Canucks در 50: Kesler آمدن حزب با راه اندازی 11-بازی برنده خط خط در سال 2009


Canucks مرکز رایان Kesler نقش آن سرد در دوران قبل از بازی اسکیت قبل از ونکوور 3-0 shutout برنده بیش بازدید St. Louis Blues در مارس 19, 2009 — کناکز’ 11th مستقیم پیروزی در خانه است. کیم Stallknecht / NHLI از طریق گتی ایماژ فایل

رایان Kesler فقط نیاز به تحت فشار قرار دادند ، او راست کوتاه زنانه در تشک Sundin و Pavol Demitra

سی و یک تیم باید برنده 12 یا بیشتر بازی در یک ردیف در صفحه اصلی در تاریخ لیگ ملی هاکی است.

این 2008-09 ونکوور کناکز برنده 11 مستقیم. و آن را در زمان از دست دادن یک پنالتی برای آنها به 32 تیم به پیروزی ده در یک ردیف در دوستانه محدوده.

در طول آن فصل رایان Kesler شمارش 59 امتیاز.

حدود یک سوم از کسانی که 19 امتیاز در همه در آمد که 11-بازی صفحه اصلی کشش آغاز شد که با پیروزی 4-3 بیش از کارولینای طوفان در فوریه. 3, 2009. 11th پیروزی 3-0 shutout آمد, مارس 19 vs. St. Louis.

در بین بودند برنده بیش از شیکاگو, مونترال, Tampa Bay, کلمبوس, مینه سوتا, San Jose, Los Angeles, کلرادو و دالاس. پراکنده شدند و چند ضرر و زیان — کناکز رفت 5-4 در جاده ها در آن دوره — اما در خانه آنها کامل است.

این آغاز چه خواهد ثابت کند که اوج Kesler حرفه ای. پس از این فصل او به دست آورده خود را برای اولین بار Selke جایزه نامزدی به لیگ برتر دفاعی رو به جلو است.

یک سال قبل Kesler مشاهده شده است که قادر به, اما به سختی بازی در حال تغییر سوم-خط مرکز.


Linemates تشک Sundin, Pavol Demitra و رایان Kesler (چپ به راست) جشن Kesler هدف در برابر Carolina Hurricanes در طول Feb. 3, 2009 NHL بازی جنرال موتورز در جای خود یک پیروزی است که راه اندازی Canucks’ 11-بازی در خانه-یخ رگه برنده.

بخش پرین/ونکوور سان / فایل های PNG

گچ قابل توجه این گام رو به جلو برای یک زن و شوهر از سرنوشت ساز انتخاب توسط قدرت که می شود: اول این که مدیر کل مایک Gillis تصمیم به چشم پوشی از Kesler شک از آنها بسیاری وجود دارد و دوم که Kesler قرار داده بود در یک خط با جانباز ستاره Pavol Demitra و تشک Sundin.

پس از اینکه توانست این تیم را سوم-خط مرکز در بیشتر قسمت ها از اول شکستن به NHL در 2003-04, Kesler منتقل شد به بال به عنوان سر مربی آلن Vigneault نگاه دوم به ثمر رساند خط پشت Sedin ، در ژانویه 2009 Kesler قرار داده بود بر آنچه شناخته شده به عنوان RPM خط با چپ جناح Demitra و مرکز Sundin.

و با آن شامگاه که Kesler زندگی می کند که در خاطرات بسیاری از Canucks فن. یک چموش, دو طرفه, بازیکن, یک مرد که می تواند بیش از بازی با مهارت های خود را و میل.

“من تا به حال شنیده ام بسیاری از چیزهایی که در مورد رایان قبل از پذیرش کار” Gillis به یاد می آورد سه شنبه. “من تا به حال یک زمان بازیکن به من بگویید Ryan Kesler را نمی تواند یک بازی با یک مداد است.

“اما تا حدودی از contrarian من تمایل به گوش دادن به آن و را تشکیل می دهند ذهن خود من و من به دیدن رایان بود که یک فرد آماده به انجام هر آنچه در آن طول می کشد تا این تیم موفق باشد.”

استخدام در بهار سال 2008 Gillis تحویل داده شد یک دستور توسط مالک جدید فرانچسکو Aquilini به برنده جام استنلی. در صورتی که به معنای تغییر در فرهنگ سازمان به عنوان یک کل به عنوان به خوبی به عنوان فرهنگ در درون تیم خود را پس از آن می شود.


جانباز تشک Sundin (سمت راست) یک کلید مربی برای جوان خود linemate Ryan Kesler در طول 2008-09 NHL فصل.

Ric ارنست/استان / فایل های PNG

Kesler, Gillis آمد به درک, می تواند یک کلید رهبر در حمایت از از, بدیهی است که رو به رشد ستاره که Sedins.

“او خیلی بیشتر از آنچه که مردم فکر” Gillis گفت. “ما تصمیم گرفت تا او را به یک بزرگتر نقش رهبری.

“بسیاری از مردم هنگامی که آنها در حال رشد و بلوغ هستند اشتباه گرفته و باقی می ماند که با آنها برای مدت زمان طولانی. … همه ما احساس کردند که رایان آماده شد برای استفاده از این فرصت ها در مقابل او.”

ارسال شده از Sundin و Demitra بحث انگیز باقی می ماند. Demitra به خاطر او جابجا در Markus Naslund تیم کاپیتان سابق. Sundin چرا که او تنها وارد اواسط فصل در حقوق و دستمزد.

اما در Gillis را برآورد آنها را تا آنجا که هر کسی به راهنمای Kesler نسبت به این بازیکن شد.

“رایان بود مرکز-مرد یخ. او قرار بود در جناح راست با دو جانباز بازیکنان و او واکنش نشان داد راه ما امیدوار او واکنش نشان می دهند,” او گفت:. “او در بازی رفت به یک سطح جدید او شروع به دیدن یخ و نمایش بازی به عنوان بیش از شمال و جنوب. این دو بازیکن اضافه شده ظرافت به بازی خود را. آنها به طور مداوم گفتن او مکان برای رفتن. و آنها تغذیه خود را با سرعت و سرسختی است.”

در Gillis را در ذهن Kesler داستان موفقیت بود و در عین حال درس دیگر در نحوه برداشت ما اغلب اشتباه است. کندو ذهن در تلاش برای مقابله با افراد و ایده ها و یا مواردی که لازم نیست کاملا مناسب به قبل از تصور جعبه ما حمل در سر ما.

چه Kesler زمانی 11 سال پیش در این ماه شکسته شده است فکر او را قبل از.

“این آسان برای افرادی که دچار سوء تفاهم هستند هدایت می شود که در نقاط دورافتاده که ناراضی هستند و با خوشنودی” Gillis گفت. “آنها می توانید به عنوان برچسب مزاحم.”


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن و خاموش کردن یخ خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر 2019 در ’80s در دسامبر 2019, the ’90s در ژانویه, ’00s در فوریه سال 2020 و ’10s در مارس سال 2020 است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>