لغو فصل پاییز, دانشگاه رفتن دیجیتال باعث خواهد شد پس لرزه در کانادا مدارس


“و همچنین جیب سراسر کشور که در یک مدرسه کوچک است که بخشی از جامعه … وای در آن شهرهای کوچک آن را به صدمه دیده است.”

از یک طرف پیج شارپ می یابد coronavirus همه گیر و جذاب است.

از سوی دیگر این کلکسیون در عین حال یکی دیگر از ناامیدی و تجربه زندگی از دست داده است.

18-year-old ونکوور شمالی بومی است که رفتن به دانشگاه واترلو در استان انتاریو این سقوط برای شروع مسیر خود را به تبدیل شدن به یک دکتر و بازی هاکی روی چمن. اما همه از تو ورزش همایش روز دوشنبه اعلام کرد که آنها تا به حال لغو سقوط آنها ورزش ترکیب اولیه — همه برای بازی فوتبال راگبی فوتبال و صلیب کشور در حال اجرا به غیر از کانادا غرب شده اند به حالت تعلیق برای سال 2020 است.

برای شارپ که در حال حاضر او را دیدم ضیافت فارغ التحصیلی با ویندزور ثانویه دریافت لغو اوایل سال جاری آن را فقط به یکی دیگر از شکاف در کمربند بدبختی 2020.

“با این بیماری همه گیر از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای پیدا کردن دوستان واقعا ایجاد ارتباط با مردم است. من واقعا به دنبال به جلو به داشتن این تیم وجود دارد واقعا به من کمک کنید (انجام آن)” گفت شارپ که نقش هافبک ویندزور ثانویه و با غارت کوتاه آکادمی.

“یکی از چیزهایی که من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه سیستم مراقبت های بهداشتی و چگونه در کشورهای مختلف مقابله با این بیماری همه گیر … پس از آن از سوی دیگر من واقعا آرزو می کنم که من می تواند تجربه من گراد, من می توانم تجربه در ساخت همه دوستان من در دانشگاه و فقط قادر به اطراف دوستان و آنها را به آغوش برای آخرین بار.”

شارپ است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای سر به انتاریو این سقوط به دانشگاه تجربه, اما حتی, خواهد شد که به شدت متفاوت از آنچه او انتظار می رود. تمام دوره های آموزشی برگزار خواهد شد حاضر, حتی اگر او را در اقامت برای ترم اول.

“من واقعا نمی خواهید به اتلاف من سال اول. من می خواهم به آن دانشگاه تجربه” گفت: شارپ که بخشی از کمک هزینه تحصیلی شایستگی واترلو است.

“من آرزو می کنم که من می تواند این فرصت را به لذت بردن از تمام نرمال گراد حوادث چون من هرگز. من فکر می کنم مهمترین چیز غم انگیز برای من است من دیدن دوستان نزدیک من, اما من نمی بینم مردم است که من تا به حال مانند یک کلاس با صحبت کردیم و به اینجا و آنجا. من هرگز آنها را دوباره ببینید. آن را کمی غم انگیز است که من نمی خواهد آنها را ببینید.”


پیج شارپ و خواهر دوقلوی او هانا هستند هر دو از رفتن به دانشگاه در این پاییز با پیج حضور در واترلو و هانا رفتن به کارلتون در انتاریو است.

بر خلاف دیگر کنفرانس غرب کانادا نشده و لغو آن cross-country فصل و در عین حال با تصمیم گیری در مورد آن گلف و شنا ساخته شده توسط ژوئیه 15.

اما مرگ 2020 فصل فوتبال به معنی Vanier جام جهانی نمی تواند بازی برای اولین بار در 55 سال سابقه.

Thunderbirds, مربی تیم بلیک Nill گفت: آن را به تصمیم گیری درست با وجود پیامدهای بسیاری از آن نخواهد بود تا زمانی که احساس آنها نشان داد.

“در نهایت دانشگاه ها به ارائه رهبری است. آنها به عنوان مثال مجموعه. و این کاملا در مورد این که” او گفت:. “این است که در مورد دانشگاه های مسئول با توجه به بحران بهداشتی و … آن را در مورد ایمنی از ورزشکاران ما آن را در مورد سلامت و من اعتقاد است که ما باید گل سرسبد. ما باید تا آنجا در مقابل در انجام آن است.

“ما فقط باید از طریق آن دریافت کنید. ورزشکاران ساخته شده است برای غلبه بر هر گونه چالش و این یک چالش است که ما نیاز به این نوع از طرز فکر است.”

Nill امیدوار بود برای شروع تمرینات با تیم خود در این هفته اما هشدار داد اتهامات عنوان شده علیه او در ماه مارس که این می تواند نتیجه بالقوه. آن را سخت در آن نیم دوجین Thunderbirds که واجد شرایط برای لامپ کم مصرف پیش نویس در سال آینده و دشوار در سال پنجم بازیکنان که ممکن است قادر به بازی در سال 2021 با وجود این فصل شمارش نیست در برابر واجد شرایط بودن.

“شوک نبود به همان اندازه به عنوان آن می تواند باشد اما آن را هنوز هم دشوار به درک زمانی که تصمیم نهایی ساخته شده بود. بنابراین در حال حاضر من فقط نگران خود و روحیه و طرز فکر خود را” Nill گفت که او امیدوار است بازیکنان خود را می توانید افزایش روانی فقط با بودن قادر به آموزش با هم دوباره.

“رویکرد من شده است, ‘OK ما می دانستیم این بود که در آینده اجازه دهید شروع به آماده شدن برای 2021 کنید و سعی کنید به برخی از دستاوردهای کوچک, دریافت برخی از برنده های همراه در راه است.” “

دانشگاه سیمون فریزر خارج U ورزشی چتر بودن یک گپ و وضعیت خود است که هنوز هم در هوا. NCAA حکام در جلسه در پایان این ماه برای ایجاد یک بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل اما برخی از همایش ها در حال حاضر کوچک پشت خود را از برنامه سفر و ممکن است تنها بازی داخل بازی های کنفرانس.

قبیله تیم فوتبال قرار بود به بازی اولین بازی خود را در تگزاس در ماه سپتامبر اما هیچ تضمینی وجود ندارد که مرز باز خواهد شد پس از آن.

بسیاری از جوامع در ایالات متحده می تواند ویران اگر دو و میدانی ندارد, باز, بازگشت به بالا, به خصوص کسانی که در شهرستانها که با تکیه بر این جمعیت بزرگ در آمده است که با فوتبال کالج است. و اقتصاد فراتر از آن به ویژه برای مدارس در جوامع کوچک. کلاس های درس مجازی معنی هیچ مستاجرها کارگران و یا مصرف کنندگان در فروشگاه های محلی.

Nill استفاده می شود که مربی در سنت فرانسیس خاویر در Antigonish N. S. گفت: جمعیت این شهر استفاده می شود به زمانی که مدرسه شروع شده و در ماه سپتامبر بسیار شبیه Wolfville, N. S. (Acadia) و Sackville, N. B. (دانشگاه مونت آلیسون).

“و همچنین جیب سراسر کشور که در یک مدرسه کوچک است که یک بخش بزرگ از جامعه است. آن می رود بسیار بیشتر از دو و میدانی دانشگاه,” او گفت:. “وای در آن شهرهای کوچک آن را به صدمه دیده است.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>