Canucks در 50: یکی دیگر از شب هنگامی که “Burr” و “Kes’ رفت و آن را دوباره’


الکس لانه و رایان Kesler بودند در خود مزاحم تولیدی در بهار سال 2009 به عنوان باشگاه لرزاند کردن 11-بازی در خانه-یخ رگه برنده

قبل از ونکوور کناکز می تواند بهترین تیم NHL دو فصل در حال اجرا و قبل از آنها می تواند تبدیل به قهرمان کنفرانس غرب و رسیدن به نهایی جام استنلی آنها تا به حال به راجرز آرنا قلعه یک محل بازی. در فصل 2008-09 آنها مجموعه ای از یک تیم رکورد پیروزی شاگردانش در خانه. گذشته از کسانی که برنده یک 3-0 shutout بیش از یک سخت St. Louis Blues تیم در 19 مارس 2009 پوشش داده شد توسط Jason Botchford. او نوشت:

داستان این است که خسته است آن را به عنوان شگفت انگیز به عنوان پوچ به عنوان آن قابل توجه است. یک چیزی آن را خسته کننده است.

بله Ryan Kesler و الکس لانه دوباره آن را انجام داد.

به کجا می خواهد Canucks بود و بدون آنها ؟ قطعا جایی که آنها در حال حاضر به تنهایی در جایگاه چهارم در کنفرانس غرب, روش سوارکاری, تاریخی 11-بازی برندهخطو فقط سه امتیاز این بخش پیشرو Calgary Flames.

دور شده است پس از روبرتو سیدنی آخرین shutout در ماه نوامبر ؟ شما نمی خواهد باور آنچه اتفاق افتاده پس به یک جفت از خاموش کردن چک کردن جلو.

Kesler مجازات قاتل با چشم انداز تبدیل به یک بازیساز. لانه های همزن با هیچ دست یک هدف-گلزن.

چگونه می توانید آن را ادامه دهید ؟ این جفت ارز که قلب به تازگی شده است به مراتب بیشتر تنها با روح خود نشان داد هیچ نشانه ای از کاهش پنج شنبه در یک 3-0 برنده شدن در مقابل St. Louis Blues.

در یک بازی که Canucks به علت از دست دادن — بدون تیم می تواند برنده همه آنها را — Kesler و باروز شروع یک ماشین که huffing برای نیمه اول این بازی بر روی یک سیلندر روبرتو سیدنی.

این Canucks نگاه flatlined تنها با چهار عکس در شبکه در نیمه اول بازی. آنها رفت و برای اولین بار 11:18 از دوره دوم بدون یک شات. در یک نقطه عکس شد 18-4 همه St. Louis.


Canucks جناح الکس لانه می شود برخی از عشق از GM محل جمعیت پس از به ثمر در برابر St. Louis Blues در Canucks’ 3-0 برنده در مارس 19, 2009 — باشگاه 11th مستقیم پیروزی در خانه است.

استیو بوش/ونکوور سان / فایل های PNG

وجود دارد Canucks در گل و لای گیر از این باتلاق از یک بازی بدون گل زمانی که لانه بیرون کشیده خود را ضفبرلترس در دوره دوم. او برش از طریق اسلات زمان یک خوراک از هنریک Sedin با آرامش دستکش جن به یخ. او سپس teed تا یک شات است که whizzed توسط دروازه بان Chris Mason.

او به ثمر رساند بسیار برای ما با تکیه بر او به نمره تقریبا هر شب” Kesler گفت: از باروز که در حال حاضر 10 گل در 13 بازی گذشته خود.

لانه ساخت گل نگاه بسیار آسان است. در یک کلمه این همه چیز را تغییر داد. دیگر نمی تواند پرواز در اطراف لانه یخ در تلاش برای زیر مخالفان پوسته. این تیم نمی تواند به او در جعبه مجازات.

او در حال حاضر Canucksدوم-پیشرو گلزن. با 23 او فقط سه پشت دانیل Sedin.

من قرار دادن فشار بر خودم به نمره هر شب” لانه گفت. “به خصوص بازی با دوقلوها. یک بار از جرم به از ما آمده است. و در حال حاضر هم تیمی های من انتظار دارند که من به نمره اهداف. من یکی از آن بچه ها در حال حاضر.

کسانی که “بچه ها” را مجبور به اقامت در خارج از جعبه و بر روی یخ. آنها را به نشان می دهد تا زمانی که تیم به آنها نیاز دارید بیشتر.

من نمی توانم این تیم را یک مرد در حال حاضر” لانه گفت. “من فقط نمی تواند مجازات مانند من استفاده می شود به. من هنوز هم به مانند کسانی که scrums هر چند.


الکس لانه خود مزاحم بهترین نمایش فیلم St. Louis Blues دروازه بان Chris Mason در طول مارس 19, 2009 NHL بازی جنرال موتورز در محل.

Ric ارنست/استان / فایل های PNG

آن بوده است مدت زمان طولانی از Sedins تا به حال یک جا در خط خود را به عنوان خوب به عنوان لانه.

دوقلوها شبیه به چرخه اما با مته سوراخ کردن است خوب در کمک به آنها و پیدا کردن سوراخ” سر مربی آلن Vigneault گفت. “او فرصت داده و او قطعا شروع به پریدن کرد بر روی آن است.

Kesler مطمئن ساخته شده او سابق چک کردن شریک هدف این بود که به اندازه کافی زمانی که در سوم او را تکان داد و یک ضربه سخت کنار تخته از روم Polak قبل از اینکه به نوعی پیدا کردن ماسون ریموند در کنار یک کفش net.

زمانی که ریموند به ثمر رساند به آن را 2-0 او محوری اسلحه خود را در هوا به عنوان اگر می گویند:”در نهایت!

سرانجام اولین هدف خود در 27 بازی.

او ستایش خدا” Kesler گفت.

این یک بزرگ بازی توسط Kes زمان طولانی آینده” ریموند گفت. “این احساس واقعا خوب است.


خانه رگه برنده در فصل 2008-09 نشان داد چشمک می زند از چه بود ساختمان به Canucks رئیس جمهور جایزه تیم برنده در 2010-11 و فصل 2011-12. اما اد Willes به ما یادآوری می کند که آن را احتیاط توسط GM مایک Gillis که نگه داشته آلن Vigneault پشت نیمکت به عنوان طولانی دست دادن رگه در اوایل فصل که دیدم بسیاری از تماس برای Vigneault ، Willes نوشت:

اما Gillis سهم فراتر از رتبه بندی است. دوباره این شروع به دریافت یک کمی مبهم اما بهترین لحظات پس از او گرفته آمده اند که گرما شده است ، آنها نیز نه آنقدر آنچه او به عنوان آنچه که او انجام نداده است.

Gillis نشان داد یک سر سرد برای فرماندهی در حال حاضر معروف ژانویه از دست دادنرگهکه ممکن است تعریف لحظه از این Canucks فصل است.


سپس-Canucks سر مربی آلن Vigneault ایستاده پشت به جلو Pavol Demitra (سمت چپ) و رایان Kesler می شود نقطه خود را در سراسر در یک بازی در طول 2008-09 NHL فصل.

نیک PROCAYLO/استان / فایل های PNG

با این تیم در تلاطم هشت بازی اسلاید وجود دارد فشار بر Gillis به آتش مربی آلن Vigneault و برخی از آن با توجه به منابع در آمد از بالاترین می رسد از سازمان است.

این وضعیت ظاهرا به سر آمد و پس از 4-3 اضافه کاری دست دادن به مینه سوتا در Jan. 31 اما Gillis حمایت از Vigneault باقی مانده تزلزل ناپذیر. بازی بعدی الکس لانه گل کوتاه-دست بازی-برنده در برابر کارولینای و Canucks رفته اند 20-5-1 پس از.

در حال حاضر این توجه به شخصیت او می تواند استفاده از برخی از کار. در یک بازار است که پرشور در مورد این تیم این مهم است که چهره حق رای دادن ترک یک لبخند در هر حال حاضر و پس از آن. اگر او را به چوب در اطراف آن نیز کمک کند اگر او یک سخت تر پنهان.

اما خوب خبری است که در سال اول او نیست ساخته شده هر rookie اشتباهات. آن می تواند Gillis فقط یک خاردار مرتب کردن بر اساس. آن می تواند همچنین او می تواند انجام این کار است.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن و خاموش کردن یخ خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر 2019 در ’80s در دسامبر 2019, the ’90s در ژانویه, ’00s در فوریه سال 2020 و ’10s در مارس سال 2020 است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>