Canucks در 50: در چیدن Pettersson بازیکن با توهین آمیز ترین صعودی’


تا به حال ونکوور فرود آمد بالا NHL پیش نویس انتخاب در سال 2017 از طریق قرعه کشی, الیاس Pettersson به احتمال زیاد نمی خواهد که زخم تا یک کانادایی. Jason Botchford بود که در آن پیش نویس و دوست داشتم چه Canucks بود

هنگامی که در سال 2017 پیش نویس نتایج قرعه کشی فرود آمد ونکوور کناکز طرفداران بودند یک بار دیگر لعن هاکی خدایان که شماره 1 انتخاب کنید حال دوباره بازداشته آنها. با وجود پایان دوم-بدترین رکورد در NHL کناکز فرود پنجم انتخاب کنید. چه طرفداران نمی دانستم در آن زمان بود هاکی خدایان بودند به وضوح لبخند زدن بر روی آنها. در حالی که برخی از بوستر از Cale ماکار برداشت چهارم توسط کلرادو (که اتفاقا تا به حال بدترین رکورد در NHL) استدلال می کنند که Canucks در حال حاضر به نظر می رسد برای فرود آمد بهترین بازیکن در این پیش نویس است. تا به حال آنها فرود آمد بالا انتخاب کنید, آن را کاملا خاص آنها را به پایان رسید تا با الیاس Pettersson. Jason Botchford بود که در آن پیش نویس و در اینجا گزارش خود:


این Sedins شد پیش نویس 18 سال پیش اما در حال حاضر به عنوان مهم به آینده ونکوور کناکز به عنوان آنها تا کنون بوده است.

ناگهان چه زود به شود 37 ساله برادران برنامه ریزی برای انجام در سال آینده و فراتر از آن مهم به نظر می رسد.

کناکز چیزی این آخر هفته آنها به ندرت انجام دهد. با اولین انتخاب آنها در زمان به جلو در الیاس Petterssonکه تا به حال بیشتر تهاجمی صعودی در هیئت مدیره.

آنها هم نگران نباشید اگر او کمی کوچکتر; مردم در حال ساخت راه بیش از حد از Pettersson‘s قاب. ذکر شده در 165 پوند در پیش نویس Pettersson چهار پوند کمتر از ویلیام Nylander تا به حال در سال 2014 و سه بیش از Nik اهلرز که در همان کلاس. او همچنین بلندتر از هر دو توسط یک زن و شوهر از اینچ است.

جیک Virtanen نیابند جفت 2014 پیش نویس میدارد نزدیک به 40 پوند است. چگونه است که کار کردن ؟ Pettersson نوع انتخاب بخش قابل توجهی از این شهر طرفداران هاکی ولع مصرف شده است. او جن مهارت برای روز. او در واقع می تواند اویزان.

او می تواند عبور می کند که کمتر بازیکنان حتی نمی فکر می کنم در مورد تلاش.

او می تواند نمره ضربات اهداف این نوع به شما نشان می دهد دوستان خود را بر روی تلفن خود را روز بعد.


الیاس Pettersson چپ و Kole لیند بودند Canucks’ top دو میدارد در سال 2017, NHL, ورود پیش نویس رفتن پنجم و 33 کلی بود.

بروس بنت / گتی ایماژ

مهمتر از همه او را در خط اول سقف. کناکز نیست پیش نویس یک بازیکن با چیزی نزدیک به Pettersson‘s مجموعه مهارت از سال 2009 زمانی که آنها در زمان یک فرصت در اردن شرودر.

که کار نمی کنند و همان می تواند اتفاق می افتد به Pettersson.

اما در حالی که شرودر است 5-پا-8 و کمی Pettersson حدود 6-پا-2. ارزش آن اشاره کرد.

البته وجود خطر با Petterssonکه می تواند سالها به دور از بازی اولین بازی NHL. اما آن را مانند کودی شیشه ای که بسیاری در ونکوور می خواستم این تیم را به انتظار می رود برای بازی در NHL هر زمان به زودی. در هر صورت این جفت ارز خواهد شد از نزدیک دقیق در فصل آینده.

چون Pettersson به جسمی مادر او ممکن است طولانی تر از بسیاری از بالا-یک چشم انداز است که در آن Sedins می آیند دوباره.

صبر کناکز و طرفداران خود را در حال رفتن به نیاز با Pettersson برگ این تیم انجام آنچه آنها انجام داده ایم و برای خیلی از دهه گذشته: هنوز شمارش در دوقلوها.

سوالات دیگر در مورد تا چه حد Sedins می تواند یک تیم را به پس از فصل.

در حال حاضر آنها در مورد چه مقدار از آنها می تواند کمک به کناکز توسعه یک جفت از سوئدی ها-در-انتظار Pettersson و جاناتان Dahlen.


18-year-old الیاس Pettersson مذاکرات با آن-Canucks ترور رئیس جمهور لیندن پس از برداشت پنجم به طور کلی در سال 2017, NHL, ورود پیش نویس در شیکاگو است.

بروس بنت / گتی ایماژ فایل

این Sedins’ قرارداد تا در پایان این فصل اما Canucks نیاز آنها را نه فقط به مربی بعدی آنهایی اما برای ایجاد یک محیط که در آن تیم نیست گوشه به اجبار Pettersson به صف قبل از او آماده است.

این یک سناریو این سازمان معتقد است که منجر به منفی فصل برای هر دو Virtanen و جارد McCann دو سال پیش زمانی که آنها در حال بازی در جوانب مثبت قبل از آن در حال حاضر به نظر می رسد آنها از نظر ذهنی آماده برای آن است.

آن را مانند هنریک و دانیل تنها بازیکنان که می تواند این نقش. اگر آنها بازنشسته کناکز به طور بالقوه می تواند نشانه یک شش مرکز برای پر کردن شکاف و یا تجارت برای یک.

نه از کسانی که سناریو این است برای رفتن به آسان است. بالا-شش مراکز به ندرت آن را به رایگان آژانس و وقتی که آنها معمولا وجود دارد مقدار زیادی از خوب تیم چه کسی خواهد پرداخت حق بیمه قیمت و مدت برای آنها.

تجاری برای یکی است و حتی بیشتر مشکل این یعنی یا تخلیه برخی از جوانان یا پیش نویس میدارد که یک بازسازی تیم نمی تواند انجام دهد یا آن را به معنی برخورد یک کهنه. هر کهنه یک دارایی است که می تواند تبدیل به چیزی به مراتب بیشتر ارزشمند اگر Canucks معامله قراردادهای آتی به جای کسی که برای پر کردن یک نسل فاصله بین Sedins و Pettersson.

البته این تیم نیز می گویند ‘پیچ آن را’ اگر Sedins بازنشسته و اجازه دهید بو Horvat و براندون ساتر مرکز بالا دو خط.

اما اگر ساتر است centring خط دوم برای هر طول زمان در سال آینده, طرفداران خواهد بود رفتن موز با خواسته های که Pettersson بود فرصت داده شود.

بنابراین در حال حاضر Canucks مطمئن شوید که مانند یک تیم است که باید Sedins پشت در یک سال معامله در 2018-19 و احتمالا در 2019-20 به عنوان به خوبی.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>