Canucks در 50: ‘آن را تمام راه را به پایان و آخرین بازی’

نظر: “هنگامی که شما بازی یک بازی که شما را در درک واقعیت برگشتی” گفت: ستاره defenceman فیلیپ بوچر.

به عنوان یک تک لحظه آن حماسه یکی برای سنین. کناکز باز 2007 پلی آف با پیروزی در طولانی ترین بازی در تاریخ حق رای دادن را به ثمر رساند برنده در 18:06 چهارم اضافه کاری دوره است. کناکز را برای برنده شدن در این سری در هفت بازی را از دست خواهد داد در پنج بازی به آناهایم که به برنده جام استنلی در دور بعدی. پس از خسته کننده باز کردن بازی اد Willes استان نوشت:

موضوع پست بازی پزشکی قانونی در پلی آف است که معمولا به اندازه کافی ساده است. چند داستان ظهور از هر مسابقه. آنها قرار داده شده در زیر میکروسکوپ و جدا به عرض یک اینچ از زندگی خود را. فرزانگان سپس به بحث در مورد یافته های خود را از این روند, حقایق ابدی استخراج می شوند.

که حداقل راه آن معمولا کار می کند. پس از آن وجود دارد بازی 1 از ونکوور کانوکس-Dallas Stars’ باز دور سری.

بسته به نقطه نظر شما این ستاره ها یا دچار فاجعه بار از دست دادن — “زنگ زده اسکیت بوت به بیضه ها” را به عنوان ستاره‘ colourman داریل Reaugh فصاحت قرار داده و آن را پس از هنریک Sedin به ثمر رساند برنده چهار برابر اضافه کاری — یا به خود ثابت کرد که می توانید آنها را ضرب و شتم Canucks.

دروازه بان مارتی Turco یا ادامه یک الگوی حذفی بیهودگی با نقض عملکرد در قوانین و مقررات و یا exorcised کسانی که شیاطین با عملکرد قوی در OT.

این Canucksبه سهم خود بودند یا خوشبخت تر از پاریس هیلتون در تاریخ پارگی کیسه آب پس از آنها outplayed در دوره 3, 4 و 5, و یا به دست آورده پیروزی با شجاع عملکرد در دوره های 6 و 7. و یا Canucks ضبط حرکت با هنریک برنده زود پنج شنبه و یا آنها را از دست آن بعد از عصر روز پنج شنبه با این خبر که رایان Kesler از صف برای یک ماه و مت کوک و الکس لانه هستند و هر دو مجروح شدند.

بیشتر وجود دارد, البته, اما واقعیت این است با وجود اظهارات از هر دو اتاق پانسمان به خلافانریکو گوشی فرمی را نمی تواند حس این یکی. شاید برایتان این مجموعه برخی از این موضوعات را نشان می دهد خود را به مناسب باشد اما به عنوان بازی 2, ما می توانیم به شما بگویم که دو چیز با اطمینان:

1. این Canucks هستند تا 1-0 و بازی 2 برای امشب.

2. هیچ کس شکایت خود را در مورد زمان یخ پس از بازی 1.

ما احساس می کنیم می تواند ضرب و شتم این افراد در اینجا و در صفحه اصلی در هر نقطه” گفت: Turco.

Canucks سر مربی آلن Vigneault خواسته شد تا در مورد ایده های او حاوی پس از تماشای بازی نوار.

من فقط در پایان دوره 5,اینجا,” او گفت:. “من هنوز هم دو دوره بیشتر برای دریافت از طریق. وجود دارد مقدار زیادی از مثبت برای هر دو تیم. آنها در حال رفتن به آنها مثبت. ما به ماست. و ما در آن (امشب).

و شاید همه چیز واضح تر خواهد بود پس از آن به دلیل بازی 1 ارائه نمی دهد هر چیزی قطعی است.

این Canucks‘ داستان arc شامل یک خوب شروع; 4-2 سرب با زیر 12 دقیقه در سمت چپ بازی; سپس کامل سقوط که دیدم ستاره کراوات نمره در قوانین و مقررات و تسلط به دو دوره OT.

این ستارهبه سهم خود می تواند به رخ کشیدن از باز گشت. اما آنها نیز رو به یک تیم بود که به 10 به جلو توسط اولین OT وجود ندارد رقم به یک مقدار زیادی بیشتر بازی ها که در آن دروازه بان روبرتو سیدنی می دهد تا چهار گل در قوانین و مقررات.

اگر وجود دارد یک مثبت برای توسعه Canucksدر واقع آن بود که بسیاری از بازیکنان خود را بازتاب جالب شب خود را سوپراستار دروازه بان. سیدنی اجازه داد که چهار گل در 60 دقیقه اول دو تا از آن انجام شده مشخص بوی سپس همه متوقف 36 عکس در عھد عتيق و آمد در عرض یک نجات از بستن کلی Hrudey حذفی رکورد.

کوین Bieksa و در عین حال وحشتناک بود در اولین دوره مصرف سه مستقیم افراد زیر سن قانونی و دست زدن به جن مانند آن بود رادیواکتیو پس از آن به پایان رسید شب با 54:27 یخ یک به علاوه یک امتیاز و قدردانی از حذفی را rigors. این Sedins شد بر روی یخ برای هر دو دالاس اهداف در دوره سوم اما برگشتم با یک حماسه عملکرد در فینال دو دوره از اضافه کاری. جف کوان یک میدان جنگ ارتقاء زمانی که کوک رفت با آسیب کشاله ران شد و ستارگان در OT. حتی Jan Bulis شد سنگ جامد.

این ستاره باید خود داستان را بگویید اما این زیبایی در یک مسابقه مانند بازی 1. و بهترین بخش ؟ ما فقط گرفتن آغاز شده است.

هنگامی که شما بازی یک بازی که شما را در درک واقعیت از پلی آفگفت:” ستاره defenceman فیلیپ بوچر. “وجود دارد هیچ shootouts. وجود دارد سریع انتهای. آن را تمام راه را به پایان و آخرین بازی از این بازی است.

که دیگر چیزی که شما قادر خواهید بود برای گفتن در مورد این سری است.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن و خاموش کردن یخ خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر 2019 در ’80s در دسامبر 2019, the ’90s در ژانویه, ’00s در فوریه سال 2020 و ’10s در مارس سال 2020 است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به pchapman@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان