Canucks در 50: خجالتی, رانده شده, فوق العاده هم تیمی Bure زمان به عنوان یک کانادایی بود فوق العاده


پاول Bure به ثمر رساند 51 اهداف خود را در فصل آخر با Canucks. کالین قیمت / Postmedia اخبار فایل

روسیه موشک ستارگی تجارت خروج و بازنشستگی نیوجرسی در ونکوور به مراتب از عادی و اغلب اشتباه گرفته توسط اکثر تماشاچیان

وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد پاول Bure.

از NHL پیش نویس واجد شرایط بودن بحث انتقال پرداخت به ارتش سرخ برقی خانه اول بازی کلدر جایزه 60-هدف فصل اختلاف قرارداد خودداری خدمات خود را و نهایی تجارت فوق العاده ونکوور کناکز جناح هرگز نا امید بر روی یخ.

اما خاموش یخ روسیه موشک تقسیم مردم ،

در این هاکی-mad بازار علاقه برای ستاره سابق بازیکنان اغلب مراکز بیشتر در مورد چگونه آنها به سمت چپ از عملکرد علائم آنها تاسیس شده است.

و Bure خروج به دور از دوستانه. او احساس بیگانگی با مدیریت بر خود در آمریکای شمالی ورود و قرارداد اختلاف است. او برگزار شد از شروع به 1989-99 فصل قبل از برخورد سه ماه بعد به Florida Panthers in a multi-player تجارت است.

Bure به خاک سپرده شد انتقاد توسط کسانی که نمی دانید شیطان در جزئیات خروج خود را. همه طرفداران می دانستند که در یکی از بازی most برق بازیکنان می خواستم به بازی در جاهای دیگر.

“با هر تیم در هر ورزش طرفداران می خواهید به نگه داشتن قهرمانان خود را و یا حق رای دادن بازیکن برای تمام طول حرفه خود” جف Courtnall به یاد می آورد این هفته در یک گسترده مصاحبه در مورد تیمی سابق خود. “حتی امروز شما آن را ببینید و بیشتر و بیشتر و آنچه را مردم می گویند با تام بردی ترک (the New England Patriots)?

“پاول بود فوق العاده ستاره هنگامی که او در ونکوور و در همه جا دیگری است. هنگامی که شما راحت و خیلی هیجان زده به تماشای کسی بود که به عنوان یک فن آن را سخت به از دست دادن او را.

“و او یک هم تیمی فوق العاده. او بسیار خجالتی است. او نمی خواست همه معروفیت و قرار گرفتن در معرض و توجه است که او کردم. همه او می خواست به انجام بازی و برنده و بهترین باشد. به عنوان یک دوست و هنگامی که شما را وادار به می دانم که او را بسیار سرگرم کننده.


پاول Bure نمرات پیروزی برای ونکوور کناکز در برابر مایک ورنون در دوم اضافه کاری دوره در برابر شعله کلگری در روز 30 آوریل سال 1994.

دیو Buston / PNG

“او آن را به قلب هنگامی که مردم می گویند همه چیز در مورد او و یا اندک او و یا چیزهای که درست نیست.”

مثل ظاهرا تهدید نیست بازی در سال 1994 برگشتی به دلیل یک قرارداد اختلاف ؟

“که مزخرف” گفت: Courtnall. “او گفت: هرگز او را از رفتن به بازی در پلی آف. آن را مانند فشردن لیمو برای دریافت هر گونه کلمات از پاول.”

و در عین حال ناآرامی ها رشد می کنند. حتی Bure نیوجرسی بازنشستگی به دور از عادی.

او اولین Canucks بازیکن به القاء به هاکی سالن از شهرت در نوامبر 2012. یک سال بعد او شماره 10 شد و در نهایت مطرح شده به تیر در راجرز آرنا میان بسیار تحسین و برخی از احساس وحشت و نگرانی در مورد او چگونه خواهد بود و باید به یاد داشته باشیم. یک ستاره درخشان و یا یک تصویر مخدوش مایل است ؟

“من فقط فکر می کردم عالی بود” گفت: Courtnall. “من اهمیتی نمی دهند که آن اتفاق افتاد — به عنوان طولانی به عنوان آن اتفاق افتاده است. آن را بسیار هیجان انگیز بود شب بود و من برای او خوشحال بود برای دیدن.”

Bure در زمان بالا جاده هنگامی که خطاب به توده ها.

“آن را به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات,” او گفت:. “با طرفداران تشویق و همه خوشحال آن را مانند شما یک هدف به ثمر رساند. من احساس من تا به حال به بازی دوباره. من در وسط یخ و 20000 نفر برای تشویق من است.”

و همیشه وجود دارد مقدار زیادی برای تشویق کردن در مورد.

شماره Bure وارد شده در ونکوور به رتبه هفتم در حق رای به ثمر رساند با 478 امتیاز (254-224) در 428 بازی برای خود صحبت می کنند. وجود دارد و 34 گل در 1991-92 به نام بالا rookie, the 31 امتیاز (16-15) در سال 1994 اجرا به جام استنلی نهایی تیم همه ستاره پنج NHL All-Star Game ظاهر.

“برای من او بزرگترین بازیکن در Canucks تاریخ” گفت: تیمی سابق صخره Ronning. “الکس Mogilny می توانست ماهر ترین اما پاول در آن مشغول به کار و Mogilny فقط به حال استعداد طبیعی.


ونکوور کناکز سوپراستار پاول Bure می شود جسمی آزمون از دکتر تد رودز در سال 1994.

رالف Bower / فایل های PNG

“پاول مشغول به کار در یک تایمر چرا که او بهترین نیست و رژیم واقعا تغییر چگونه بازیکنان آموزش دیده در تابستان — او آن را به سطح های مختلف.”

آنچه که نمی توانید به اندازه کافی توجه بود که چگونه Bure انجام شده خود را به عنوان یک هم تیمی اگر شما به دنبال به انگشت اشاره در خروج خود را.

“او بسیار متواضع و هرگز حسادت هم تیمی” تاکید کرد Ronning. “او تا به حال اعتماد به نفس اما نمی لاف زدن و نبود متکبر. اعتماد به نفس خود را از آمد بسیار شبیه به جو Sakic آرام روی یخ در هر چیزی که او پاسخ داد: بل و شک.

“اگر هر چیزی او هل دادن هر کس دیگری بهتر باشد در یک راه خوب است.”

پس از سال 1994 All-Star Game, Bure بود و تصور می شود در یک جای خوب. او آمد و شد درخشان در مورد یک قرارداد جدید در پاییز سال 1993 بود که $1.25 میلیون سالانه بیش از چهار سال است. Courtnall بود که درآمد $600,000 فکر عالی بود اما شیطان در جزئیات است. این قرارداد در کانادا بودجه به جای ایالات متحده و آن را تنها تقویت Bure را تحقیر برای ونکوور مدیریت.

وجود دارد همچنین در نظر گرفتن منابع مالی جدید در مرکز شهر میدان جنگ با یک ستاره و بازیکن تحت قرارداد در نرخ مقرون به صرفه. سپتامبر 1997, Courtnall متقاعد کرده بود Bure به استخدام نماینده مایک Gillis که همچنین نشان داده Courtnall.

گذشته از همه دفتر درام وجود دارد از طرف دیگر از Bure که چند شاهد.

Courtnall به یاد می آورد عبور از میامی در یک معدن کسب و کار سفر به پرو و چگونه شام تبدیل به یک صفحه نمایش از jiu-jitsu یک سیستم مبارزه غیر مسلح و تربیت بدنی.

“کل شام او نگهداری می رفتن پشت سر من و قرار دادن این حرکت و چوک نگه می دارد و به خنده و شوخی گفت:” Courtnall. “من به او گفتم: ‘شما در حال رفتن به خفه کردن من شما ادم سفیه و احمق — آن را متوقف کند.’ او مانند یک بچه و خنده. او گفت: “شما بچه ها همه protected من وقتی که ما با هم بازی می کردند و در حال حاضر من قصد دارم به شما محافظت می کند.’

“که پاول من می دانم که به عنوان یک دوست و یک پسر است. وجود دارد کسب و کار سمت این ورزش و بازی و او بهترین بود. من اهمیتی نمی دهند اگر کسی که با او و یا در برابر او را ندارد هر چیزی خوب در مورد او می گویند چرا که آنها حسادت و این یک واقعیت است.

“من تا به حال بهترین صندلی در خانه بر روی نیمکت و در خط او. هیچ کس دوست داشت به نمره بیشتر از او تا به حال موفقیت این دلیل که او آن را خیلی جدی نگیرید.”

شاید Ronning قرار داده و آن را بهترین در مورد یک بازیکن فوق العاده ای است که سعی کردم به زندگی عادی NHL زندگی است.

“من همراه با پاول گفت:” Ronning. “Courtnall و من هم اتاقی بودند و ما آویزان با پاول و Gino (Odjick) بسیار کمی. من تو را دیدم آرام کنار پاول. اما من می تواند همچنین در چشمان او که او می خواست به بهترین بازیکن در لیگ و او در آن است.”

و فداکاری که به دور از عادی.

[email protected]

twitter.com/benkuzma


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>