کانادا مردان تیم فوتبال لگد کردن با ترینیداد و توباگو (T&T) در مارس 27 بازی در Westhills ورزشگاه در لانگفورد.

اگر یک تیم یک بازی حیاتی به جام جهانی امیدوار است و هیچ کس وجود دارد برای دیدن آن را واقعا اتفاق می افتد ؟

بدون نیاز به اندیشیدن متافیزیکی است. پاسخ می تواند به عنوان به زودی به عنوان 31 مارس است.

کانادا مردان تیم فوتبال لگد کردن با ترینیداد و توباگو (T&T) در مارس 27 بازی در Westhills ورزشگاه در لانگفورد B. C.. فروش بلیت های این پنجشنبه که برای بازی. اما چهار روز پس از لیورپول به صورت Soca رزمندگان آنها دیدار دوباره — اما این بازی نیست که به بازار عرضه شده و گزارش از T&T نشان می دهد که بازی باز خواهد بود ،

کانادا, فوتبال, سخنگوی نمی گویند اگر وجود دارد امکان فروش بلیط بازی دوم تا زمانی که برای اولین بار است که در این کتاب است.

“کانادا فوتبال می خواهد به اطمینان حاصل شود ما یک جمعیت فروخته شده برای اولین بازی به طوری که Westhills ورزشگاه قلعه برای تیم ملی مردان در آنها بسیار مهم بین المللی مطابقت در جمعه 27 مارس. در این لحظه ما تنها متمرکز بر فروش از اولین مسابقه در شب جمعه.”

Westhills ورزشگاه فقط در خارج از ویکتوریا دارای ظرفیت 6000 است. ویکتوریا برگزار خواهد شد تیم ملی مردان بازی برای اولین بار پس از 11 مارس سال 1993 زمانی که آنها را ضرب و شتم کره جنوبی 2-0 در یک دیدار دوستانه.

فروش بازی نمی تواند یک مشکل به دلیل اهمیت آن در کانادا در جام جهانی-مقدماتی امیدوار و قد و قامت از بازیکنان درگیر مانند بایرن مونیخ را Alphonso دیویس گنت جاناتان دیوید و میلان, Borjan همه آنها در بالا پرواز اروپا لیگ.

کانادا به شدت به مبارزه برای یک نقطه در سحر و جادو — یک و شش-تیم کونکاکاف مسابقات می فرستد که سه تیم برتر از طریق به جام است و در تلاش است به کسب امتیاز کافی برای واجد شرایط. مردان در حال حاضر در رتبه 73 در جهان در حال تلاش برای گرفتن 69-رتبه السالوادور ششم و نهایی سحر و جادو اسکله تعیین شده توسط کونکاکاف رتبه بندی پس از ماه ژوئن بین المللی پنجره.

باید کانادا برنده هر دو بازی آنها را به دست آورید 7.5 رتبه بندی امتیاز. ال سالوادور در پاناما در ماه مارس 27 و رها کردن نقاط آنها باید از دست دادن با هنوز هم یکی دیگر از پنجره سمت چپ برای کانادا به رسیدن به آنها.

فروش دوم لانگفورد بازی خواهد بود بی سابقه ای; فیفا-تحریم های بین المللی مطابقت تا کنون بوده است پشت درهای بسته برگزار شد در خاک کانادا.

آخرین چهار تیم مردان بازی در چمن خانه همه کشیده شده و هزاران نفر از طرفداران. یک ملت بازی لیگ در B. C. محل ورزشگاه علیه گویان فرانسه در ماه مارس 2019 دیدم 17,124 طرفداران. یکی دیگر NL ثابت در ماه اکتبر در مقابل آمریکا کشیده در 17,126 در تورنتو است. پایان کم دیدم فقط 10,224 برای یک 2019 NL دیدار مقابل کوبا و 10,523 در برابر دومینیکا در تورنتو است.

اردوگاه های آموزشی برای کانادا مردان تیم شروع خواهد شد در ونکوور در Whitecaps’ آموزش مرکز مارس 23 قبل از حرکت به لانگفورد — صفحه اصلی کانادا لیگ برتر کنار اقیانوس آرام FC — چند روز بعد.

jadams@postmedia.com

twitter.com/TheRealJJAdams


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im