Canucks در 50: تکان دهنده در دور اول خروج پس از دیگری رئیس جمهور جایزه فصل


تنها زمانی آنها را جشن می گیرند: Canucks دانیل (سمت چپ) و هنریک Sedin پس از ترکیب در تنها هدف این تیم خواهد نمره پادشاهان دروازه بان Jonathan سریع در 5 بازی افتتاحیه-دور حذفی جام استنلی سری در راجرز آرنا در مارس 22, 2012. غنی لام / PNG

در پایان 2011-12 ونکوور کناکز به سادگی نمی شد به اندازه کافی خوب در برابر L. A. پادشاهان تیم در یک رول به این نتیجه رسیدند Jason Botchford

اگر بازی 7 از دست دادن در سال 2011 جام استنلی نهایی به بوستون برونز بود و تلو تلو خوردن در خط پایان دور اول به از دست دادن هشتم-بذر L. A. پادشاهان در سال 2012 یک pratfall پایین یک پرواز از پله ها. پس از سقوط در فینال مانع بازگشت با یکی دیگر از رئیس جمهور جایزه و با یک کیسه پر از حذفی تجربه را به تکیه بر روی کناکز انتظار می رود تا پایان کار در سال 2012. به جای آنها فرار به یک buzzsaw که رفتن به برنده جام استنلی به عنوان پایین ترین دانه تا کنون. پس از رسوا از دست دادن Jason Botchford نوشت:

در پایان هیچ سوئیچ برای Canucks به تلنگر.

هیچ اهداف ،

فقط ترسناک یک واقعیت است که باید جابجایی مفهوم کناکز به سادگی از دست داد به بی نظیر دروازه بان. کناکز نیست به اندازه کافی خوب.

آنها به اندازه کافی خوب در بازی 5. آنها به اندازه کافی خوب برای بسیاری از سری. آنها به اندازه کافی خوب برای رسیدگی به L. A. پادشاهان’ forecheck و یا به بهره برداری آهسته defencemen.

آنها مطمئن نبودند به اندازه کافی خوب به دانکن کیت ارزان شات ضعیف و یا چگونه آمادگی آنها برای شروع این سری است. و آنها به اندازه کافی خوب به ضرب و شتم Jonathan سریع.

نه با این جرم است.

وجود خواهد داشت چه ifs که خواهد امد و شد زیاد این تیم و طرفداران خود را دارد. اگر دانیل Sedin بود به ثمر رساند در مبارکه با ونکوور تا 1-0 در اواخر دوره دوم?

“من برای قرار دادن یک کمی از کسانی که در, که برای اطمینان حاصل کنید” دانیل گفت. “این بازی است که احتمالا بیش از.”


دانیل Sedin خود را می بیند مبارکه شات مسدود شده توسط L. A. پادشاهان دروازه بان Jonathan سریع در دوره دوم از 5 بازی خود در دور اول حذفی از دست دادن در آوریل 2012.

ایان لیندسی / فایل های PNG

اگر Jannik هانسن تا به حال شده است قادر به نمره به زمانی که او در یک 2-در-1 راش با کوین Bieksa? اگر ماسون ریموند تا به حال موفق به نجات خود فصل و با شدت بهم زدن در شکوه شال شانس او خرابکاری دور در وقت اضافه, به عنوان او به زمین افتاد — one last time?

اگر یکی از این چهار بازیکن, natural redhead براد ریچاردسون بود او را زدم بیش در چین قبل از او خارج-مبارزه همه آنها را به بهم زدن در بحرانی هدف گره خورده است که بازی 1-1 فقط 3:21 به سوم ؟

اگر چه کودی هاجسون شد و هنوز هم در تیم ؟ بهتر است اگر او شده بود معامله شده برای بازیکنان که می تواند در واقع به کمک این سال به جای دو که حتی لباس برای نهایی بازی ؟

و در نهایت یکی که طولانی ترین آشتی اگر کیت تا به حال رانده نمی آرنج خود را از طریق دانیل سر در مارس 21?

“من فکر می کنم در مورد آن برای مدت زمان طولانی” دانیل گفت. “برای اطمینان حاصل کنید. آن را بسیار خسته کننده است. آن را دشوار است به خارج. من می خواستم به بازگشت به پلی آف. من احساس بسیار خوبی در هر مرحله از راه. اما زمانی که من در نهایت متوجه شدم من می خواهم به بازی در آن فقط خسته کننده است.”

هنریک گفت: “ما می توانید ببینید که آنها در بازی های مختلف (زمانی که دانیل شده). اما اگر ما به این تلاش و این اعدام (ما تا به حال چهار شنبه) من هنوز هم فکر می کنم ما می شده اند وجود دارد در دو بازی اول.”

بله این سری از دست داده بود در باز دو بازی homestand. کناکز فاقد تمرکز اعدام و یک بازی خوب برنامه است. اما از آن بود به پایان رسید در وقت اضافه پنج شنبه. در دوره سوم و اضافه کاری از 5 بازی L. A. outshot کناکز 19-11.


Canucks طرفداران نشستن نژند در راجرز آرنا می ایستد و پس از این تیم حذف شد از پلی آف جام استنلی توسط L. A. پادشاهان در وقت اضافه از بازی 5 در آوریل 22, 2012.

Jenelle اشنایدر / فایل های PNG

Jarret Stoll جامعی برنده بیش از Cory اشنایدر شانه 4:27 به انجام و یا می میرند فصل پایانی این Canucks فصل است. این یک فصل که هرگز فقط احساس راست و یا در مسیر با وجود تمام نقاط و یکی دیگر از رئیس جمهور جایزه.

به عنوان Stoll هدف در رفت و پادشاهان به حال خود 2-1 OT پیروزی دن Hamhuis هنوز هم چیدن خود را خاموش یخ در خط آبی. طرفداران نعره میکشید برخی از خشم و انزجار در راجرز آرنا باور او شده بود بريدن پایین راه اندازی این هدف است. اما آن را یک مجازات است. هیچ کس به سرزنش. حتی روبرتو سیدنی.

این سری بود در کل سازمان است.

در دو دوره بحرانی از Canucks’ فصل — دوره اول در بازی 4 و سوم در بازی 5 — ونکوور بد outplayed.

روز یکشنبه در پیروزی خود را-یا-کمان-بازی های Canucks کردم چهار مستقیم قدرت پخش عالی goaltending عجیب و غریب-مرد سراسیمه و دانیل کینگ. آن را هنوز هم کافی نیست.

آنها موفق به کشش اولیه خود را 1-0 شود, افشای یک بار دیگر هدف-به ثمر رساند گلایه آغاز شده است که دو ماه پیش و هرگز از بین رفت. در پنج بازی مقابل لس آنجلس کناکز موفق فقط هشت گل. بله سریع و عالی بود. اما آیا کسی واقعا باور Canucks را به ثمر رساند هر بیشتر در برابر سنت لوئیس Nashville یا ققنوس?


ونکوور بزرگ کردم goaltending از کوری اشنایدر در بازی نهایی اما Jarret Stoll را اضافه برنده خواهد یخ 2011-12 Canucks’ پس از فصل در دور اول.

مارک ون منن / فایل های PNG

“تکان دهنده است, آن را همیشه تکان دهنده” دانیل گفت. “ما بازی L. A. پادشاهان آنها ساخته شده و برخی از معاملات (در مهلت مقرر) ساخته شده است که آنها را قوی تر. آنها در بازی سختی را بدست آورد.

“هنگامی که شما به آن نوع از تیم چند بازی آن را دشوار سوراخ به حفاری کردن.

“من فکر می کنم در سه بازی گذشته ما نشان داد که ما به اندازه کافی عمق. ما ایجاد شده به اندازه کافی شانس برای برنده شدن در این بازی ها.”

در آن نهایی سه بازی است که در آن Canucks می گویند آنها در بالای بازی خود را آنها به ثمر رساند فقط چهار گل. آن صحبت می کند جلد است.

مانند پادشاهان کناکز کردم فوق العاده goaltending یکشنبه. اشنایدر انجام شده تحت یک سوزاننده کانون توجه است. بهترین لحظه ای بود که در ثانیه های پایانی این دوره برای اولین بار. Anze Kopitar آزاد شد برای یک جدایی طلب و اشنایدر با اطمینان از شارژ خارج از شبکه خود را.

Kopitar او را گرفت و اشنایدر ساخته شده خود را ذخیره کنید. تک به تک به بیرون درز به یک طرف اما به عنوان زمان منقضی شده Kopitar چرخش آن به سمت net.

آن را باید یک حرکت سازنده.

این Sedins بودند جامد اما unspectacular. David Booth نگاه از دست رفته خود را در خط. به عنوان اینکه او تا به حال بازی وجود دارد در تمام طول سال. در واقع او نداشته است.

آهسته ونکوور شروع به تبدیل به اطراف هنگامی که درو بی باک و ریچاردز در زمان متوالی مجازات است.

در دومین بازی قدرت دانیل مجموعه ای برادر خود را با گذشته خود هدف از این فصل یک چرخش بشقاب تصویب است که هنریک زدم در هوا است.

اما با بیشتر اهداف کناکز مورد نیاز کامل دفاع. آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که آنها کردم که.

فقط 3:21 به دوره بی باک glided به وسط یخ. کیت بالارد رو داخل تبدیل شده اجازه می دهد بی باک به قدم زدن از طریق اسلات outwaiting همه. هنگامی که او در زمان جن عمیق به اشنایدر به سمت چپ دروازه بان overcommitted و بی باک تضعیف جن به چین. ریچاردسون پانچ آن را در. و فقط می خواهم که آن را 1-1.

که یک نمره مناسب در پادشاهان’ wheelhouse. آنها بوده ام بازی 1-0 و 2-1 بازی تمام فصل طولانی است.

کناکز تنها شروع به تمرین آن چند ماه پیش.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>