Canucks در 50: Last hurrah برای Sedins در ونکوور خدمت کردن سحر و جادو, خاطرات

آن را تنها راه خود را NHL مشاغل با ونکوور کناکز باید به پایان رسید و با پیروزی 4-3 بیش از آریزونا کویوتس با Sedins تهیه سحر و جادو اضافه کاری

چیزی وجود دارد به ویژه در مورد صفحه اصلی نهایی بازی برای هنریک و دانیل Sedin. آنها تبدیل به ساعت و به ونکوور کناکز طرفداران در عین حال هدیه ای دیگر مانند بسیاری از آنها با توجه به آنها در طول سال است. و طرفداران به عقب. در اینجا ما دوباره Jason Botchford بازی گزارش — در وب سایت ما شما را پیدا خواهد کرد جیسون Provies بازی آنلاین گزارش منتشر شده پس از این بازی:


وجود دارد تنها یک ستاره پنج شنبه شب.

یکی برای هنریک Sedin مشترک با برادرش دانیل.

آن را تنها راه خود را NHL مشاغل با ونکوور کناکز باید به پایان رسید و با پیروزی 4-3 بیش از آریزونا کویوتس با Sedins تهیه اضافه کاری سحر و جادو.

دو رواقی superstars ستایش این شهر که در آنها ساخته شده یک باند فوق العاده ای.

عاطفی هفته به پایان رسید در یک هیجان انگیز بازی است که پر از قلب و روح و Sedins.

هنگامی که آن را بیش از کناکز’ دو بزرگترین بازیکنان در تمام زمان گفت: با تشکر از شما چوب برگزار شد به آسمان به عنوان آنها خود را نهایی دور در راجرز آرنا یخ.

طرفداران خود را در پاسخ به ابراز این کار را با تشویق طولانی: “ما به عشق شما.

سه ستاره اطلاعیه و مصاحبه با Sportsnet از نیمکت ساخته شده تا بعد از بازی صحنه که هرگز نمی خواهد فراموش شود. این یک بازی است که در آن طرفداران adoringly شعار “یک سال بیشتر.

اگر تنها بودند که ممکن است. بازی مشخص شده بود توسط یک رشته فوق العاده بزرگداشت این برنامه شامل تعداد زیادی از فیلم از اوایل سال به همه یادآوری فقط تا چه حد Sedins آمده اند.

این چیزی است که ما یاد گرفته:

گذشته دو بازی جزو بهترین فصل

جمعیت در آتش بود و به این ترتیب Canucks. آنها جنگیدند از دو گل در سومین دوره کردم و آن را به اضافه کاری.

و سپس آن اتفاق افتاد. دانیل به ثمر رساند بازی-برنده هدف 2:33 به وقت اضافه. آن سرنوشت. آن را زیبا. و آن را با کمک برادرش Henrik.

این SEDINS یکی دیگر از دنده

اگر وجود دارد هر گونه تاسف این است که در نهایی خود را در سه فصل Sedin دوقلوها هرگز به پلی آف.

آنها به یک نگاه اجمالی از آنچه که می توانست زمانی که آنها منفجر شد از بلوک شروع به شروع روز پنج شنبه در این بازی در برابر کویوتس. شاید آن آدرنالین اما Sedins شارژ کردن یخ در اولین شیفت مانند آنها 27 ساله و 37. آنها تقریبا به ثمر رساند ، هنریک شات یکی کردن پست و سپس چرخش سر خود را به عقب در نا امیدی.

البته او انجام داد. آخرین باری که او به ثمر رساند یک هدف در ونکوور بود که 15 ماه پیش در ژانویه 2017.

آن را سخت به این باور, اما آن را نیز توضیح می دهد که چرا وجود دارد نخواهد بود “یک سال” برای Sedins.

این SEDINS به ثمر رساند هدف رجعت

آن را یک بار دیگر و با احساس.

در عجله Sedins ترکیب به صورت برجسته-هدف ارزشمند است که می تواند کشیده شده است از سال آنها برنده back-to-back هنر راس غنائم.

هنریک ساخته شده این بازی اتفاق می افتد با برخی از غیر منتظره سرعت و برخی از ستمکاران لبه کار در این حمله منطقه. الکس Edler کمک کرد تا با ساخت یک بازی از طریق اسلات او به ارمغان آورد و شغالها’ ستاره defenceman الیور اکمن-لارسون به زانو خود را. دانیل به پایان رسید و بازی به ثمر رساند خود را 22nd, هدف از این فصل است. بهترین بخش ؟ هدف این بود که به ثمر رساند 33 ثانیه به این دوره است. برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد به یک دلیل. جناح پوشیدن شماره 22 به ثمر رساند خود را در 22 فصل در 33-دوم علامت روی یک هدف راه اندازی توسط Nos. 23 و 33.

اوه بله که برخی از سرگرم کننده.

جمعیت ذخیره بزرگ شادی و سرور عمومی برای DORSETT

این Sedins ندارد و تنها آنهایی که شرکت پنج شنبه.

کناکز دست خود را تا پایان سال در جوایز رای دادند توسط طرفداران خود را. براک Boeser ظاهر برنده ترین هیجان انگیز بازیکن و الکس Edler نامگذاری شد این تیم را بهترین defenceman. اما درک Dorsett بود که مجبور به بازنشستگی با مصدومیت اعلام شد کناکز’ قهرمان گمنام و آن را به ارمغان آورد و خانه را.

VIRTANEN سرعت است دشوار است شامل

او یک Canucks’ فن بت قرار دادن Sedin ،

آن است که اتصالات و سپس در خانه خود آخر جیک Virtanen به ثمر رساند. این یک موشک از یک شات از یک faceoff.

سرعت خود نگاه غالب در نیمه دوم بازی روز سه شنبه برابر وگاس. این همان داستان در برابر آریزونا.

خود را آفریده جزئی جدایی طلب پرواز توسط مدافعان قبل از تلاش برای اسلاید جن به شبکه پنج سوراخ. آن کار نمی کند اما مرد آن بود که برخی از نمایش قدرت و سرعت.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>