Canucks در 50: جرات به خواب بعد از باشگاه ‘توهین آمیز’ به نوبه خود در سال 2017 پیش نویس جدول


که چه Patcast جف پترسون را در آخر ستون برای Postmedia در Canucks’ 2017 پیش نویس مسافت قبل از بازگشت به رادیو

در نگاهی به Canucks پیش نویس الیاس Pettersson ما چاپ Jason Botchford ستون در لحظه. آن را کامل ادای احترام به قدیمی ما, پادکست این Patcast ما نیز اجرای دوباره جف پترسون ستون در اینجا در سال 2017 پیش نویس است. همانطور که معلوم شد این پاترسون نهایی ستون قبل از حرکت تمام وقت به رادیو در TSN 1040.


برای تیم آینده یک فاجعه نجومی است که در آن آنها رتبه 29 در NHL در جرم ونکوور کناکز گیر به بازی خود طرح در اوایل دور آخر این هفته پیش نویس در شیکاگو است. و برای که باید به آنها ادای احترام کردند.

کناکز نظر می رسد که رفته به باد می وزد شهرستان با تحقق آنها نیاز گلزنان در فراوانی. و شما نمی دانید که آن را به نظر می رسد مانند آنها در بر داشت یک دسته.

آن آغاز شده و با الیاس Pettersson پنجم به طور کلی در شب جمعه و در زمان دور دوم به پایان رسید آنها اضافه شده بود Kole لیند از کلونا و اوون صدا یونس Gadjovich.

آن را مانند سد پشت سر هم و با اکتان بالا بازیکنان هاکی حفظ گردند و در جلو. آن را با شکوه بود. موج پس از موج پس از موج از بازیکنان که می دانید راه خود را به خالص و درک چه باید بکنید هنگامی که دریافت آنها وجود دارد.

این سازمان تا گرسنگی برای جرم در هر دو سطح NHL و در مزرعه آنها نیاز به پیدا کردن یک مازاد گلزنان برای اضافه کردن به خود را رو به رشد چشم انداز استخر. و در حالی که آن را سال هنوز هم تا زمانی که هر حکم واقعی می تواند ارائه شده در سال 2017 پیش نویس این حس خیلی برای Canucks به همه در حملهفکر بازیکنان.

اما این بیش از فقط اضافه کردن به جلو.

این بود که با اضافه کردن سه بازیکن که در برخی از پیش نویس رتبه بندی شدند همه ثابت به نام آنها نامیده می شود روز جمعه دور اول.


غربی لیگ برتر هاکی جناح Kole لیند برداشت 33rd به طور کلی می شود استقبال به Canucks سازمان توسط تیم ترور رئیس جمهور لیندن در سال 2017, NHL, ورود پیش نویس در شیکاگو است.

بروس بنت / گتی ایماژ فایل

Pettersson تولید شده در نرخ کرون دوم لیگ که نمی دیده شده است در سال لیند در حالی که گل از 30 گل در غرب لیگ و Gadjovich ، plucked با انتخاب Canucks دریافت شده از کلمبوس به عنوان جبران خسارت برای استخدام جان Tortorella زد وحشی با 46 در انتاریو لیگ هاکی.

در سال 2013 Canucks مورد استفاده خود را سه بر میدارد بو Horvat شکارچی Shinkaruk و کول Cassels.

ده سال قبل از آن آنها استفاده می شود خود را بالا سه انتخاب برای nab Ryan Kesler Marc-Andre Bernier و براندون نولان.

تمام شد به جلو اما Cassels, Bernier و نولان گرفته شده است. در خارج بالای 60 در پیش نویس سال و به عنوان مثل در نظر گرفته شد بلند-عکس برای همیشه NHL اجازه دهید به تنهایی تولید کند.

که سه نفر در ترکیب کرده است برای یک مجموع از شش بازی NHL و هنوز به نمره هدف با Cassels در حال حاضر تنها امید برای بردن آن بالغ.

به شما احساس بهتری از آنچه کناکز انجام شده در شیکاگو در این آخر هفته شما باید به عقب برگردید به سال 1983 برای پیدا کردن آخرین بار این سازمان برگزار شد سه بر میدارد در بالای 55 و استفاده از آنها در جلو: Cam Neely (نهم به طور کلی) دیوید بروس (30) و اسکات Tottle (50).


Canucks مدیر کل جیم Benning با مرد دست راست او جان Weisbrod (راست) در سال 2017 پیش نویس در ادامه توهین آمیز در شیکاگو است.

دیو Sandford / NHLI از طریق گتی ایماژ فایل

از آن شده است 34 سال پس از کناکز تحت فشار قرار دادند تراشه های خود را به وسط میز و شرط بندی در جرم راه را در سال جاری پیش نویس است.

آنها باید به بیمار در حال حاضر و بازی انتظار بازی قبل از دانستن اگر آنها ضربه برنده تمام پولها با هر یک از این سال را به انتخاب.

اما آن را فقط به نظر می رسید مانند یکعقب افتاده اقدام به برنامه ریزی برای یک تیم است که آزمایش محدودیت های آن پایه فن به تازگی. این یک چیز را به مبارزه است. آن دیگری به بد و خسته کننده است.

امیدوارم تاریکترین روز پشت کانوکس و بازیکنان مانند Pettersson, لیند و Gadjovich را پیوستن به نیروهای با Horvat براک Boeser مارکوس Granlund, نیکولای Goldobin جاناتان Dahlen و آدم tipping point pr برای تولید موج بعدی گلزنان برای باشگاه هاکی.

حداقل در حال حاضر شما می توانید ببینید ضعف طرح کلی از یک طرح برای قرار دادن جن در net.

جرات به خواب.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>