Canucks 4, Canadiens 3 (OT): سبز, قرمز تبدیل می شود به کمک آتش رالی برای پیروزی


مونترال — J. T. Miller سعی کردم به آنها هشدار می دهند. تراویس سبز رفت و یکی بهتر.

شما می دانید آن است که زمان بحرانی از NHL فصل زمانی که اوایل دو سوراخ هدف وادار یک فاصله و یک حماسه بیهوده گویی توسط ونکوور کناکز مربی به تکان خوردن برخی از زندگی به او بی توجه باشگاه روز سه شنبه.

و هنگامی که میلر برگزار شد دادگاه در صبح به نقشه های طولانی و پیچ در پیچ جاده به هاکی جام مقدس — او دو بار از دست بازی 7 از کنفرانس شرق نهایی در خانه یخ — قدر از این چهار بازی سفر جاده واقعا غرق در.

“من فقط فکر می کنم من برای اولین بار زن و شوهر از بازی حذفی گفت:” Canucks وینگر. “آنها سخت است. من تا به حال کمک زیادی از هم تیمی و جانبازان و بچه ها از طریق از طریق بوده است ، اگر من می تواند در هر راه کمک من قصد دارم برای انجام این کار — به خصوص با بچه ها.

“شما باید به بازی سخت و تنگ است. این چنین خوب زمان از سال است. زمانی که شما جوان تر شما می توانید آن را برای اعطا به خاطر شما نیست مربوط به چه سخت است. من چنین احترام و تحسین برای جایزه و چقدر سخت است برای به دست آوردن وجود دارد. آن همه شروع می شود در حال حاضر با ما دبستان. پلی آف شروع در حال حاضر برای ما است.”

پیام ما قصد انجام یکی از دو چیز است. یا قرعه کشی Canucks به مبارزه با Canadiens یا دیدن آنها را بیش از حد بی سر و صدا به شب.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم به عنوان Canucks جنگیدند از 2-0 و 3-2 کسری آن را 3-3 در دوره سوم قبل از تایلر Toffoli زده در وقت اضافه برای یک پیروزی 4-3:فیلیپ Danault از Montreal Canadiens و کریس Tanev از دست دادن تعادل خود را در طول دوره دوم در زنگ مرکز.

میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

Demko تلاش می کند به جمع آوری بازی

تاچر Demko ضرب و شتم قرار گرفت و در اولین تلاش او مواجه جام جم کار توسط پل بایرون در کنار شبکه کردن حداکثر Domi گوشه خوراک.

کمتر از دو دقیقه بعد شیا وبر لود کردن توپ در نقطه ای و کم سنگین slapper در بر داشت دور پایین دستکش طرف. Demko آن را دیدم اما نمی تواند آن را متوقف کند و دو گل در هشت عکس مجموعه تن شوم. که زمانی که سبز آن را از دست داد.

به اعتبار خود Demko بازگشت مانند هم تیمی های خود. او بیشتر میدان بیشتر آرام و تا به حال به پاسخ با Canucks outshot 12-4 در دوره دوم. و هنگامی که آنتوان روسل و آدم tipping point pr مجموعه دو صفحه نمایش است که اجازه یک Alex Edler مچ شات برای پیدا کردن دستکش, سمت, نقشه کشی حتی در 2-2 به نظر می رسید مانند یک بسیار دشوار feat با توجه به شروع.

اما وقتی یک Domi centring عبور رفت کوین هیوز و با Demko پیگیری تصویب این تغییر در جهت مجاز اردن سعادت به knuckle-توپ یک شات صفحه اصلی در اوایل دوره سوم. اما جیک Virtanen زده در بازی قدرت و Demko متوقف داغ Domi شات قبل از جی کاراگاه می توانست برنده آن با یک اسلات شات.کری قیمت باعث می شود یک دستکش صرفه جویی در یک شات توسط جیک Virtanen.

میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

سریع قدرت-ترفند بازی

یکی از جنبه های قدرت اول-بازی بازی های واحد است که نیاز به یک تنظیم شد جن جنبش است.

وجود دارد افزود: پتانسیل با بو Horvat و میلر چرخش اسلات سپر و شبکه-جبهه حضور باعث سردرگمی و Toffoli به عنوان یک حق شات گزینه برای پنجم-رتبه بندی واحد. اما رسیدن به قیمت کری به معنای گرفتن pucks دور در عجله بسر می رسانید. و آن کار می کرد.

در شش دوم دنباله ای برای شروع یک دوره استفاده Horvat برنده قرعه کشی و نقل مکان هوشمندانه به بالا حافظه به عنوان هیوز تغذیه میلر بر روی دیوار. او پاس سریع به کاپیتان به دنبال داشت سریع ضربه محکم و ناگهانی انتشار دستکش طرف برای کاهش کسری بودجه به 2-1. آن Horvat را 20th هدف از این فصل است.

سپس در یک بسیار مهم سوم-دوره قدرت بازی Virtanen جامعی سریع مچ شات از یک زاویه تیز است که قیمت یک قطعه قبل از آن یافت سمت کوتاه به آن را 3-3.بو Horvat اسکیت جن در برابر جف Petry در اولین دوره است.

میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

هیچ ستاره ویژه درمان

Domi این یادداشت می کنید.

این است که قرار است به کوین هیوز تور که در آن بسیاری از شرق کاتبان که برای رای دادن به کلدر جایزه خود را دریافت کنید اول خوب نگاه جن-حرکت جادوگر. Domi پاسخ با مقابله به کمر به تخلیه هیوز برای شروع شب قبل از wheeling به بالا حافظه و تست Demko.

هیوز بود و سپس وارد و دوباره در گوشه و آهسته به و که باعث شد برخی از جهت از سبز به پایین. Domi نیز کاهش یافته است الیاس Pettersson با D-منطقه بررسی در باز کردن قاب.

این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما Canadiens و 10 امتیاز از نهایی وحشی-کارت نقطه برای شروع شب و پنج تیم به leapfrog. شما سعی می کنید به بازی اسپویلر.

[email protected]
twitter.com/benkuzma

بازی بعدی

پنج شنبه

ونکوور کناکز در مقابل سناتورهای اتاوا

4:30 بعد از ظهر, کانادا تایر مرکزتلویزیون: SNP رادیو: SNET 650 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>