دروازه بان روبرتو سیدنی می پوشد خود را با نام تجاری جدید Canucks نیوجرسی به عنوان او را ترک تیم عکس جلسات در سپتامبر. 14, 2006. ستاره netminder شده بود به دست آورد و سه ماه قبل از آن در NHL پیش نویس آخر هفته توسط مدیر کل دیو Nonis. ایان لیندسی/ونکوور خورشید / فایل های PNG

“ما تا به حال مشروع استارت در دن (Cloutier) اما شما می دانید من فکر نمی کنم شما نمی خواهد برد بدون نخبگان goaltender گفت: پس از آن-Canucks GM. بنابراین او رفت و یکی

دیو Nonis تا به حال شده است در تلاش برای اضافه کردن Roberto سیدنی برای یک سال. در آن زمان او در حال رفتن به یک 5:30 صبح پیاده روی و دو روز قبل از سال 2006 NHL ورود پیش نویس در ونکوور برای او به جلو و در نهایت آن را با هم.

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل او فکر می کنند.

مهم بود و او می دانست که ستاره جوان goaltender بود که در قرارداد بست با Florida Panthers.

“این یک وضعیت که در آن زمان در حال اجرا بود در قرارداد خود را در فلوریدا” سابق ونکوور کناکز مدیر کل به یاد می آورد در دوم تنفس از چهارشنبه شب بازی در راجرز آرنا بین تیم قدیمی خود را و Chicago Blackhawks.

و در حالی که او دن Cloutier به عنوان یک goaltender Nonis همچنین می دانستند که برای این تیم برای بازگشت به لیگ پیشرو استاندارد بوده و فقط در چند فصل قبل و حتی شاید بیش از استاندارد است که این نیاز واقعا نخبگان goaltender.

“من فکر می کردم که ما تا به حال مشروع استارت در دن اما شما می دانید من فکر نمی کنم شما برنده خواهد بود بدون نخبگان goaltender,” او گفت:.

که آرام راه رفتن را از طریق مرکز شهر, با گوشی خود را به گوش او و Panthers GM مایک Keenan در انتهای دیگر خط Nonis در نهایت قرار دادن یک نام در جدول آهن مایک که او می دانست که تقریبا قطعا مهر و موم معامله: Todd Bertuzzi.


جدید دروازه بان روبرتو سیدنی در اولین Canucks اردوگاه آموزشی در ورنون در سپتامبر 2006, صحبت مربی دروازه بان پس از آن — و در حال حاضر — یان کلارک.

جف Bassett / فایل های PNG

درب بسته شده بود در سواحل غرب اکسپرس عصر. تغییرات آینده شد. Nonis می دانستم که آن زمان بود.

“آن زمان برای ایجاد یک تغییر وجود دارد,” او گفت: از Bertuzzi وضعیت. رسمی تجارت درخواست نشده اند ممکن است اتمام حجت به وینگر نیاز به حرکت از ونکوور fishbowl — که بسیار روشن بود.

“مایک همیشه دوست داشتم تاد. او به ارمغان آورد تاد به ونکوور … زمانی که ما به آن نقطه آن را برداشت بخار. این چیزی بود که من احساس کردم ما تا به حال به انجام است.”

“این برای ما مهم بود که معامله او گفت:” از اضافه کردن سیدنی. “او واقعا مستحکم موقعیت برای ما. او تا به حال یک زن و شوهر از سال زمانی که من اینجا بودم و بعد از من رفته بود, بدیهی است که او backstopped آنها را تقریبا به یک قهرمانی.

“من فقط فکر می کنم آن را مایه تاسف او هرگز یک شانس برای برنده یک جام در اینجا.”

سیدنی گفت: Keenan پیشنهاد کرده بود بیش از یک بار که او از رفتن به تجارت خود netminder که پلنگ’ No. 1 جن چوب پنبه پس از برایان موری, Keenan سلف حال معامله برای او در سال 2000.


سپس-Canucks مدیر کل دیو Nonis: “این برای ما مهم بود که معامله. (Roberto سیدنی) واقعا مستحکم موقعیت برای ما است.’

مارک ون منن/ونکوور سان / فایل های PNG

“زمانی که من تماس بگیرید من نوع کمی در شوک” سیدنی گفت: پس از Sedins’ قبل از بازی نیوجرسی بازنشستگی. “اما شما می دانید من می توانم بگویم که در مورد هر بار که من رو معامله شد. گاهی اوقات شما می دانید که شما در حال گرفتن داد و ستد گاهی اوقات شما آن را انتظار نداشته است.”

سیدنی صرف هشت سال در ونکوور. آن را در زمان او حدود یک سال به شکل با Sedins آن بود که او به شوخی.

“آنها همیشه قرار دادن افراد دیگر قبل از آنها. بزرگ هم تیمی های رهبران. آنچه که من لذت می برد و آنچه که من آموخته ام از آنها این است که آنها هرگز بیش از حد بالا یا خیلی پایین و مثل کوین (Bieksa) گفت: بسیاری از اوقات آنها را به فشار از سرزنش حتی زمانی که آن را تقصیر آنها و این چیزی است که رهبران بزرگ انجام دهیم” گفت: سیدنی.

“و من آموخته است و من فکر می کنم این مهم است که برای دیدن و من فکر نمی کنم بسیاری از مردم متوجه است که در زمان, اما من فکر می کنم شما باید بیشتر از قدردانی برای آن در حال حاضر.”

ونکوور در پایان برای همیشه در اوج زندگی حرفه ای او.

“این بخشی که من هستم و آنچه که من انجام داده ام. آن بزرگ هشت سال از زندگی من است که من را گرامی منهای این واقعیت است که ما نمی برنده جام استنلی. من فکر می کنم این خیلی خوب است.”

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im