لیگ فوتبال کانادا مسخره پیش نویس ببینید UND را میسون بنت رفتن در دور اول

برای سال دوم در یک ردیف یک UND بازیکن فوتبال که در این پیش نویس تخته در لیگ فوتبال کانادا.

سابق UND پایان دفاعی میسون بنت ثابت شد به عنوان شماره 9 از چشم انداز برای سال 2020 پیش نویس محبوب لامپ کم مصرف سایت 3DownNation. John Hodge پیش نویس یک تحلیلگر 3DownNation کرده بنت انتخاب شدن شماره 3 به طور کلی توسط شیرها BC.

این لامپ کم مصرف پیش نویس برنامه ریزی شده است برای مارس 30.

در سال گذشته سابق UND در حال اجرا به عقب بردی اولیویرا برای اولین بار بود در حال اجرا پشت انتخاب شده در لامپ کم مصرف پیش نویس به عنوان او برداشت 14th کلی (دور دوم) توسط بمب افکن آبی وینیپگ. اولیویرا مجروح شد بیشتر از فصل گذشته که شاهد بمب افکن آبی برنده خاکستری جام.

اولیویرا و بنت هر دو وینیپگ بومی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با توجه به 3DownNation بنت “است که پیش نویس ترین فعل تصویب متهور داشتن نخبگان 6-پا-4, 258 پوند قاب.”

بنت UND بخش من رهبر در حرفه کیسه 20.0 شد آسوشیتد پرس FCS همه آمریکایی پس از سال 2019 فصل است.

بنت محدود به 10 بازی در سال 2019 به دلیل آسیب, اما هنوز موفق به رهبری مبارزه با شاهین در کیسه (5.5) و کارفرمایی با عجله (5) در حالی که همچنین اتمام بسته دوم در این تیم در تکل برای از دست دادن (6.5).

بنت می تواند تبدیل به UND بالاترین-پیش نویس لامپ کم مصرف بازیکن سابق پس از UND دفاعی lineman اسکات شولتز رفت شماره 1 به طور کلی به ساسکاچوان Roughriders در سال 2001.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>