کانادا Poulin از روی علاقه به یاد می آورد در سال 2010 گذشته وعده آینده ای امیدوار کننده در بازگشت به راجرز آرنا


ماری-فیلیپ Poulin #29 کانادا به نظر می رسد به عنوان یک شات می رود بیش از شانه دروازه بان Aerin فرانکل #31 ایالات متحده برای یک هدف در طول بازی چهار سال 2020 رقابت های سری در راجرز آرنا در فوریه 5 سال 2020 در ونکوور کانادا. غنی لام / گتی ایماژ

زن ستاره باور یک طرفدار هاکی لیگ برای آنها در حال آمدن است و آنها به نظر می رسد کشش پس از NHL All-Star Game حضور

پیشرو تیم کانادا در برابر آمریکایی ها در راجرز آرنا آمار ماری-فیلیپ Poulin با یک موج دلتنگی.

چهارشنبه رقابت های سری بازی در راجرز آرنا در برابر ایالات متحده — که برنده 3-1 — مشخص هاکی زنان قدرت’ اولین بازی وجود دارد از Poulin به ثمر رساند دو گل در یک 2-0 کانادا برنده مدال طلا از بازی های ونکوور 2010 بازی های المپیک زمستانی در فوریه. 25, 2010.

“این بسیار خاص راه رفتن و نشستن بر روی نیمکت و فقط یک لحظه” Poulin, 28 گفت: پس از تیم کانادا صبح اسکیت در روز چهارشنبه. “دیدن که در آن من بود و من که در آن خانواده بود و آنچه اتفاق افتاد … اینها همه خاطرات بزرگ است که تا زمانی که من نشسته که نیمکت.

“برخی از تصاویر در آمد تا در رسانه های اجتماعی من از 10 سال پیش و مقدس جوان بودم. مگس زمان. این بسیار شگفت انگیز است.”

این زمانی است که بسیاری از ما معرفی شدند به Poulin. محصول Beauceville, Que., تبدیل به یک عامل اصلی به جلو با برنامه ملی. او را تبدیل به یکی از چهره زنان هاکی

او و ستاره آمریکایی هیلاری نایت شد نامهای که اغلب ساخته شده سرفصل و منجر پاراگراف آخر ممکن است زمانی که بیش از 200 نفر از زنان بازیکنان گفت که آنها می خواهم نشستن از 2019-20 فصل تشکیل شد که زنان حرفه ای بازیکنان هاکی انجمن (PWHPA). هدف این بود که به کار “با هم برای ساخت یک پايدار لیگ که به نمایش گذاشتن استعداد خود را” با توجه به آزادی مطبوعات خود را در گروه قرار داده و از آن روز.

در برخی از سطح آن مشغول به کار شگفتی. هاکی زنان هرگز بدست توجه بیشتر است. آمریکا کندال Coyne Schofield تقریبا منفجر اینترنت با عملکرد خود را در سریع ترین اسکیت باز رقابت در NHL All-Star Weekend فصل گذشته و NHL دعوت چند PWHPA اعضای رویداد امسال برای سه-در-یک ویترین است.


ده سال پیش در این ماه ارائه تنها خاطرات برای کانادا ماری-فیلیپ Poulin (دوم از سمت چپ با کاترین بخش سمت چپ کارولین Ouellette و Charline Labonte راست) در جشن طلای المپیک در ونکوور.

بروس بنت / گتی ایماژ فایل

NHL است که توجه به آن به نظر می رسد. این که آیا آن می رود در هر نقطه باقی مانده است دیده می شود.

“من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد. آن نیاز به صبر و شکیبایی را از همه ما” گفت: Poulin. “ما ایجاد یک انجمن و امیدوارم برای لیگ و اعتقاد ما در آنچه که ما را. ما معتقدیم در محصول ما است. ما امیدواریم که مردم در حال رفتن به.

“شما همیشه می خواهید به فشار حق دور. ما می خواهیم لیگ در حال حاضر بدیهی است. ما باید صبور باشید. ما می دانیم آن را به توان در ساخت. من فکر می کنم ما بسیاری از بازخورد مثبت از NHL All-Star Weekend. من فکر می کنم با استفاده از NHL پلت فرم بزرگ برای ما است. ما باید برای حفظ امید برای بهترین.”

کانادا هاکی زنان لیگ اعلام کرده بود قبل از شکل گیری PWHPA که آن تاشو بود. اکثر بازیکنان گرفته که مدار و آنها احساس نمی کند آمریکا مبتنی بر زنان ملی هاکی لیگ یک گزینه قابل دوام.

این PWHPA راه اندازی نمایشگاه ها در نمایشگاه تعطیلات آخر هفته وجود دارد یکی Feb. 22 در Oakville, Ont. — برای کمک به پر کردن شکاف اما این تغییر از 28 بازی فصل آنها در CWHL.

این بازیکنان از کشورهای مختلف در حال آماده سازی برای بین المللی فدراسیون هاکی روی یخ قهرمانی جهان که به میزبانی هالیفاکس و ترورو, N. S., شروع, مارس 31. مدال طلا بازی برای مارس 10.

“من فکر می کنم آن را یک چالش برانگیز سال برای تقریبا هر کس در ورزش ما مرور آنچه در این سال به نظر می رسد مانند گفت:” کانادا به جلو Brianne Jenner, 28, یک Oakville, Ont., بومی است.

“این یک مقدار زیادی از کار سخت کردن یخ. مردم در PWHPA همه بازیکنان داشته است ، من فکر می کنم ما بیشتر از این فرصت ما ایجاد برخی از شگفت آور حرکت. دخترانی که به نمایندگی از ما در NHL همه ستاره بازی انجام یک کار فوق العاده.

“ما در حال بازی, نمایشگاه بازی و آنها در سرعت و یک سطح بزرگ, اما آن را متفاوت است. شما لازم نیست که یو پی اس و فراز زندگی از یک فصل به طور منظم. من می خواهم اگر من دروغ گفت آن را به چالش کشیدن. اما من فکر می کنم این یک چالش است که ما خوشحال به در و ما فرصت طلب در مورد.”

Jenner تکرار Poulin افکار در صبر و توضیح داد که “ما نمی خواهیم با عجله … ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر چه ما به آزمون زمان ایستاده.”

“من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از کار سخت پیش رو اما فکر می کنم ما تا چه حد در شش یا هفت ماه آن را بسیار شگفت انگیز” Jenner گفت. “من احساس می کنم بسیاری از حرکت. زن طرفدار ورزش به طور کلی در بسیاری از حرکت در حال حاضر. من واقعا افتخار تمام بازیکنان که بخشی از جنبش ما.”

پنج-بازی رقابت های سری نتیجه گیری شنبه با تیم تطبیق در هوندا سنتر در آناهایم, کالیفرنیا. کانادا ضرب و شتم آمریکا 3-2 در وقت اضافه در روز دوشنبه در ویکتوریا بعد از باخت 2-1 در مونکتون on Dec. 17 و 4-1 در هارتفورد در دسامبر. 14.

sewen@postmedia.com

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان