Canucks 50: برای یک لحظه روبرتو سیدنی بود بی نظیر

تنها دو بازیکن در مدرن تاریخ NHL دیگر shutout رگه های از حماسه اجرای روبرتو سیدنی رفت و در ونکوور کناکز در سال 2008.

بهترین بازی ها, گاهی آنهایی که هیچ کس می بیند.

مایکل جردن معروف وانت gamesin حباب بر روی مجموعه ای از فضای جم. رویای تیم scrimmages در سال 1992 بازی های المپیک تابستانی. ستاره های نوک بازی فوتبال به میزبانی پابلو اسکوبار در مزرعه خود که در آن او و دیگر مافیای مواد مخدر پرواز در ستاره های بین المللی به رقابت بپردازند.

بخش بزرگی از روبرتو سیدنی افسانه هم چیزی است که تو را دیدم هرگز.

“زمانی که او برای اولین بار به اینجا آمدند او بهترین دروازه بان جهان تا کنون. در عمل هیچ کس می تواند نمره بر او — تا کنون گفت:” سابق ونکوور کناکز defenceman کوین Bieksa.

“ما فقط می گویند: “این پسر خیلی خوب است,” او اضافه شده تکان دادن سر خود را.

“او واقعا هرگز اجازه دهید هر کسی نمره او در عمل است. او فورا ساخته شده تیم ما بهتر است.”

در میان کسانی که او را انکار کند به طور منظم: Daniel و هنریک Sedin.

“من تا به حال تعداد آنها” سیدنی با پوزخند گفت: در دوقلوها’ نیوجرسی بازنشستگی در اوایل این ماه.

“شما می توانید از آنها بپرسید.”

آن را تعجب آور نیست — تقریبا حتی انتظار می رود که سیدنی را رقابتی شدید رگه های گسترده به عمل یخ بازی. افسانه نیست ساخته شده و با حوصله و شما نمی توانید به سالن پذیرایی خدای اودین بدون در نظر گرفتن چند سر.

سیدنی صرف 19 سال در NHL قبل از بازنشستگی در ماه ژوئن گذشته تقسیم بین New York Islanders Florida Panthers و ونکوور دوم دو تیم حسابداری برای 1,020 خود 1,044 بازی های حرفه ای.

ترین معنی دار هاکی سال سپری شد در ونکوور — او ساخته شده برگشتی شش از هشت فصل با Canucks فقط یک بار در 11 فصل بیش از دو نانامی به بازی با Panthers — اما آنچه او تعریف لحظه ؟

آن 72-صرفه جویی در بازی در برابر دالاس در سال 2007 آف? 54-صرفه جویی در عملکرد برابر سن خوزه در سال 2011 یک دو وقت اضافه پیروزی که برداشته ونکوور به اولین جام استنلی در 17 سال ؟ بدنام حمام استراحت ؟

شاید آن را یک لحظه اما 242 آنها.

در نوامبر سال 2008 سیدنی رفت و در یک حماسه کشش برای Canucks قرار دادن با هم یک shutout رگه هایی از 242 دقیقه و 36 ثانیه سوم-طولانی ترین کشش مدرن در تاریخ NHL. تنها ققنوس و برایان بوچر (332:01, 2003-04) و فیلادلفیا را ایلیا bryzgalov را (249:43, 2011-12) بهتر اجرا می شود و پس از روز بی پروا ‘بوقلمون تخم مرغ’ Broda در سال 1950.

Nov. 2, 2008

آن را به حال شده است آهسته شروع فصل با یک 6-5-0 ضبط از طریق ماه اول. نوامبر آغاز شده و با 3-2 دست دادن به بال اما سیدنی شد و آتش او را متوقف 20 از 23 عکس تمام 16 حتی قدرت تلاش نگه داشته و تیم او در این بازی پس از هنریک Zetterberg بنا تیم خود را به یک 3-1 سرب در 18:52 علامت دوم.

(چیزهای بی اهمیت nerd کنار: Mikael Samuelsson که باز کرد به ثمر رساند برای دیترویت را تا پایان اینکه هم تیمی اش در ونکوور فصل آینده است.)

Nov. 4, 2008

سیدنی در حال حاضر دو shutouts در سال 2008 توقف 25 عکس در یک فصل باز 6-0 برنده بیش از کلگری و 28 برابر L. A. on Oct. 30 و متصلب تا سوم خود را با یک 4-0 ابتدای نشویل. او را متوقف 24 عکس (14 حتی قدرت هفت کوتاه دست) هیچ کدام بیشتر دیدنی و جذاب از پنبه حلاجی شده جوئل بخش knuckler از هوا.

Nov. 6, 2008

Bieksa به ثمر رساند در اوایل دوره اول در برابر ققنوس و از آن پس این یک دوئل بین سیدنی و bryzgalov را. کناکز netminder توقف تمام 28 عکس جمله های دیدنی و جذاب پو-بررسی گلن مورای در دوره سوم در حالی که خود را شغالها همتای ساخته شده 31 موجب صرفه جویی در.

Nov. 8, 2008

یکی دیگر از دوئل بین goalies این بار در برابر نیکلاس Backstrom مینه سوتا وحشی. وسیع kick-صرفه جویی در Pierre-Marc بوچارد مربوط سیدنی را کامل 29-از-29 شب.

Nov. 12, 2008

بهمن کلرادو آمد به ونکوور داشتن برنده شش راست در برابر Canucks. آن را می توان هفت زمان شب به پایان رسید.

سیدنی بود که 0-5-1 با 4.03 GAA در شش بازی در برابر Avs خود را گرفت shutout خط در اواخر دوره سوم قبل از Marek Svatos گره خورده است با بازی قدرت-بازی بازی هدف 1:20 سمت چپ در قوانین و مقررات. یک اضافه کاری بدون گل دنبال شد در ضربات پنالتی بود که در آن Svatos دوباره خراب ،

وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای دلتنگ ruminations در راجرز آرنا در اوایل این ماه هنگامی که Canucks’ افسانه ها پیوست برای Sedins’ مراسم است. در یک نعمت غیر مترقبه کمی از سفر آمد که دایره کامل سیدنی به تماشای زمان Canucks’ No. 1 یعقوب Markstrom توقف 49 عکس در یک 3-0 برنده بیش از شیکاگو شکستن کرک مک لین به 28 سال حق رای دادن رکورد بیشترین صرفه جویی و بدون اجازه می دهد یک هدف است.

Markstrom بود که پیش نویس توسط پلنگ نیز یکی از بازیکنان فلوریدا معامله به ونکوور برای سیدنی در سال 2014.

سیدنی فرصتی برای تأمل در خود shutout خط او همچنین دارای یک خط از 210:34, شماره 2 در Canucks رکورد کتاب به پایان رسید و 2008-09 با یک تیم-بهترین نه خالی ورق — بعد از بازی.

“آنها همه در مورد همان راه است. شما فقط احساس می کنید مانند شما نمی تواند ضرب و شتم,” او گفت:. “و حتی زمانی که شما ضرب و شتم به نحوی آن را در رفتن نیست. از آن بازدید پست و یا هم تیمی موجب صرفه جویی در آن را هدف خط.

هنگامی که شما به این نوع از ریتم و شیار شما احساس بی نظیر است.”

سیدنی تا به حال 38 shutouts برای هر دو فلوریدا و ونکوور — و می توانست تا به حال 39 برای Canucks اما برای اینکه jinxed توسط مفسر جان گرت در سال 2013 — اما او نیز سریع به اعتبار تیم خود را برای دفاع از سهم خود در 77 حرفه ای shutouts (نهم تمام وقت).

“من احساس می کنیم خیلی خوب دفاعی برای مدت زمان طولانی ما زمان زیادی از غرور و من فکر می کنم آن را به دلیل نوع از بچه ها ما تا به حال در تیم ما است. بچه ها می خواهم با مته سوراخ کردن Kesler آمد تا به عنوان دفاعی و آنها در زمان تن از غرور و افتخار در آن گفت:” Bieksa. “بسیاری از تیم ها رد شده است که بخشی از بازی و فقط می خواستم برای رفتن جرم است. ما زمان زیادی از غرور و افتخار در آن است.

“چوب نخبگان goaltender در شبکه … و من فکر می کنم که چرا ما آنقدر موفق شدند برای مدت طولانی است.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>