Canucks در 50: طوفان’ Torts تفریحی برای گرفتن شعله های آتش’ چهره ها در حماسه ‘throwdown’

به عنوان تیم آماده برای پرواز به ادمونتون, کناکز بازیکنان اظهار این یک لحظه بزرگ برای این تیم است که Canucks از Tortorella خدمت کرده اند توجه کنید و از این پس آنها را به یک معنی قطعه ای از کسب و کار

آن را یکی از سورئال ترین لحظات در ونکوور کناکز تاریخ است. تشدید اقدامات کلگری مربی باب هارتلی چالاک Canucks مربی جان Tortorella هجوم شعله های آتش’ قفسه اتاق و سردرگمی و شوق و شعف گرفت. اد Willes نوشت: در پی:


حداقل برخی از سوالات پاسخ داده شده است از Throwdown در Yaletown.

Canucks سر مربی جان Tortorellaیک سریال مجرم در چشم NHL بود به حالت تعلیق در 15 روز (شش ها) در روز دوشنبه برای سقط اتهام به شعله کلگری’, اتاق پانسمان. شعله های آتش مربی باب هارتلی برای اجازه داده شد به اسکیت — که بیش از شما می توانید می گویند برای سه پنجم از بازیکنان آغاز کرد و در برابر Canucks — اما هنوز هم جریمه $25,000 توسط لیگ برای شفاف صف های انتخاب.

همانطور که برای هاردکور Lain ما را پیدا خواهد کرد روز سه شنبه در ادمونتون اگر دوم خود را NHL بازی طول می کشد بیش از دو ثانیه است. آن زمان ما حتی ممکن است می دانم که اگر Canucks در دست گرفتن یک طلایی بازاریابی فرصت ها و پرده یک خط بوکس Hobos ورزشی, پوشاک.

دیگر از آن, NHL می خواهم برای دیدن در این مورد بسته و گفتگو در مورد Canucks-شعله های آتش’ goon نشان می دهد به پایان رسیده است.

اما یک مسئله ای است که حل نشده است از شنبه شب و برای Canucks طرفداران این یک doozy. دیگر چیزهای سرگرم کنندهحتی در نیمه راه سرگرم کننده اما برای وفادار سوال بزرگ این است: که در آن انجام Canucks از اینجا بروم ؟ بود شنبه شب در دعوا یک گالوانیزه لحظه برای این تیم یک نقطه اوج در ایجاد یک هویت جدید و یا آن را به سادگی خالی عمل و مردانگی است که در خدمت هیچ هدف واقعی?

روز دوشنبه به عنوان تیم آماده برای پرواز به ادمونتون, کناکز بازیکنان اظهار این یک لحظه بزرگ برای این تیم است که Canucks از Tortorella خدمت کرده اند توجه کنید و از این پس آنها را به یک معنی قطعه ای از کسب و کار.

ما می دانیم که به زودی به اندازه کافی در صورتی که مورد است. در این میان به نظر می رسد کناکز در یک تقاطع در فصل خود است. اگر شنبه واقعا یک بازی تعویض آنها برداشت خوب هم به نوبه خود چیزهایی در اطراف.

ما می خواهیم به بازی در خود چهره هاکی” گفت: Ryan Kesler. “من شخصا دوست دارم چه رفت و در شب شنبه.

ما تجمع در پشت آنگفت:” تام Sestito که تا به حال یک زمان مشغول آن تاریخ و زمان آخرین هفته است. “هنگامی که Torts آمد در او می خواست برای تغییر هویت. او نمی خواست به این تیم که تیم های دیگر پیاده روی بیش از همه. آخرین چهار بازی نشان داد که قصد ندارم به اتفاق می افتد دیگر.

من فکر می کنم آن را به ارمغان آورد به ما هم نزدیک آیا ما پیروزی در بازی بعدی یا نه. این بیشتر از یک چیز دراز مدت.

آه بله. پیروزی در بازی بعدی.

همیشه وجود دارد که گرفتن.

در حالی که کناکز ساخته شده اند عناوین جدید خود را بیشتر رویکرد داروینی به بازی آنها نیز خود را در بدترین کشش این فصل است. قبل از شنبه آنها رفته بودم 1-5-3 بیش قبلی خود و نه بازی و در حالی که 3-2 در ضربات پنالتی برنده در روز شنبه بود مورد ستایش قرار داد به عنوان یک دستاورد مهم در آمده و آن شعله های آتش.

بزرگتر تصور ایجاد شده توسط Canucks در واقع یک تیم است که هنوز مبارزات شدت به تولید جرم است که به نظر می رسد undermanned در چندین موقعیت های کلیدی و نیست که خوب به اندازه کافی برای چسبیدن با بهترین تیم در کنفرانس غرب. آنها در حال حاضر 10 بازی قبل از المپیک شکستن است که به تغییر ادراک و شش بدون سر مربی — و هنگامی که کشش است در نتیجه ما باید یک ایده بهتر است اگر نزاع و جدال با شعله های آتش تا به حال به اثر مورد نظر.

ما برنامه ریزی شد در بازی هاکی (شنبه شب) و ما رفت و برگشت به بازی هاکی پس از همه چیز اتفاق افتاده است” Kevin Bieksa گفت. “ما ساخته شده ایستاده و هر کس می داند که ما در حال رفتن به چوب تا برای هر یک از دیگر. ما در حال رفتن به سعی کنید برای برنده شدن در بازی در حال حاضر.

همانطور که برای Tortorella‘s نقش در همه این که یکی دیگر از این سوالات که هنوز آویزان در هوا.

پس از ورود او در ونکوور, مربی تیم صحبت در مورد تغییر آرایش از این تیم است. شده اند وجود دارد لحظاتی که به نظر می رسد مانند Canucks در حال تعمیرشده در تصویر خود را. اما برای اکثر, آنها هنوز هم مانند تیم است که متکی بر بزرگ goaltending تیم دفاع و نمره دهی توسط Sedin و Kesler است که آنها چه بوده است بیشتر یا کمتر برای دو فصل است.

آن پیشنهاد شده است در این فضا و در جای دیگر که Tortorella استفاده از شنبه برای سرعت بخشیدن به این تغییر برای ایجاد یک حوضه لحظه ای که جرقه Canucks. الکس لانه خواسته شده بود در مورد که در روز دوشنبه.

شاید نه” لانه گفت: با خنده. “من هنوز نمی باید به درک آنچه که او فکر. در اطراف من بود (آلن Vigneault) به مدت هفت سال و شما می دانست آنچه که او احساس شد و آنچه که او فکر.

“اما من هنوز نمیفهمد نشده است Torts. حتی نزدیک. باید شما ؟

جهنم ندارد. با مته سوراخ کردن آنچه که ما فکر می کنیم مهم نیست. آن چه کناکز بازیکنان فکر می کنم و از همه مهمتر اگر آنها در حال خرید چه Tortorella فروش است.

به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>