در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم به عنوان Canucks ساخته شده 4-0 سرب و cruised به یک 6-2 تصمیم گیری در راجرز آرنا به ماندن در بالای اقیانوس آرام بخش:

کمک به این است که هرگز دور.

آن می تواند از مربی و بازیکنان یاد شده حق رای دادن هنرمندان و یا حتی شب هاکی در کانادا.

این که آیا آن را هک و whacks الیاس Pettersson شده است پایدار قدرت بازی و یا چگونه برای پایان دادن به چهار بازی Vancouver Canucks دست دادن رگه وجود دارد مقدار زیادی از حکیم مشاوره و آشکار تصویری.

این HNIC خدمه رفت و به طول های بزرگ شنبه نشان می دهد که چگونه Pettersson شد گرفتن پینیاتا درمان در برابر شعله کلگری.

کناکز’ گلزن برجسته بود و متقابل بررسی می شود در پشت یک دفاعی-منطقه faceoff پرتاب به یخ در طول یک منطقه خروج و crosschecked به پشت سر پس از انتشار یک wrister. او همچنین دوخته به پایان-تخته و سپس هک شده در بالا از چین. این رو خیلی بد Pettersson زمان فقط پنجم خود را جزئی از این فصل است.

بنابراین در پیشبرد یک شنبه ملاقات با نشویل شکارچیان آن دانیل Sedin که تا به حال قوی پیشنهادات. پس از همه با تمام حرفه ای تلخه او از براد Marchand و دانکن کیت او را در یک صدای عقل است.

“وجود دارد در حال رفتن به بازی که در آن شما ضربه و سقوط و ضرب و شتم” گفت: دانیل. “او یک کار خوب انجام داده فقط بازی بازی خود را. فقط همین دوباره و دوباره و او را از طریق آن دریافت کنید. او یک بازیکن کامل است. او نباید تمرکز بر روی آن نوع از همه چیز.

“آن عهد به چقدر خوب او است زیرا تیم های دیگر می رویم بعد از او. آن را مثبت چرا که او می تواند بهتر برای آن است.”

تراویس سبز رفت و یکی بهتر. او در تراز وسط قرار دارد بزرگ سالم تنر پیرسون و جیک Virtanen با Pettersson شد همچنین فرانک.

“این یک بازی برای ضعیف یا ضعیف فکر گفت:” Canucks مربی. “جوان و ماهر و بازیکنان همه از طریق آن بروید.”

با تمام آنچه که در ذهن در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم به عنوان Canucks ساخته شده 4-0 سرب و cruised به یک 6-2 تصمیم گیری در راجرز آرنا به ماندن در بالای اقیانوس آرام بخش:ونکوور کناکز دروازه بان یعقوب Markstrom (25) باعث صرفه جویی در نشویل شکارچیان به جلو نیک بنینو (13) در طول دوره دوم در یک بازی در راجرز آرنا.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Markstrom ساخته شده را علامت

وجود دارد یک بخش از دوره دوم که در آن یعقوب Markstrom نگاه هر بیت یک خط مقدم با چوب پنبه بستن.

پس از شکارچیان زده دو بار از طریق تندرست و سست pucks به Canucks استارت تا به حال به پایین خیره چهار بورس برای حفظ بازدید کنندگان از بسته شدن شکاف.

ابتدا آن را سنگسار Rocco گریمالدی پس از این جناح و توپ رو به در و رفت و سعی کردن-صبر Markstrom. پس از آن بود رفتن پست به پست برای خنثی کردن Calle Jarnkrok در یک backdoor قدرت بازی شانس. و بود که به دنبال Colton Scissons تکان دادن سر خود را پس از Markstrom کردم در سراسر به نفی متقابل یخ شانس بود که هدف روی آن نوشته شده است.

شکارچیان پس از آن نشان داد سرخوردگی در اوایل دوره سوم که Scissons گرفت و مسیر مستقیم به چین و منفجر Markstrom به یخ را به منظور جلب یک دروازه بان دخالت جزئی و خشم بو Horvat. Markstrom به پایان رسید و با 36 موجب صرفه جویی در.


Pettersson کنترل Pettersson

آن را نمیگیرد طولانی برای این مرکز به انجام آنچه او بهترین کند.

Pettersson ماند درست به بازی خود را و آن را منجر به یک کمک از طریق خلاقیت و اتفاقی هدف از طریق بازی در مناطق سخت. در افتتاحیه دوره آن جعلی ضربه با کف دست زدن-تصویب ترکیبی که برندن ساتر در بالای اسلات برای قدرت بازی re-direct آن را 2-0.

Pettersson سپس به گودال mosh از اسلات ترافیک در اوایل دوره دوم و الکس Edler نقطه شوت او و تغییر جهت پیدا کردن سمت کوتاه و تعقیب Pekka Rinne از خالص پس از اجازه می دهد چهار گل در 17 عکس. Pettersson شد و سپس خنثی در یک cheeky deke در تلاش برای پیدا کردن 5-سوراخ.

او در قرعه کشی سومین دوره جزئی برای دخالت اما او شروع به تماس و نه اپوزیسیون.ونکوور کناکز به جلو جیک Virtanen (18) جنگ با نشویل شکارچیان به جلو Ryan جوهانسن (92) در طول دوره دوم در یک بازی در راجرز آرنا.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

قدرت بازی کرده است بهتر است بعد

با براک Boeser کنار حداقل دو بازی با یک فوقانی بدن آسیب ساتر ترویج شد به اولین بازی قدرت واحد. و چه Canucks تسلیم در تیراندازی توانایی آنها به دست آورد با بهتر net حضور.

این ساتر هدف قبل بود بیشتر عکس بیشتر بدن در اطراف خالص و بیشتر پیگیری مشکل برای Rinne. خوب چرب خروج از فقط آور و دور از نقطه.

Virtanen پس از آن کار خود را-بالا 16th هدف در PP2 از اسلات بر روی یک خوراک از کوین هیوز که به پایان رسید با سه کمک می کند. و اگر Canucks مورد نیاز بیشتر تشویق هنریک Sedin ارائه شده آن را در صبح است.

“آن هشتم در لیگ, راست?” او گفت: از بازی قدرت. “وجود دارد 22 تیم که باید در صحبت کردن در مورد PP بیشتر از شما (رسانه ها) بچه ها انجام دهد.”ونکوور کناکز به جلو زاک MacEwen (71) جشن اولین دوره هدف در برابر نشویل شکارچیان در طول این دوره برای اولین بار در راجرز آرنا.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

چه خط من مربی ؟

چه سبز بود قوز یا فقط می خواستم برای دریافت زیرچشمی نگاه کردن در به یاد می آورد جاستین Bailey آن مشغول به کار در چند جبهه.

زاک MacEwen آغاز شده و با Horvat و J. T. Miller و باز به ثمر رساند کردن چرخه با در نظر گرفتن میلر گوشه غذا و خوراکی یک مچ شات دستکش طرف. بیلی پیوست جی کاراگاه و Loui Eriksson کشید و پنالتی که منجر به قدرت-بازی بازی هدف.

میلر همسان بالا حرفه ای با 22 هدف از این فصل به حافظه و داشتن یک هیوز شات منحرف کردن زانو خود را.

bkuzma@postmedia.com
twitter.com/benkuzma

بازی بعدی

جمعه

Chicago Blackhawks مقابل ونکوور کناکز

7:30 بعد از ظهر, راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im