Canucks در 50: موشک روسی نیوجرسی بازنشستگی دیر شد اما بزرگ

وجود دارد بنابراین بسیاری از آسیب های ویرانگر و پس از آن وجود دارد طولانی شکاف میان گذاشت و این افتخار یک شکاف است که هرگز نباید اتفاق می افتاد

هنوز هم وجود دارد تقسیم بین Canucks طرفداران به این روز بیش از بازنشستگی پاول Bure نیوجرسی. این که آیا آن را بلند شایعه holdout در طول سال 1994 NHL اجرا حذفی به گفته نیروی قرارداد جدید و یا خود را holdout به زور تجارت خود را به Florida Panthers برخی Canucks طرفداران باور نمی کنم یک بازیکن مجبور که راه خود را به خارج از شهر باید خود را در نیوجرسی آویزان از تیر. در شب که او مفتخر شد, Canucks طرفداران به او مناسب پذیرش بدون در نظر گرفتن. تونی گالاگر نوشت:

فقط قبل از رفتن بر روی یخ برای مدت طولانی سر رسیده و افتخار از داشتن شماره خود را بازنشسته پاول Bure گرفتار یک نگاه اجمالی از ونکوور بازیکنان رهبری را بر روی یخ به عنوان یک تیم برای ارائه.

من آن را از دست ندهید در همه,” او گفت:. “من تا به حال به اندازه کافی.

و وقتی که اشک به نظر می رسید به سقوط وجود دارد خارج وجود دارد برای اولین بار پس از طولانی مدت تشویق می کردند و پس از آن در زمان در طول سخنرانی خود شما تا به حال تعجب که آیا برخی از احساسات بود که از خاطرات درد او تحمل به عنوان یک بازیکن به عنوان به خوبی به عنوان بزرگمثبت خاطرات.

وجود دارد بنابراین بسیاری از آسیب های ویرانگر و پس از آن وجود دارد طولانی شکاف میان گذاشت و این افتخار یک شکاف است که هرگز نباید اتفاق می افتاد.

و آن را فقط زانو مسائل اما همچنین کسانی که در حال حاضر فراموش شده به یاد ماندنی 30-به همراه بازی هنگامی که او از طریق یک بسیار بد شانه مشکل در 1996-97, wincing هر بار که او رفت و به گوشه در حالی که طرفداران که نمی دانم تا چه حد از آنچه او در مقابله با چپ شد نا امید.

آن بود که هیچ حادثه ای او تشکر بسیاری از پزشکان که به او کمک کرد تا بیش از طول یک حرفه ای صرف عمدتا به عنوان یک پینیاتا برای تیم بازی او دکتر راس دیویدسون مهمتر از همه در میان کسانی که او آرزو می شده اند در دست است. او جراح ارتوپدی در حال حاضر تمرین در خانه اش در نیوزیلند که ثابتBure‘s زانو اولین بار به نقطه ای که او تقریبا به طور کامل بهبود یافتند.

و او سوگند یاد دیویدسون برای بقیه زندگی حرفه ای او تماس او را به عنوان یک مشاور از نیمه راه در سراسر جهان خود را هر زمان که تیم های دیگر مجاز است.

وجود دارد دیگر غیبت است که خسته نمی کند و نه دست کم از آن بود که از ترور لیندن که به نحوی موفق به سفر در کسب و کار مناسب شب.

وجود دارد تصویری ادای احترام بازی در طول بازی, البته, اما آن را خوب برای آقای Canuck شده اند وجود دارد. آه خوب شد هرگز تا حداقل علائم کامل برای نگه داشتن نفاق دور از شب.

Gino Odjick نقش مهمی در ساخت معلوم شد چه شب فوق العاده اتفاق می افتد, شب دقیقا خراب با تماشای دیو Bolland در حال کمک کردن یخ.

به Algonquin مجری goaded و تحت فشار قرار دادند فرانچسکو Aquilini اگر چه ونکوور مالک می گویند او و مایک Gillis تا به حال در مورد آن صحبت کردیم و برادر روبرتو تایید فرانچسکو شده است طرفدار ساخت این اتفاق می افتد.

با اینحال Odjick تحت فشار Aquilini برای رفتن به تورنتو و شام با پاول به عنوان به خوبی به عنوان قابل توجهی Canuck حضور در سالن از شهرت القای صاحب بدیهی نیست و نیاز به تشویق بسیار به عنوان Odjick ممکن است کمتر-از-ماهرانه ارائه شده است.

وجود داشته است از سه کمیته ایستاده در راه Bure‘s نیوجرسی بازنشستگی برای چند سال اما در پایان آنها تا به حال هیچ مشکلی با آنچه بعد از ظهر شنبه.

من زنگ زد جیم رابسون هنجار Jewison و استن Smyl و هیچ یک از آنها تا به حال هر گونه مشکل با آن است. همه آنها پشتیبانی می شود آن است 100 درصد” Aquilini گفت: از اعضای کمیته. “من نمی تواند شادتر با راه همه چیز معلوم شد. پاول به خوبی بیان و طرفداران واقعا به نظر می رسید برای لذت بردن از خود.

ما تصمیم هنگامی که ما او را در اینجا و معرفی او در بازی سال گذشته و زمانی که طرفداران آنقدر گرم بود که بسیار آن است.

Gillis احتمالا سزاوار کمی کنار سلام به عنوان به خوبی. او اجازه نداد بیش از حد گرم در نظر والری Bure ساخته شده در ونکوور رادیویی در بیش از یک مناسبت به او مایکروسافت را و مطمئن شوید که به بخشی از این مراسم است.

Bure گفت: پس از او خواهید بود در ونکوور حداقل یک بار در سال آن را به عنوان قصد خود را شخصا ارائه جوایز که داده شده است نام خود را با این تیم است.

من نزدیک به از دست دادن آن را واقعا,” او گفت:, خندان گسترده بلافاصله پس از آمدن و restating تمایل خود را به Aquilini برادران که ونکوور برنده یک جام استنلی به زودی.

این فقط یک بزرگ احساس بودن در یخ دوباره و شنیدن هواداران مرا تشویق می کردند. من هرگز فراموش نکنید که این شب است.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>