سیدنی: ‘آن را احتمالا خسته کننده ترین چیزی که من تا کنون بوده است بخشی از. آن را به چالش کشیدن فیزیکی و ذهنی’

آن آغاز شده در 7:11 p. m. آن را به پایان رسید در 12:32 صبح

طولانی ترین بازی در ونکوور کناکز’ تاریخ حق رای دادن — و ششم-طولانی ترین در NHL سالانه برجسته کوتاه اعصاب روی یخ سر تکان دادن در پشت نیمکت و یک سوراخ پانچ در مطبوعات جعبه دیواری در-GM Place.

چهار overtimes در سال 2007 غربی کنفرانس چهارم سری بازکن برابر دالاس ستاره ها را انجام خواهد داد که.

با شکوه به ثمر رساند شانس از دست رفته بودند. بنابراین شدند روزنامه مهلت. مارس 11 تبدیل به مارس 12 قبل از هنریک Sedin به پایان رسید به حال تعلیق در 18:06 چهارمین جلسه فوق العاده پس از دانیل Sedin به حال پله شات کردن پست به سیمان وحشی و دیوانه 5-4 تصمیم گیری است که طرفداران چپ و روبرتو سیدنی خسته.

نیز وجود دارد یک تقلا برای ضبط کتاب برای قرار دادن 137:53 ماراتن به نظر به دلیل کناکز شد outshot 76-53. سیدنی روز را نجات داد.

“این احتمالا خسته کننده ترین چیزی که من تا کنون بخشی از” به یاد می آورد سیدنی که guzzled نوشیدنی های ورزشی در intermissions برای جلوگیری از گرفتگی بود و پس از بازی داخل وریدی درمان برای بازگرداندن مایعات.

“آن را به چالش کشیدن جسمی و ذهنی. زمانی که من در 60 عکس با فلوریدا یک زمان آن را فقط در فصل به طور منظم. در واقع بیشتر یخ زمان چیزی است که لاستیک شما را بیش از هر چیزی است.”

سیدنی تحت الشعاع لیگ علامت 75 مواجه شدند. آن را به اشتراک گذاشته بود کلی Hrudey و اد Belfour که انجام این شاهکار در سال 1987 تا 2003 بود. 72 موجب صرفه جویی نیز همسان Belfour کل و یکی از Hrudey لیگ رکورد 73. او در آن مجموعه با New York Islanders در چهار وقت اضافه 3-2 تصمیم بر واشنگتن پایتخت در مارس 18, 1987.

سیدنی همچنین bettered Jean-Sebastien Giguere لیگ علامت 64 عکس رو در اولین بازی حذفی در سال 2003. و اگر سیدنی در حال رفتن به در نظر گرفته شود به عنوان یک حلقه از افتخار گیرنده و سپس کسانی که تعیین ارزش خود می توانید با شماره گیری آن به که عالی مارس تفرج در سال 2007.

در سیدنی برای اولین بار پس از فصل ظاهر خود عملکرد ستارگان شامل 36 موجب صرفه جویی در وقت اضافه و بیش از پاداش حق رای دادن ایمان در ماه ژوئن تجارت با فلوریدا. آن فرستاده تاد Bertuzzi الکس Auld و برایان آلن به Panthers در حالی که لوکاس Krajicek نیز به ونکوور آمد در مبادله.

و وقتی که همه فرار کردن از انگشتان دست شمارش سیدنی فوق العاده اضافه کاری heroics در بازی 1 — سختی پد ذخیره کردن Loui Eriksson در اولین جلسه یک hotshot توسط Jere Lehtinen و Blue Nagy خنثی در جهش دوم اضافه کاری های دیدنی و جذاب دستکش ذخیره کردن Mattias Norstrom قبل از استو بارنز آمار میره — این کتاب در چوب پنبه یکی از انعطاف پذیری است.

این کمک مربی جدید آلن Vigneault دریافت از طریق یک شروع به پس از به جای اخراج مارک کرافورد. و هنگامی که Canucks در بر داشت خود را بازی در نیمه دوم از فصل و رفت 11-2-1 در ماه مارس و نیز 12-3 در overtimes — این نشانه آنها را حذفی بالقوه است.

سیدنی را به طور منظم فصل شماره چهارم صرفه جویی در صد (.921) و ششم در اهداف-برابر متوسط (2.28) — ثابت او آماده برای این پست از فصل است.

Eriksson قطعا پیدا کنند.

او نمی تواند ترک به یاد داشته باشید تمام جزئیات اما شواهد تصویری. پس از آن slapper در اولین وقت اضافه, ستاره جناح می تواند نوشته های مختلف به پایان برسد. در برنامه چهارم اضافی جلسه Eriksson تا به حال خود را به تا حدودی به نمایش در سیدنی و ماهرانه یک پناهنده مایک Ribeiro شات پایین و به سمت پنج سوراخ. سیدنی به طور غریزی درهم به پوشش باز برای خنثی کردن این بازی برنده.

“این چیزی است که اتفاق می افتد — یک دروازه بان می شود و او می تواند برنده بازی ها” Eriksson به یاد می آورد سهشنبه پس از یک Canucks عمل در راجرز آرنا. “مارتی و سیدنی ایستاده بودند بر روی سر خود را و ساخت باور نکردنی صرفه جویی و آن را قطعا مجموعه ای سرگرم کننده برای بازی در دلیل آن خیلی تنگ است.

“این سخت بود برای از دست دادن. و آن را دشوار است به بازی است که بسیاری از دوره های. هر تغییر شما همه چیز شما می توانید به نفع خود به دلیل بازیکنان با گاز کشته شدند. آنها به سختی می تواند حرکت بعد از بازی.

“این قطعا بسیار آسان تر برای بیرون آمدن از این است که خسته هنگامی که شما برنده شوید.”

آن را عاری از لکه دار کردن شب برای سیدنی. اما توانایی خود را برای نبرد پشت چیزی است که پایه و اساس خود را Canucks تصدی و این امر می تواند خود را به کارت ویزیت.

سیدنی بود مورد ضرب و شتم پایین به چوب سمت Brenden مارو داد تا دوباره بجای اول برگشتن در Antti Miettinen هدف و مجاز Nagy سوم-دوره شات به دزدکی حرکت کردن بین بدن خود و مسدود کننده به نیروی کاری ،

“من احساس نمی مثل من بود نه بازی خوب” اضافه سیدنی که بهترین کاری متوقف شد گرفتن یک دستکش که Norstrom شات دوم قاب اضافی.

“عصبانیت بود کمی بیشتر از من استفاده شد و همانطور که بازی عینک من واقعا شروع به احساس راحتی و بچه ها انجام شد همین. آنها واقعا به خطر انداختن بدن خود را به ویژه در اضافه کاری برای جلوگیری از عکس و در تیر اندازی خطوط.”

کناکز می گیرند در پنج بازی به نیروگاه آناهایم در دور دوم در سال 2007 — اردک مدعی اول قهرمانی جام استنلی با یک 4-1 نهایی سری سلطه از سناتورهای اتاوا — اما Canucks به حال کسی که خواهد backstop آنها را به درون یک پیروزی 2011 عنوان شده است.

پس از رفتن سیدنی در تابستان 2006 به Canucks آنچه آنها نیاز به کامپایل یک 49-26-7 رکورد به بالا بخش شمال غربی این فصل و تهدید آمیز 26-11-4 علامت در خانه یخ.

آنها تا به حال یک تفاوت ساز بین لوله ها کسی تا به حال به خارج-نبرد مارتی Turco در سال 2007 باز سری به این دلیل که دالاس با چوب پنبه بستن به حال سه shutouts در 4-3 سری از دست دادن.

بازی 1 نتیجه شد اتصالات در دیگر جبهه — اگر چه نقش ها معکوس شد برای هنریک و دانیل Sedin — از آنجا که مرکز رهبری این باشگاه با 71 به طور منظم فصل کمک می کند و دانیل به حال یک تیم-بهترین 36 اهداف است.

زمانی که Mattias Ohlund باریکش در از نقطه به دست آوردن جن به دانیل پشت net جناح به طور غریزی جاروب آن را به سمت حافظه — درست مثل برادر دوقلوی او انجام داده بود بارها. کاپیتان برداشت کم دستکش طرف به ارسال GM محل به تیمارستان و بازیکنان به خالص خستگی.

“این یک تسکین بزرگ برای به دست آوردن یخ” گفت: Henrik که وارد 43:36. “به از دست دادن بازی را دشوار بوده است. این یک بازی عجیب و غریب. شخصا احساس کردم بهتر است دیگر آن رفت. من پاهای من به رفتن در پنجم و ششم دوره است.”

گفت: Turco که از دست یک پنجم مستقیم حذفی اضافه کاری تصمیم: “این نا امید کننده است اما من مطمئن هستم که ما به نوبه خود آن را به مثبت. ما فقط باید برای پیدا کردن یک راه برای دریافت بیشتر pucks و حفظ فشار پایین وجود دارد و حتی بیشتر.”

حق با او بود چرا که این مجموعه را تبدیل به یک هفت بازی تقلا کردن.

“شما باید برای پارک آن را فراموش کرده ام در مورد آن و حرکت گفت:” مارو “ما در حال حلق آویز سر ما. این یک سری طولانی. ما نه از نوع تیم که در حال رفتن به ترک پس از از دست دادن یک بازی.”

این بازی تا به حال کمی از همه چیز.

کوین Bieksa در زمان چهار جزئی مجازات است. رایان Kesler ساخته شده تعجب آور بازگشت 10 هفته پس از جراحی مفصل ران به جای پیش بینی شده 12 تا 16 هفته مت کوک چپ در اواخر دوره دوم با یک کشاله ران فشار الکس لانه خارج شد پس از اضافه کاری پس از رفتن را از صورت اول به شیشه ای بر روی یک ضربه از Stephane Robidas.

اگر بود که کافی نیست, برنت, james cheshire بازی نمی کند به این دلیل که روز قبل او مجروح خود را در تلاش برای انتخاب یک ترقه کردن کف.

شاید ترور نمدار قرار داده و آن را بهترین.

“آن شده اند که بسیار دشوار است به از دست دادن این بازی,” او گفت:. “برای اینکه تا دو و اجازه دهید که به دست می شده اند یک قرص تلخ فرو برد.”

bkuzma@postmedia.com

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im