Canucks در 50: Shutout خط بود Roberto سیدنی در بهترین


روبرتو سیدنی همچنین برخی از هاکی ونکوور کناکز اما او هرگز بهتر از او در طول shutout خط در پاییز 2008

قبل از Sedins واقعا شکوفا شده به NHL superstars بلوک های ساختمان از رئیس جمهور جایزه تیم برنده شد و هنوز هم با هم. پایه و اساس بود و به وضوح ساخته شده بر روی شانه ها از دروازه بان روبرتو سیدنی که در فصل 2008-2009 مجموعه تیم فصل پرونده برای shutouts و طولانی ترین shutout رگه در تیم تاریخ است. Jason Botchford نوشت:


نبود روبرتو سیدنی‘s بزرگترین آزمون به عنوان کاپیتان. که خواهد آمد که این خوب بار به نوبه خود تکیه زمانی که تیم ترفند سمت زشتتر جانبی که وجود دارد این است که برخی از سختی که در اینجا تحت پوشش مانند یک فاجعه است.

چگونه او را تحمل رسانه ها پس از آن ؟ اگر در این هفته است هر نشانه او باید فقط خوب است.

سیدنی‘آخرین اجرا در shutout تاریخچه آورده با آن رسانه ها و اوباش و اولین شانس واقعی برای ارزیابی چگونه او در حال رفتن برای مقابله با افزایش تقاضابه خصوص در نقش جدید خود به عنوان کاپیتان.

او می داند او را تحمل کنم چیز خوبی در فصل گذشته. او تلاش می کرد با آنچه که شد پر زحمت رابطه با مطبوعات است.

کانون توجه و موشکافی وزن. آن را تحت تاثیر قرار او را شخصا. او مجموعه ای از پس از یک بازتابنده تابستان به تغییر است.

آن را در واقع برخی از مشاوره از ترور لیندن که به او کمک کرد. “این فقط چیزی است که من در طول تابستانسیدنی گفت. “من متوجه شدم وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نمی توانید کنترل کنید و آن را خوب به زبالهمنفی انرژی در این نوع از مسائل.

من به عنوان خوب دوست Trevor نمدار به من گفت: ‘اگر شما مقاومت در برابر آن ادامه خواهد داشت. شما فقط باید برای پیدا کردن یک راه برای لذت بردن از آن است.’


روبرتو سیدنی رفت و 242 دقیقه و 36 ثانیه طول 2009-09 فصل بدون از دست دادن یک هدف تنظیم یک حق رای دادن رکورد در آن زمان است.

Jenelle اشنایدر / ونکوور سان

سیدنی شده و با بهره گیری از ماه نوامبر و در آن نشان داده در راه او به کار گرفته شود رسانه ها است. در مقایسه با سال گذشته او شده است wittier بیشتر باز و به طور فزاینده روشنگری.

و چرا که نه ؟ او تنها در سرعت 27 shutouts یک کل است که خرد Tony Esposito 40 ساله امروزی رکورد 15 در یک فصل. در زمان رای او باید قادر تصویب Tony O برخی از زمان در اواخر ماه ژانویه است. علامت گذاری تقویم خود را.

اما قبل از طرفداران بیش از حد jacked برای آن تاریخی اجرا سیدنی تلاش خواهد کرد به ضرب و شتم خود را حق رای دادن ثبت shutout رگه هایی از 212 دقیقه و 12 ثانیه است. او در آن مجموعه از یک سال پیش در سه مستقیم بازی های خانگی است.

امشب او را برای شروع بازی بدون داشتن اجازه یک هدف در 201 دقیقه و هشت ثانیه است.

اما سیدنی نیست زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آن است.

او گفت: او می داند که این اعداد تنها به این دلیل که رسانه ها در حفظ و درخواست او را در مورد آن. او قادر به astutely قرار دادن رکورد اجرا در چشم انداز سه شنبه.

من به شما یک مثالگفت:” سیدنی. “من تا به حال سه بازی shutout خط در سال گذشته اما ما را نمی برگشتی. پس از آن واقعا معنی نیست خیلی. در پایان روز شما می خواهم به در پلی آف.

این چیزی است که من به دنبال در ساعت برای. هنگامی که جن قطره آن را در مورد بازی برای بازی برای 60 دقیقه.


سیدنی تعیین خواهد shutout خط اما پس از آن از دست دادن آن در یک بازی آنها را از دست داده و در ضربات پنالتی به بهمن. بن Kuzma نوشت:

شاهکار باید کامل با لینک یوتیوب. اجازه دهید تصویری داستان بگویید.

کلمات نمی تواند واقعا یک رنگ دقیق تصویر چگونه Roberto سیدنی گسترش خود را حق رای دادن رکورد خسته کننده مخالفت بورس به 242 دقیقه, 36 ثانیه روز چهارشنبه در GM محل و او چگونه قد بلند ایستاده بود قبل از بهمن کلرادو ادعا 2-1 در ضربات پنالتی برنده.

ونکوور کناکز اسب بارکش ساخته شده و 16 موجب صرفه جویی در دوره اول و دو هیولا متوقف پل Stastny در هر دو مزیت سوم و دیگری با کمتر از یک ثانیه به سمت چپ خاموش Wojtek Wolski به زور اضافه کاری — به عنوان باشگاه را در هر سه بازی برنده خط خط به پایان رسید.

نهایی-نتیجه تعلیق در نهایت به پایان رسید و در ضربات پنالتی که Wolski و مارک Svatos به ثمر رساند در حالی که الکس لانه کرده بود تنها Canuck تلاش است.

این shutout تعلیق به پایان رسید و در اوایل دوره سوم که Stastny به ثمر رساند کردن قدرت-بازی بازی تقلا آن را 1-1. با سامی سالو از دست دادن تعادل خود در چین Stastny تا به حال چندین whacks در سست جن قبل از آن در نهایت در بر داشت net at 1:28.

هدف تنها بر یک تعداد از دست رفته شانس کناکز برای قرار دادن بازی پس از تیلور Pyatt به ثمر رساند در دومین دوره مجازات شات.

اول آن دانیل Sedin راه رفتن از گوشه ای در یک بازی قدرت و رفتن با پشت دست ضربه زدن-به-فورهند حرکت می کند و به نوعی نه تنه زدن جن گذشته مستعد دروازه بان پیتر Budaj.

سپس آن استیو Bernier فانینگ در یک , کامل, cross-یخ خوراک از هنریک Sedin قبل از کایل Wellwood شانس در حافظه و دیگری در پشت دست ضربه زدن deke.

در یک جفت سوم-دوره قدرت پخش آن میسون ریموند مصرف یک صلیب-یخ عبور از Alex Edler و قرار دادن آن را به Budaj معده. پس از بازگشت می گذرد Kesler و دانیل هنریک نمی تواند تبدیل در سمت net.

در ضمن سیدنی‘s در حال رشد میراث پایین آمد به یک خیره کننده ده دقیقه باز در اولین دوره است.

با Canucks یک گام پشت بهمن و از دست دادن بیش از حد بسیاری از جنگ برای جن آن را از چپ به سیدنی برای حفظ خونسردی خود و نبرد.

بهمن برگزار شد 8-0 شات استفاده پس از شکست 2 بر 1 شکست تبدیل دیوید جونز قبل از Kesler در نهایت یک شات.

و هنگامی که سیدنی را تکذیب کرد Stastny در کنار خالص به بازدید کنندگان یک 14-3 شات مزیت سیدنی بود فقط چهار ثانیه خجالتی بهتر و رکورد خود را از 212:12 shutout دقیقه است.

او نمی تواند رد این رکورد حتی اگر او رد شد یک چهارم مستقیم shutout. و او نگه داشته این موضوع شک با توقف Wojtek Wolski در حافظه با 6:17 باقی مانده در قوانین و مقررات و پس از آن تایلر Arnason در حافظه خاموش پشت دست ضربه زدن با 1:51 چپ.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن و خاموش کردن یخ خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر 2019 در ’80s در دسامبر 2019, the ’90s در ژانویه, ’00s در فوریه سال 2020 و ’10s در مارس سال 2020 است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>