Canucks در 50: اولین بازی … شات … هدف! راه اندازی الیاس Pettersson حماسه کلدر جایزه برنده سوار


الیاس Pettersson ساعتهای جن خروج خالص گذشته Calgary Flames دروازه بان مایک اسمیت پس از Canucks مرکز گل اول فصل به طور منظم هدف از NHL حرفه ای در یک لیزر مچ شات اول خود را به ضرب گلوله در اولین بازی خود را در Oct. 3, 2018 در راجرز آرنا. غنی لام / گتی ایماژ فایل

“من نمی توانم خودم را به عنوان یک ستاره می بینم خودم را به عنوان یک بچه بازی هاکی و زندگی رویای من در اینجا در شمال امریکا است. من فقط هیجان زده برای آینده و من فقط می خواهم برای ادامه به رشد به عنوان یک بازیکن’

اولین بازی. ضربه اول. اولین هدف است. اولین پوزخند.

الیاس Pettersson الکتریکی به طور منظم فصل اولین نه تنها انرژی ونکوور کناکز در یک فصل باز 5-2 به پیروزی Calgary Flames on Oct. 3, 2018 در راجرز آرنا خفیف و نرم و صاف سوئدی rookie حتی شوکه خود را.

رعد و برق مچ شات کردن 2-در-1 شکست باز به ثمر رساند در بر داشت یک دستکش-طرف باز بود و در داخل و خارج از شبکه در فلش. دروازه بان مایک اسمیت گفت: او یک قطعه از جن اما سرعت و دقت تلاش برای رفتن فقط داخل پست و تحت میره در 13:48 افتتاحیه دوره قرار داده NHL در اطلاع.

بچه می تواند بازی کند. اوه او می تواند بازی کند.

پس از بازگشت به نیمکت میان رعد هدف تشویق 20 سال Pettersson راننده سرشونو تکون دادن در انعکاس موفقیت و اجازه خود را کوچک پوزخند رضایت از خود.

پس از همه آنچه ساخته شده تلاش بیشتر و به یاد ماندنی بود و مرکز تجاری بازیسازی وقار دنبال کردن جرثقیل Pouliot فرد مرد با عجله به یخ اسمیت و خرید یک چشم به هم زدن از زمان انتشار.

“من جن از Loui (Eriksson) و او ساخته شده یک بازی در نیمه دیوار” به یاد می آورد Pettersson. “من شنیده ام فریاد از نیمکت ‘2-در-1.’ من اول فکر کردم به تصویب اما D خوب بود فاصله کنترل. من فقط در تلاش برای بالا رفتن در اسمیت و آن را در رفت.”

Pettersson همچنین راه اندازی یک باز نیکولای Goldobin با تغذیه, اما ورود فقط 9:04 یخ زمان. کناکز تا به حال برای رفتن 7-برای-7 در مجازات کشتن و 33 صرفه جویی از یعقوب Markstrom برای تضمین پیروزی است. اما شب متعلق به Pettersson چون او آمد و به عنوان آگهی.

هدف بزرگ بود اما پس از آن بود که کمک کند.

Pettersson قرار داده و خود را در موقعیت یک صفحه نمایش و یا انحراف زمانی که Eriksson اجازه دهید یک شات از نقطه. Goldobin قطع کرده و از طریق اسلات فقط به عنوان ضربه زده شعله و Pettersson pounced جن. او گود بدون نگاه خوراک به روسیه جناح در کنار شبکه برای یک هدف آسان به آن را 2-0.

“این دیوانه” به یاد می آورد جناح جیک Virtanen. “من واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاد اما من خیلی خوشحال برای او. که (پاس) بیمار بود. من هرگز انجام این کار, اما این فقط یک بازی او را می سازد. او فقط مطلق تیرانداز از خفا.”

از طریق GIPHY

Pettersson خواهد قابلمه پنج گل در پنج بازی و سپس بردن آن به 10 گل در 10 گردش. کلمه گسترش مانند آتش سوزی که چیز خاصی اتفاق می افتد در ونکوور.

پنجم انتخاب در سال 2017 ورود پیش نویس تا به حال زمین بازی شخصی از آنجا که هیچ کس در ابتدا می دانست که چگونه به دفاع از او. قوی وجود دارد گام به رفتن با غریزی بازیسازی لیزر-مانند wrister و سنگین یک بار مخفی. و وجود دارد قابل توجه و سعی و کوشش برای درک دفاعی سمت بازی.

این امر منجر به شوک و ترس.

Pettersson تا به حال یک جفت از خیره کننده پنج نقطه عملکرد یک هتریک و عظیم تیم پیشرو 19.4 درصد دقت تیراندازی. او را تحت الشعاع قرار دادن حق رای دادن برای اولین بار-سال rookie علامت از 60 امتیاز برگزار شده توسط پاول Bure و ایوان Hlinka. Pettersson 66 امتیاز (28-38) شامل هفت بازی-برندگان و 10 قدرت-اهداف بازی.


کلاه ها را به الیاس Pettersson (دوم از چپ) گرفتن تبریک با Canucks هم تیمی بو Horvat و دیگران پس از به ثمر هت تریک او هدف — اضافه کاری برنده در اتاوا در برابر سناتورها — on Jan. 2, 2019 در حالی که یک زن و شوهر از کلاه دراز پهن بر روی یخ در کانادا تایر مرکز.

جانا Chytilova/آزاد عکس / گتی ایماژ فایل

او به رهبری کانوکس و همه NHL rookies در نمره دهی و انتخاب روشن (151 برای اولین بار از محل رای 171 رای cast) به عنوان کلدر برنده جایزه. آن شگفت انگیز بود انتقال به یک بازی جدید و فرهنگ جدید و حتی یک زبان جدید است.

“اولین مصاحبه وحشتناک بودند — من تکان دادن” به یاد می آورد Pettersson که اغلب مکث و فرم متفکر پاسخ به اغلب دنیوی و تکراری نمایش داده شد. “اما شما در یادگیری و من احساس می کنم راحت تر هر روز. من بازی با غریزه و اگر من احساس می کنم من می توانم درایو شبکه یا شوت جن قبلا من فقط آن را انجام دهد.”

اغلب نگاه آسان و بی دردسر اما آن نبود.


الیاس Pettersson در شب هت تریک او عملکرد در اتاوا در Jan. 2, 2019 در هیئت مدیره طرف قبل از بازی مصاحبه با Sportsnet خبرنگار Kyle Bukauskas. اولین مصاحبه وحشتناک بودند — من تکان دادن’ به یاد می آورد Pettersson که اغلب متفکرانه پاسخ به اغلب دنیوی و تکراری نمایش داده شد. “اما شما در یادگیری و من احساس راحتی بیشتری در هر روز است.’

جانا Chytilova/آزاد عکس / گتی ایماژ فایل

Pettersson را تبدیل به هدف و زمان و یخ ناپدید میشود در نیمه دوم از خود rookie فصل است. وجود دارد اکتبر تصادم و یک ژانویه زانو رگ به رگ شدن و به دنبال آن فقط یک هدف در 10 بازی فوریه span و 11 بازی در ماه مارس بدون هدف قبل از به ثمر رساند در فصل آخر.

آنها rites of passage در گذار اما توماس Gradin نمی خواهد آن را که. او استدلال که همه چیز Pettersson انجام شده در چشم ظاهر مد با وکفو لیکرز HC سوئدی لیگ هاکی به عنوان یک وینگر — او تنها بازی از نه بازی در مرکز آماده او را برای NHL.

Pettersson شد به طور منظم فصل و حذفی MVP با 56 امتیاز (24-32) در 44 بازی و 19 (10-9) در 13 پست-فصل گردش منجر به لیکرز به 2017-18 SHL عنوان.

“او مجبور به تغییر به دلیل بازی در حال تغییر است گفت:” Canucks’ دانشیار رئیس تازه دیده بانی. “او بازی همان راه او را در سوئد و او نشانگر این نسل که در حال آمدن است و دارای یک حس است که او استثنایی است.

“و گاهی اوقات که در آن شما بسیار عالی و در برخی از چیزهایی که در این بازی شما همچنین ممکن است بسیار عالی با مغز خود را خاموش و یخ. او در بازی با مردان برای سه سال قبل از او به اینجا آمد.

“در سوئد او شنیده نظرات مانند:” هی بچه. پشت (تیم)،’ او آموزش داده شده است که (احترام) و این یک نقطه ضعف برای کانادا از بچه ها که رشد می کنند چون آنها با همان گروه سنی است. با (جوان) اروپاییان اکثریت در حال بازی در برابر مردان سن-حکیم است.”

Elias Pettersson was truly Sweden’s golden boy in hockey last season, and could really help his new club by pivoting to his natural centre position next season for the Canucks, rather than ‘winging it.’ (Photo: Instagram)


الیاس Pettersson بود واقعا سوئد پسر طلایی در هاکی در 2017-18 پیشرو خود را در وکفو لیکرز HC به سوئدی لیگ هاکی به عنوان برگشتی با ارزش ترین بازیکن با 10 گل و نه کمک در 13 پست-فصل بازی. Pettersson رهبری SHL در فصل به طور منظم به ثمر رساند با 24 اهداف و 32 کمک برای 56 امتیاز در 44 بازی — یک رکورد برای یک زیر 20 بازیکن. (عکس: Instagram)

الیاس Pettersson/Instagram

انتظار همواره وجود دارد و در سطح شخصی و هرگز بیشتر آشکار از یک بعد از کریسمس بازی در کلگری در دسامبر. 29.

کناکز تنبل بود و انتهایی 2-1 در دوره دوم قبل از Pettersson اراده باشگاه خود را به 3-2 اضافه کاری پیروزی با همه حسود خود صفات بر روی صفحه نمایش کامل.

او به Canucks زندگی با تعجب دروازه بان دیوید Rittich با دیدن چشم با لیزر به سمت دور. و در وقت اضافه با الکس Edler گرفتار یخ او پیچ و مهره ای کمر به شکستن 2-در-1 با بهنگام شیرجه رفتن. Edler سپس گل برنده و که تحت سلطه برجسته فیلم است.

چه دوربین نمی گرفتن بود Pettersson فروش است. او نه تنها تا به حال سه بازدید با سه عکس, او نگه داشته یک بازی قدرت عملکرد کشویی برای جلوگیری از شعله های آتش’ پاکسازی تلاش. چگونه بسیاری از بازیکنان جوان و یا جانبازان — که ریشه دوانده غریزه? بسیاری را مجبور به عقب نشینی سازماندهی مجدد حمله.

نه Pettersson.

در پست خود بازی و آدرس آن را تبدیل به یک خاردار نقطه زمانی که این خبرنگار پرسید: در مورد سعی و کوشش به بازی بدون جن.

“که در ونکوور رسانه بزرگترین مسئله ای با من که من خوب نیست در منطقه دفاعی” او پاسخ داد. “ما رو دور با یک بازی که در آن ما بازی نمی کند ما اما ما به یکدیگر اعتماد و ما باید اعتماد به نفس بیمار می شود. این که چگونه ما برنده در وقت اضافه اما سخت بود.”

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از Pettersson خواهد net اولین hat-trick. او در حال حاضر سه نفر از دو هدف تلاش و در Jan. 2 در اتاوا او تحویل داده است.

در 4-3 پیروزی او گل دوم و سوم دوره و پس از آن در وقت اضافه. او شش عکس نه تلاش سه takeaways و موفق به کسب 53 درصد از تساوی

پس از اینکه نام rookie از ماه دسامبر انتخاب و به اولین All-Star Game, هدف این انفجار حاکی از ورود او به شرق رسانه ها.

“این احساس خوب — من نمی توانم در مورد آن دروغ” گفت: Pettersson که دچار پیچ خوردگی زانو بعد از بازی در مونترال. “من بسیار خوشحال هستم در مورد آن.”

تراویس سبز بود و تقریبا در از دست دادن برای کلمات.

“او خوب” خندید کناکز مربی. “او عالی بود ، او امشب. آیا شما رفتن به می گویند ؟ روز بزرگ برای او بود — او تماس گرفته شده است.”


الیاس Pettersson چک کردن برخی از نام او برنده جایزه پیشینیان در کالدر یادبود جایزه اهدا به بالا تازه کار در لیگ ملی هاکی در سالانه NHL جوایز شب در لاس وگاس در ماه ژوئن 19, 2009 در لاس وگاس.

بروس بنت / گتی ایماژ فایل

سلطه چپ سناتور دستیار مربی مارک کرافورد جستجو برای superlatives.

“خود را با سرعت و شوت X-عوامل گفت:” سابق Canucks ” نیمکت ، “او همچنین می تواند سرقت pucks. بسیاری از بازیکنان نخبه تقریبا ارامش شما را به خواب و سپس آن را از شما. و آنها خیلی سریع در حال گذار. این شگفت انگیز است که چگونه سریع او می شود به بالا و پایین یخ.

“این اولین بار من تو را دیدم خود را شات من نمی توانستم تصور کنید که در آن او با گرفتن قدرت از. اما مکانیک خود را به عنوان خوب به عنوان شما در حال رفتن برای دیدن.”

و هنگامی که هر کس را دیدم که کالدر جایزه شد و یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. اما قدر لحظه در NHL جوایز در لاس وگاس از دست داده بود در Pettersson.

“پاهای من هنوز تکان دادن از سخنرانی من,” او گفت:. “من بسیار خوشحال است. بسیاری از مردم به خاطر بودن در اینجا اما خانواده من باید تشکر کرد و به آنها می دانند.

“من نمی بینم خودم را به عنوان یک ستاره می بینم خودم را به عنوان یک بچه بازی هاکی و زندگی رویای من در اینجا در شمال امریکا است. من فقط هیجان زده برای آینده و من فقط می خواهم برای ادامه به رشد به عنوان یک بازیکن است.”

و او است.

[email protected]

twitter.com/benkuzma


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>