داشتن فقط از دست رفته در دور اول به نیروگاه Colorado Avalanche بن Kuzma و الیوت Pap گزارش مثبت بهبود Sedins نشان داد و در اولین حضور حذفی

پس از مهندسی فوق العاده ای چند معاملات به زمین برادران دوقلو دانیل و هنریک Sedin این Canucks اجازه دهید آنها را به بازی یک سال در سوئد. پس از فصل اول در NHL این Sedins ساخته شده مناسب و معقول تصور در یک تیم که شروع شد ، داشتن فقط از دست رفته در دور اول به نیروگاه Colorado Avalanche این بررسی بر روی Sedins’ فصل اول نورد در.


بن Kuzma نوشت: برای استان:

به عنوان یک همکار سوئدی آن را قابل فهم است که Canucks defenceman Mattias Ohlund بيشتر امیدوار است که دوقلوهای دانیل و هنریک Sedin را یکسان موفق rookie فصل است.

آنها رفت و یکی بهتر. این Sedins در زمان بازی خود را به سطح دیگری در postseason به برطرف کردن هر گونه مفهوم است که آنها می خواهم مرغ سوئدی.

“این بهترین من دیده ام آنها را بازی'” گفت: Ohlund از 20 سال به جلو ساخته شده است که ثابت انتقال به یک کشور جدید بازی جدید در سبک و سطح جدیدی از تاخیر جت. “من فکر می کردم آنها تا به حال یک فصل خوب اما باید بگویم من شگفت زده هستم.

“ما در بازی در برابر بهترین تیم در لیگ (کلرادو) در پلی آف و خط ما خط. آنها به اهداف به ثمر رساند در این فصل خوب بازی دفاعی و تمام چیزهایی که از آنها خواسته.”

در حال حاضر آنها خواسته می شود به انجام حتی بیشتر.

شکر و تخم مرغ لیگ پنجم-جوانترین تیم نه تنها کمک Canucks کنترل حقوق و دستمزد خود را و پیشرفت برگشتی برای اولین بار در پنج سال به ارمغان آورده است تجربه پول نمی توان خرید.


ری Bourque از بهمن کلرادو و ونکوور کناکز مرکز هنریک Sedin تعقیب جن در طول سال 2001 حذفی سریال.

جری Kahrmann / فایل های PNG

و دوقلوها به مناسبت افزایش یافت در یک چرخه بازی و تمایل به ضربه و کبودی.

“ما هر دو می خواهم به بازی زمانی که بازی سخت و فیزیکی — کسانی که بازی های سرگرم کننده را به بازی در” ارائه دانیل تیز-تیر اندازی به سمت چپ جناح که به دست آورده اولیه کلدر جایزه در نظر به پایان رسید و با 20 گل با وجود از دست رفته هفت بازی با شانه و پشت بیماری.

“بازی فیزیکی را خسته نمی کند ما” اضافه شده است هنریک که به طور پیوسته بهبود یافته به عنوان یک مرکز با توانایی غیر طبیعی به پیدا کردن برادر خود را با دیدن چشم عبور خود را در طول 29-نقطه فصل است.

“اگر شما ترسو این یک مشکل بزرگ است.”

“من فقط سعی کردم به بازی من ثابت بازی و من فکر می کنم من برگزار شد و خود من و نمی هر گونه اشتباه او گفت:” از رو کلرادو دو بار در پلی آف. “که همیشه بازی من. را هوشمند آسان عبور و تهاجمی و این چیزی است که من در تلاش برای تمرکز بر روی.”

ترنت Klatt تحسین دوقلوها زیرا آنها انجام شده خود را درست مانند جوانب مثبت و خاموش کردن یخ. مانند دیگر Canucks rookies, آنها نیست, از خود راضی. فقط اعتماد به نفس.

“من فکر می کنم این فوق العاده او گفت:” از جوانان که خدمت کرده است. “آنها تنظیم و در ادامه به مراحل درست مثل تمام بچه های جوان.

“این نشانه آن است که بار خوب پیش رو هستند.”ونکوور کناکز ترنت Klatt حرکت دست با Colorado Avalanche دروازه بان پاتریک Roy در حالی که دانیل Sedin حرکت دست با اریک مسیه پس از چهار بازی رفت و برگشت در 2000-01 دور اول پلی آف.

جری Kahrmann / فایل های PNG

برای ونکوور سان الیوت Pap نوشت:

آنها وارد شدند در میان عناوین درشت ترین پیش بینی rookies برای پیوستن به ونکوور کناکز پس از یک موشک از روسیه به نام ” پاول Bure.

“من فکر می کنم هر کس تا به حال علامت سوال در مورد چگونه آنها را وفق دهند و آنها اقتباس خوب” گفت: Canuck به جلو ترنت Klatt که skated در کنار Sedins برای بسیاری از این فصل است. “هنگامی که فشار آمد به پرتاب آنها وجود دارد. آنها قادر به بالا بردن بازی خود را تمام فصل طولانی و آن را تا به آنها تا چه حد آنها می خواهند به آن را. آنها استعداد و مهارت میل و اراده. آنها نشان دادند که بدون ترس از یک روز. منظورم این است که زمانی که من در سن و سال خود من بود و هنوز هم در دانشگاه و حتی نمی تواند تغییر خود من پوشک.”

Baby-faced به عنوان آنها دوقلوها نشان داد سطح از بلوغ و آگاهی است که دروغ های خود را rookie وضعیت. خود را در فصل به طور منظم ممکن است یکی از تناقض اما خود حذفی عملکرد گرفتار چشم از همه مهمتر هم تیمی های خود را با آنها به اشتراک گذاشته ترانشه.

“آنها جنگیدند آنها چیتی آنها شده و آن را بزرگ برای دیدن” لبخند زد تاد Bertuzzi خود linemate در طول برگشتی. “من به یاد داشته باشید زمانی که من آمد به لیگ برتر در 20 و آن آسان نیست. من فکر می کردم بیشتر سازگار چون من تا به حال در آمریکای شمالی بود و من استفاده می شود به سفر و تمام. اما آنها واقعا خوب است. آنها باید یک ریگ بازی به اندازه کافی به آنها کار کرده گوشه و کنار آنها ماند دشوار و آنها را به پایین از هر کسی.”


ترنت Klatt و هنریک Sedin جشن Canucks هدف در طول دوره اول NHL حذفی در GM Place در آوریل 16, 2001.

جری Kahrmann / فایل های PNG

دوقلوها نیست نور تا لیگ در طول 82-بازی فصل به طور منظم هر چند Daniel ثبت محترم 20 گل به همراه 14 کمک می کند. هنریک موفق فقط با 29 امتیاز و تا به حال با مشکلات قابل توجه در faceoff دایره که در آن او thumbed بیشتر از یک lakless سواری مجانی.

وجود دارد به خصوص در اواسط فصل وقتی Sedins نگاه خالی از انرژی است. اما وجود دارد بار دیگر در اوایل فصل در اواخر فصل و در طول Canucks ” مختصر حذفی ظاهر زمانی که آنها پویا و خلاق و بازی خود را آنقدر شیرین است که شما گاهی برای اطلاعات بیشتر.

“من فکر می کنم آن را بسیار بهتر از من فکر کردم این امر گفت:” هنریک ارزیابی اولین NHL فصل. “بچه ها در این تیم این سازمان شده است فقط کامل است. من فکر نمی کنم ما می تواند به یک جای بهتر. ما نمی هر گونه انتظارات آینده را به سال و ما به برخی از یو پی اس و فراز زندگی.

“آن را بیش از حد سرگرم کننده هنگامی که ما تا به حال یک دوره در ماه دسامبر و ژانویه که در آن ما بازی نمی کند خیلی خوب است. اما ما می دانستیم این بود که به مانند آن است و ما همیشه سعی در انجام بهترین های ما. سفر بود و شاید سخت ترین قسمت. برگشتی بود که بیشترین لذت بخش است.”

این Sedins بزرگترین نقص به نظر می رسد عدم خود را از صاف کردن با سرعت و قدرت قسمت بالای بدن. آنها متعهد شده اند به کار مجدانه در این مناطق در طول خارج از فصل هنگامی که آنها به پایان رسید رقابت برای سوئد در آینده مسابقات قهرمانی جهان است.

“ما چیزهای زیادی یاد گرفتم و کمک خواهد کرد که ما خیلی بیشتر برای سال آینده” دانیل گفت.

“این یک فصل طولانی در NHL و ما می دانستیم که این امر می تواند بالا و پایین. این یک تجربه خوب.”


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به pchapman@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im