آن زمان همه از 27 ملیون دالر به نوبه خود Roberto سیدنی پست-تجارت اخم وارونه به عنوان Canucks قفل شده است و تا پول دروازه بان آنها به مدت طولانی به دنبال.

پس وعده سواحل غرب اکسپرس عصر Canucks زمانی که آنها یکی از بهترین تیم های NHL این باشگاه را آغاز کرده بود به اسلاید. یک تغییر از گارد بود و پیش بینی شده و یک تکه که به طور مستمر اجازه Canucks پایین در اوایل 2000s شد goaltending.

بنابراین زمانی که Canucks معامله برای روبرتو سیدنی در 24 ژوئن سال 2006 Canucks طرفداران خوشحال به نظر می رسید که آنها در نهایت می خواهم قفل کردن حق رای دادن دروازه بان. اما گذشته از هنر معامله که دیدم مدیر کل دیو Nonis حرکت محروم قدرت به جلو تاد Bertuzzi در Canucks منتقل دوره وجود دارد ناامنی که سیدنی درست NHL سوپراستار خواهد bolt شهر به عنوان به زودی به عنوان قرارداد خود را زد.

Jason Botchford استان نوشت: در تجارت و پس از آن قرارداد جدید:


آن زمان همه از 27 ملیون دالر به نوبه خود Roberto سیدنی‘s post-تجارت اخم وارونه به عنوان Canucks قفل شده است و تا پول دروازه بان آنها به مدت طولانی به دنبال.

سیدنی باقی مانده بود احساس غم و خیانت و پس از این تیم داد و ستد Bertuzzi برایان آلن و الکس Auld برای او فقط یک هفته پیش.

خیلی نمی کنه.

او آواز لحن های مختلف پنج شنبه — Pink Floyd پول به ذهن می آید — پس از Canucks به او قرارداد او می خواست. آن قرار می دهد و او را در یک کراوات به عنوان NHL بالاترین پرداخت می شود دروازه بان.

سیدنیتوافق به همان چهار سال $27 میلیون معامله دروازه بان نیکولای Khabibulin امضا شده با شیکاگو سال گذشته است.

آن دیوانه چقدر چیزهای اتفاق می افتد بیش از یک دوره یک هفتهسیدنی گفت. “بدیهی است که من هنوز در غم من ترک فلوریدا اما من بسیار هیجان زده در حال حاضر به ویژه پس از گرفتن این فرصت را در ونکوور.

سیدنی‘s رعد و برق سریع چانه زنی با Canucks’ برنج در stark مقابل به او کشیده کردن ارتباط با فلوریدا.

در حالی که او به ظاهر تیراندازی پایین Panthers ارائه می دهد دو ماهنامه سیدنی ساخته فرد خواسته است که او را در اینجا. به چه دلیل ؟ سیدنی‘s, عامل, Gilles Lupien یک قرارداد پس از ارائه و تجارت و Canucks GM دیو Nonis تقریبا بلافاصله پذیرفته شده آن است.

به عنوان به زودی به عنوان عامل تماس با آنها ساخته شده آن را صاف قایقرانیسیدنی گفت. “پیشنهاد ما امروز امضا شد همان ما ارائه Florida Panthers.

Nonis گفت که او نمی بلک در امضای معامله بزرگ حتی اگر سیدنی, 27 است و در عین حال به ویژگی های در یک بازی حذفی.

بیایید او را در پلی آف و ببینید که اگر او می تواند” Nonis گفت. “شما باید این فرصت را به بازی این بازی قبل از بازی شما می توانید می گویند او نمی تواند برنده آن است. او در بازی بسیار شدید بازی در صحنه جهانی که من می دانم که هر بیت به عنوان دشوار است به بازی به عنوان یک بازی حذفی جام استنلی.

در فلوریدا سیدنی بود و خواستار این تیم نذر به تجارت او. او نمی واجد شرایط برای هیچ-تجارت بند تا سال آینده. Nonis گفت این بود که هرگز یک موضوع در ونکوور.


جدید Canucks دروازه بان روبرتو سیدنی می شود به کار در یک فصل بازی در سپتامبر. 26, 2006 برابر سن خوزه کوسه در-GM Place در ونکوور.

Jason Payne / فایل های PNG

من تا به حال تعداد زیادی از مردم با من تماس بلافاصله و بگو: “آیا شما می خواهید به تلنگر این پسر؟’” نشان داد Nonis که به سیدنی بدون تجارت بند است که طول می کشد تا اثر بعدی سال است.

جواب نه بود. هدف ما این بود که به امضای او و نگه داشتن او را. ما قادر به تضمین بالا-پرواز goaltender برای یک مدت زمان طولانی و این چیزی است که ما به دنبال انجام زمانی که ما معامله برای او.

در فلوریدا سیدنیخواستار این تیم استخدام مربی دروازه بان فرانسوا Allaire که هنوز تحت قرارداد در آناهایم.

سیدنی گفت که نیست یک موضوع را در ونکوور به دلیل Canucks دروازه بان مربی یان کلارک ساخته شده جامد و ارتباط با او را زمانی که آنها با هم کار می کرد در فلوریدا.

سیدنی گفت: “من هرگز فکر نمی کردم آنها بزرگ خواسته و من شگفت زده شد زمانی که (فلوریدا) گفت: آنها به دلیل معامله نمی رفتن را از طریق.

سیدنی گفت که او امیدوار است برای تغییر یکی از مهمترین و سخت چیزهایی که او را در مواجهه پس از او به لیگ در 1999-00 — نشستن در خانه به تماشای پلی آف: “آن بوده است بسیار مضر و سال پس از سال است. من قصد دارم به یک بزرگ تیم هاکی و بزرگ هاکی شهرستان. آنها همیشه به حال بزرگ تیم است. وجود دارد بدون شک در ذهن من است که به عنوان به زودی به عنوان من وجود دارد و ما در حال رفتن به ایجاد یک اجرا برای جام استنلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de