Canucks در 50: 2011 برنده جایزه تیم غالب بود اما در همه جا …


Goalies روبرتو سیدنی و کری اشنایدر به Canucks بزرگ goaltending در 2010-11 و اهدا شد و آن را در NHL جوایز نشان می دهد با William M. جنینگز جایزه به عنوان backstoppers در این تیم با کمترین گل خورده. اتان میلر / گتی ایماژ فایل

2010-11 ونکوور کناکز همه چیز راست — تا زمانی که آنها به نهایی پرش از روی مانع

در پایان روز وجود دارد فقط بدون اجتناب از این واقعیت که “اما” زمانی که شما نوشتن هر چیزی در مورد 2010-11 ونکوور کناکز.

آنها غالب در اهداف, اهداف, در برابر, در بازی قدرت در مجازات کشتن در هدف.

آنها برنده کشت و جوایز.

اما آنها نمی برنده جام استنلی.

دانیل Sedin برنده هنر راس جایزه به عنوان گلزن برجسته و تد لیندسی جایزه به عنوان NHL بازیکنان’ انجمن انتخاب به عنوان لیگ برجسته ترین بازیکن. او فینالیست برای هارت به عنوان جایزه لیگ با ارزش ترین بازیکن. رایان Kesler برنده Selke جایزه به عنوان لیگ بهترین دفاعی رو به جلو است. روبرتو سیدنی و کری اشنایدر برنده ویلیام جنینگز جایزه برای این لیگ بهترین اهداف-در برابر رکورد.

و مربی آلن Vigneault شد فینالیست برای جک آدامز جایزه به عنوان مربی سال است.


دانیل Sedin از ونکوور کناکز شمار با تد لیندسی جایزه (برجسته ترین بازیکن رای دادند با این بازیکن در سمت چپ) و هنر راس جایزه به لیگ پیشرو گلزن در 2010-11 NHL جوایز در لاس وگاس در ماه ژوئن 22, 2011.

جف ناخالص / گتی ایماژ فایل

“آماری آنها فقط برتر ترین تیم در لیگ تقریبا در هر رده” Sportsnet دن مورفی گفت: در این هفته. “از دست دادن به کوری پری برای هارت من فکر می کنم ما به نوعی توافق برسند که دانیل احتمالا رو jobbed کمی, اما من حدس می زنم اگر یکی از شما می خواهید را به نفع آن یکی که در آن بازیکنان رای دادن. بنابراین من فکر می کنم او خوشحال بود با این, اما آن را فقط مجنون چگونه است که هر سال دسته نگاه کرد و زمانی که مردم نگاه به عقب و حتی با آمار چگونه غالب آنها از نظر در اختیار داشتن و شات و به اشتراک گذاری تمام چیزهای که — آن را فقط واقعا قابل توجه از آغاز تا پایان و در عین حال آنها ندارد یک چیزی که آنها واقعا می خواستم.

“این یک شیک, خنده دار بازی.”

در بالای Sedin به رسمیت شناخته شده برای خود را قابل توجه فصل را از دست داد هارت برای پری گل از 14 گل در فصل نهایی 12 بازی یک کشش است که به نظر می رسد که تحت تأثیر رای دهندگان به دور از شناخت Sedin دو سال در یک ردیف به عنوان لیگ MVP — رایان Kesler بود به خصوص غالب است. او 41 گل به ثمر رساند در حالی که در مواجهه با مخالفان بازیکنان بالا است.

“او همیشه کسانی دفاعی-منطقه تساوی همراه با مانی (Malhotra) چون AV (Vigneault) بود و به نوعی یکی از اولین مربیان به نوع واقعا فکر می کنم که بیایید به کسانی که به تساوی آن دو را هر زمان که ما را در موضع دفاعی منطقه” مورفی اشاره کرد. “این بسیار مانی یا Kes با توجه به آنچه شیفت بودند مانند قبل از آن. و من فکر می کنم برخی از مربیان صورت گرفت که از فکر رفتن به جلو است.”

کناکز نیست, نظر برای درست No. 1 defenceman اما در حقیقت دن Hamhuis شایسته اعتبار زیادی برای نفوذ او در آن صف. آرام رقیب امضا شد در تابستان سال 2010 و بهترین shutdown defenceman این شهر تا به حال دیده می شود.


رایان Kesler سه بار فینالیست برای Frank J. Selke جایزه به عنوان NHL بالا دفاعی به جلو برنده این جایزه در 2010-11 اما او قطعا خواهد داد و ستد شده است که برای یک جام استنلی عنوان.

اتان Miller / گتی ایماژ فایل

زمانی که او مجروح شد پرتاب hip-بررسی برونز’ میلان Lucic در سال 2011 جام استنلی نهایی بسیاری از جمله سابق جنرال موتورز مایک Gillis و همچنین مورفی استدلال کرد که این بود که این سری واقعا تبدیل شده است.

فقط وجود دارد هیچ جایگزینی Hamhuis.

و این باعث می شود آن را جالب برای اندیشیدن و نه سال بعد از اینکه شاید او باید به حال توجه بیشتر برای جیمز نوریس به عنوان جایزه این لیگ بهترین blueliner.

Nicklas Lidstrom برنده با Zdeno کاراکتر و شیا وبر به عنوان فینالیست.

“من فکر می کنم احتمالا به این دلیل او نمی شدند و او را توهین آمیز اعداد” مورفی مشاهده شده است. “دفاعی او یکی از برتر خاموش کردن بچه ها در آن زمان, اما او نمی قرار داده تا مقدار زیادی از حملات اعداد و این چیزی است که رای دهندگان در اولین نگاه ، اما این چیز دیگری است که با تیم هایی که دفاع. ما هنوز هم می گویند که آنها تا به حال هرگز درست No. 1 d-man, راست? اما تیم آنها ممکن است تا به حال شش شماره twos and threes.”

آنها همچنین قابلیت دفاعی در مقابل goalies رفت و یک راه طولانی به سوی سیدنی (.928) و اشنایدر (.929) ارسال قابل توجهی صرفه جویی درصد.

کناکز برنده 54 بازی که فصل. اکثر شب به نظر می رسید یقین آنها را به نفع خود.

“آنها می تواند دو یا سه گل به دوره سوم و شما می دانستم که آنها برنده میخوام,” مورفی گفت: در نهایت. “آنها فقط می خواهم به رول به شهر. شما می دانید که چگونه تیم ها همیشه می گویند: “ما فقط باید به نگرانی در مورد خودمان است؟’ آنها چون هیچ تیم می تواند شامل آنها است.”

[email protected]

twitter.com/risingaction


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به [email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>