک Sedin آمار پست در اوایل رفتن اما از این دوره به پایان رسید 1-0 آریزونا.

در کلمات: “از آنجا که کار من بود من رفتن به ادمونتون برای Canucks’ بازی نهایی من از نوع رفت و به شب با تا حدودی خاموش انتظارات. من فکر کردم واقعی, نشان می دهد, آخر شد و هنوز هم به آینده اما بدیهی است که برای 18,000 افرادی که بلیط آن شب این بود که میخوام آخرین شانس خود را برای دیدن Sedins انجام در فرد است.

“من به یاد داشته باشید وزوز در ساختمان از سمت راست تا گرم شود. و سپس هر تغییر آنها وجود دارد به نوعی یک حس پیش بینی, که مردم بهتر خیس کنید و آن را در تمام چون ما هرگز دوباره آنها را ببینید.

“من به یاد داشته باشید که ایستاده او ابراز احساسات کردند و من به یاد داشته باشید به سلامتی هر زمان آنها را لمس جن و من به یاد داشته باشید, آن را بسیار مایه تاسف است که خود را به خانه آخر است بی معنی بازی در برابر آریزونا شغالها از تمام تیم ها … و این بود که رفتن به آن. اما بدیهی است که این کار را بهتر از هر کسی می تواند که تا کنون انتظار می رود.

“من همیشه دوست داشتم و مورد احترام در راه است که هفته را تکان داد پایین. که آنها نمی خواهند وداع با تور, آنها نمی خواهند به اعلام ماه در پیش دارند و هر بازی که آنها بازی در هر شهر که رفت, به, بود در مورد آنها و نهایی خود را در بازی. آنها را نگه داشته و آن را تحت کاری ادامه داده اند تا آنها پرده برداری از آن را در اوایل این هفته.

“من به یاد داشته باشید بدونم که اگر من از آنها خواست در کنفرانس مطبوعاتی — اگر آنها نمی خواهید برای رفتن به ادمونتون که برای بازی نهایی و یا آیا آنها می خواهند برای قرار دادن مشاغل خود را در خانه ؟

“اما آنها نهایی بازیکنان تیم ، آنها نمی خواهید به جست و خیز کردن در بازی و تمام هم تیمی های خود را. آنها به پایان رسید تا بازی حق به فینال زنگ و برخی از آنها را با ضربات در ادمونتون در بازی 82. اما من همیشه دوست داشتم این واقعیت است که وی در اوایل هفته و آنها فقط رفت و در مورد کسب و کار خود را.”

دوره دوم

قصه گو: Vancouverite پل پارسونز, 43, تماشای تلویزیون از سانتا باربارا کالیفرنیا با همسر خود و فرزندان برج دیده بانی و تایلر.

پارسونز و همسرش شروع به آشنایی که Sedins بازی خود را در فصل اول در ونکوور. هر دو بزرگ بودن Canucks طرفداران این تیم بی پایان و پایدار موضوع برای آنها حتی به نقطه نفس نفس صحبت کردن در مورد آن در آموزش اجرا می شود به عنوان آنها prepped برای مسابقه دو ماراتون.

آنها در حال حاضر زندگی می کنند در شیراز که در آن اریکا تدریس در دانشگاه را گرفته اند و این چالش از افزایش دو پسر در L. A. پادشاهان کشور با ساخت مطمئن شوید که به تلقین آنها را در همه چیز Canucks.

“شما آنها را خرید دنده شما صحبت می کنید به طور انحصاری به آنها در مورد Canucks بازیکنان مورد علاقه شخصی من روش — از آنجا که کودکان و نوجوانان هستند فاحش جلو دونده و بازی شروع می کنید تا از خواب, در بیشتر قسمت — من اساسا فقط تنها خود را برنده در تلویزیون بر روی تقاضا” پارسونز گفت:.

“هنگامی که شما می خواهید به تماشای یک بازی مانند طول شام و یا هر آنچه که من پیدا کردن یک Canucks برنده از هفته گذشته و پاپ آن را در پس بچه ها فقط فکر می کنم Canucks کاملا آن را کشتن.

“هیچ راهی وجود دارد در زمین سبز خدا بچه ها من در حال رشد به عنوان پادشاهان طرفداران. که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

برج دیده بانی و تایلر شد چهار و دو سال به ترتیب در تاریخ Sedin بازی و 7 بعد از ظهر شروع شد و گذشته خود را به خواب. اما …

“ما به آنها اجازه اقامت تا اواخر گفت:” پارسونز. “هیچ یک از ما در حال رفتن به قرار دادن بچه های پایین.”

دانیل Sedin شد همه لبخند پس از به ثمر خود را برای اولین بار از دو گل او در فینال بازی اصلی.آنچه اتفاق افتاد: Daniel نمرات خود را 22nd, هدف از این فصل (به طور جدی) فقط 33 ثانیه (به طور جدی) به دوره با هنریک شروع عجله از داخل blue-line, ساخت یک age-defying برش بین دو شغالها به ظرف به Edler که پس از آن ساخته شده یک نابینا پشت دست ضربه زدن به تصویب دانیل Sedin برای هدف.

اما اهداف توسط Derek استپان و دیلن Strome قرار داده کناکز در دو سوراخ هدف از رفتن به دوره سوم.

به گفته او: “این دو لحظه که کاملا ایستادگی هستند که برای اولین بار دانیل هدف هنگامی که شما هنریک فقط جلو که دیوانه حرکت کردن تخته و پشت دست ضربه زدن Edler منتقل می کند. که هدف این است که شما واقعا از دیدن این بازی بسیار. آن را فقط مشخص شده در مغز به این دلیل بود که فقط, قدیمی, Sedins که کل توالی.

“من به یاد داشته باشید ما فقط به تماشای آن. این بود که فقط کلاسیک Sedin بیرون آمدن از هیچ جا. که در آن هر انسانی مناسب که در آن وضعیت … منظورم هنریک است فقط در یک راه وجود دارد او فقط کهنه و به نحوی او را از آن بیرون می آید با جن می یابد و باز ،

“چگونه بسیاری از بار ما دیده می شود که در طول سال ؟ و فقط به دیدن آن برای آخرین بار و در چه بود و به طور موثر خود را در بازی نهایی … من فقط می خواهم شما می دانید گرفتن بچه ها و بودن مانند ” آیا شما را به آنچه که او انجام داد ؟ آیا شما هر گونه ایده چقدر سخت بود؟’ و بچه ها مانند ‘Suurrre. Um باشه.’

“من فقط به یاد داشته باشید ما جهش کردن مبل که در حال مشاهده. و من به یاد داشته باشید آنها را گرفتن یک زن و شوهر اهداف فقط به شدت مایل بود ‘این نمی تواند از دست دادن. آنها می توانند از دست دادن این بازی.’

“آن احساس نمی مانند استنلی جام, اما آن را احساس مانند یک بازی 7 از اوایل دور حذفی (بازی) که در آن همه چیز بود و در خط آنها تا به حال به پیروزی در این بازی است. وجود شدت به آن است.”

دوره سوم/اضافه کاری

قصه گو: سیمون (آخرین نام نکردن برای محافظت از گناه) 34. او به بازی با فروش 50/50 بلیط کشف یک صندلی خالی در حالی که کار خود را از بخش و سپس مخفیانه به کرسی — حدود پنج ردیف کردن یخ در بخش 108 — برای گرفتن سومین دوره, و در نهایت, اضافه کاری.

“زن که یکی از هماهنگ کنندگان به صورت 50/50 در Canucks بود کارآموز از معدن مانند یک عمر پیش در کار های مختلف. و من فکر می کنم که اولین بار بود که آنها تا به حال مانند یک میلیون دلار گلدان — آنها تضمین یک میلیون دلار برنده است. من فکر می کنم آنها ممکن است مانند دو و یا سه برابر مقدار از مردم آنها نیاز به کار در آن روز.

“بلیط (برای بازی) بودند مانند سه یا 400 دلار برای فوقانی کاسه. من فکر کردم ” من خواهید بود در ساختمان این نوع مانند بهترین چیز بعدی. من احتمالا برای گرفتن یک بیت از این بازی است.’ من در آن وجود دارد و آن را به یک باغ وحش. از دقیقه درب باز به مانند پایان دوره دوم آن را متوقف نمی. من فکر می کنم من به فروش می رسد مانند $15,000 ارزش بلیط. آن را فقط به جنون.

“من به یاد داشته باشید این یک بازی بزرگ تا دوره سوم. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مردم که فقط واقعا خوشحال می شود وجود دارد و من فکر می کنم وجود دارد بیشتر از انرژی به سمت این 50/50 گلدان. مردم در واقع مجنون, تلاش برای خرید بلیط. مردم از مانند دفاتر دادن پول به یک نفر که در حال رفتن به بازی و آنها خرید هزاران دلار بلیط.”

مسکن Derek کای و دو نفر از دوستان خود را در میان کسانی که به خرید بلیط برای گلدان — که در آن نقطه $1,014,555 گلدان بزرگترین در Canucks تاریخچه — به عنوان آنها حدود 650 دلار به عنوان یک گروه.

آنچه اتفاق افتاد: کناکز outshot شغالها 15-0 در فینال قاب. قبل از تفنگ ساچمهای جیک Virtanen شلاق یک شات گذشته شغالها’ netminder دارسی Kuemper از دایره صرف بود پس از بو Horvat برنده تهاجمی-منطقه faceoff.

برندان Lewisburg هفتم حرفه ای هدف زیباترین کنون موجد خسارت در جناح راست قبل از بام یک spinarama پشت دست ضربه زدن میدوی را از طریق قاب تساوی نتیجه 3-3.

در وقت اضافه با Canucks در قدرت بازی هنریک و Edler رد و بدل می گذرد قبل از هنریک یافت دانیل در نقطه. خود را لحظهای فراموش Kuemper و نیمکت خالی جشن رفتن تمام راه برگشت به دور آبی خط.

در کلمات: “به طور کلی وجود دارد واقعا سرگرم کننده انرژی است. آن را فقط احساس نمی مانند انرژی بود به سمت Sedins تا سوم دوره است. زمانی که آنها متوقف فروش بلیط و آن را فقط در مورد بازی و آن را واقعا و واقعا شدید … و سپس آنها را که لحظه ای بزرگ که در آن … این تنها باری بود که من دیده ام وایکینگ کف زدن در راه است که نبود cringeworthy!

“بنابراین نوع پس از دوره دوم که انجام شده است شما بروید و مانند رها کردن همه مسائل خود را. من تا به حال دیده می شود این دو کاملا واقع صندلی پنج ردیف کردن یخ. من مثل ‘من عاشق رفتن به پایین وجود دارد مانند این. من نمی تواند از دست این لحظه. من صبر کردم تا شروع دوره سوم که همه نوع بازگشت به کرسی های خود را و تسهیل کردن با یک دسته از مردم در بر داشت این دو نقاط خالی و وجود دارد اساسا برای کل دوره سوم و پس از آن همه اضافه کاری. بنابراین من بود سمت راست وجود دارد … راست در بالای آن است.

(مشاهده سیمون instagram تصویری اینجا)

“زمانی که آنها گل کل تیم, نوع گرد هم آمدند و درست در مقابل آن ما شد. و آن را مانند آن بود و جنون آن را به راحتی بهترین Canucks تجربه من فکر می کنم من تا به حال. هیچ چیز وجود دارد شما انجام داده اند می تواند به شکست دادن آن لحظه. آن دیوانه بود.

“آن را به راحتی مانند بزرگترین ورزشی حاضر من قادر به بخشی از, و من مشغول به کار در صدها نفر از بازی ها. این شد که شماره 1 با یک گلوله.”

فراموش شده

Daneil اهداف و هنریک تنظیم هستند همه بیشتر به یاد داشته باشید از این بازی است. چند یاد کسری و نه کیفیت گل توسط Virtanen و Lewisburg که پاک شده آن است. ترین و فراموش نکنید که آنها هنوز هم تا به حال یکی از بازی سمت چپ در فصل به طور منظم.

زمانی که Canucks چپ برای ادمونتون بعدی روز یک شنبه تاریخ با Oilers هاکی جهان در مقیاس بزرگ هنوز وز وز از بقایای هیجان از آنچه تا به حال برخوردی شب قبل از. این Sedins’ نهایی بازی است که در نهایت خواهد بود 3-2 در ضربات پنالتی از دست دادن هنوز یک چاره اندیشی موقت است.

اما پنج شنبه جادویی پایان خواهد به زودی, فراموش, غرق با دریایی از اشک و مصیبت است.


راکی Salisbury از Nipawin مجموعه عبور در 14 آوریل سال 2018 در تقاطع بزرگراه 35 و بزرگراه 335 شمال Tisdale, Sask. که در آن یک برخورد رخ داده است مربوط به هومبولت Broncos اتوبوس تیم در مارس 6, 2018, که منجر به مرگ 16 نفر.

براندون سخت تر / رجینا رهبر-پست

“این همه بحث در این شهر و سراسر NHL محافل که جمعه” به یاد می آورد پاترسون. “اما البته در اواخر بعد از ظهر جمعه بود, Humboldt, اتوبوس, سقوط. و از شما می دانید این سرخوشی بالا از آنچه که ما همه می خواهم فقط از طریق زندگی می کردند — و من فکر می کنم مردم هنوز هم به نوعی در کمی ناباوری در روز جمعه که آن را در واقع اتفاق افتاده است که آن را انجام داد — و پس از آن هومبولت خبر آغاز به trickling از اواخر روز جمعه.

“من به یاد داشته باشید در روز شنبه در ادمونتون رفتن به پیست و در آن نقطه همه می دانستند که ویرانی و مرگ و میر. صحبت کردن به دوقلوها که صبح و … تا به حال مرتب کردن بر اساس از دولتمردان است که آنها نمی خواهند به بحث در مورد آنها نمی خواهند به بحث در مورد خود بازی نهایی شما می دانید که آنها می خواستند برای ادای احترام خود را به زندگی از دست داد و مردم هومبولت.

“این فقط یک نشانه است که این بچه ها آن را کردم. آنها همیشه آن را کردم. وجود دارد بنابراین توجه زیادی بر روی آنها و آنها می دانستند که چگونه برای منحرف کردن آن و گفتگو که در آن بود.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>