کانادا Sevens میزبان تیم ‘fired up,’ احساس می کند آن را در بر داشت خود را شیار


فرانسه در حال رفتن به یک جهنم از یک بازی, یک بازی بزرگ اروپا و کانادا مربی هنری, پل, تصویر این هفته در تمرین. “این یکی از اولین و واقعا اگر شما می توانید برنده شوید که شما احتمالا پین خود را در یک موقعیت خوب را به هشت.’ Jason Payne / PNG

این آخر هفته است که پنجمین نسخه از کانادا Sevens. این تیم در خانه است که دو چیز در ذهن: برنده آن رویداد و بازی های المپیک

بازی در مقابل تماشاگران در HSBC کانادا Sevens هرگز پیر برای ناتان Hirayama.

“من نمی دانم اگر آن را می تواند تا کنون اخبار قدیمی. اگر آن را تا کنون به خبر های قدیمی که وقتی که آن زمان فقط به راه رفتن دور, زیرا چگونه می تواند شما را اخراج کنید تا” او با لبخند گفت:. “آنچه که من می توانم با اطمینان گفت این است که ما در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و تا اخراج شود و آن را برای رفتن به روحیه.”

Hirayama و جفت خود را می خواهید برای برنده شدن خانه خود در مسابقات این هفته در B. C. محل ورزشگاه پنجم سال ونکوور به میزبانی توقف در جهان Rugby Sevens Series.

وجود دارد افزود طعم برای کانادایی های این ماه: آنها در حال رهبری برای توکیو در این تابستان برای بازی با طلای المپیک. زنان تیم ملی موفق به کسب مدال برنز rugby sevens’ اولین المپیک در ریو در سال 2016 اما مردان تا به حال از دست رفته در ریو.

گرفتن طعم خود را از المپیک تجربه رانندگی Hirayama و همه از هم تیمی های خود رو به جلو است.

به عنوان آنها انجام داده ام تقریبا هر سال پس از بازگشت به uberfacts سری کامل زمان در سال 2012 کانادایی شروع فصل به آرامی. بیش از پنج قبلی مسابقات — آخر هفته گذشته آنها در لس آنجلس (ایالات متحده آمریکا Sevens, جایی که آنها به پایان رسید 10 — آنها احساس آنها بهبود شده ام.

“ما به آرامی و به طور پیوسته درست شده است, بهبود,” سر مربی هنری پل گفت. او امیدوار است که عملکرد خود را در اتهام قرار داده و در بیش نهایی خود را در چهار بازی L. A. حمل خواهد شد به این آخر هفته.


کانادا ناتان Hirayama باعث می شود برای شکستن آن در طول بازی خود را مقابل ژاپن در سال گذشته سنگاپور Sevens. “من نمی دانم اگر آن را می تواند تا کنون اخبار قدیمی’ او می گوید از بازی در خانه. ‘اگر آن را تا کنون به خبر های قدیمی که وقتی که آن زمان فقط به راه رفتن دور, زیرا چگونه می تواند شما را از کار اخراج شده است.’

Thananuwat Srirasant / گتی ایماژ فایل

در L. A. های کانادایی زنگ زد سه مستقیم پیروزی بر سریلانکا (یک پیروزی بزرگ در نهایی خود را در استخر بازی که نزدیک به فرود آنها یک چهارم نهایی نقطه) اسکاتلند و اسپانیا — در تسلی چهارم و نیمه بود — قبل از آخرین لحظه دست دادن به آرژانتین, نتیجه آمد که پس از دو بحث برانگیز پنالتی گیری در برابر آنها توسط داور.

این کانادایی ها شده اند سازگار تیم ملی طی پنج فصل است. آنها برنده سنگاپور Sevens در سال 2017, به عنوان مثال. آنها بوده ام در یک تعداد انگشت شماری از نهایی قبل و پس از.

اما بیش از حد اغلب از آن شده است یک اشتباه کوچک در اینجا و یا وجود دارد که آنها را مختل کرده است. فکر می کنم از دست رفته لمسی ضربه توسط Hirayama در برابر ایالات متحده آمریکا در سال 2018 کانادا Sevens برای مثال که نگه داشته و آنها را از مرحله یک چهارم نهایی.

“من در آمد و من در این نوع از بازیکنان ما و مجموعه مهارت ها و نقاط قوت و دیدم ما می تواند یک تیم هل می دهد که عرض از میدان” پل گفت. “ما باید با استعداد ballplayers بنابراین اگر شما یک نگاهی به ما تنظیم قطعات را ما به ثمر رساند کاملا چند تلاش می کند از تلاش برای دستکاری دفاع و همه چیز در حال کلیک کردن به آرامی.”

از سوی دیگر او به رسمیت شناخته شده در تیم ملی خود دفاع همان نگرانی است که پیشینیان خود, Damian McGrath و لیام میدلتون به رسمیت شناخته شده: آنها فقط نیاز به بهتر خواهد بود.

“برای برنده شدن در مسابقات می کردم به دفاع از” پل گفت. و آنها رو به کاهش مجازات. کمتر مجازات آنها را بهتر شانس است که آنها پیدا کردن خود را نگه داشتن اختیار داشتن توپ.

“ما هنوز در تلاش برای دریافت یک دسته در چه داوران می خواهید در نظر بالا پردازد و تعقیب شکست. بسیاری از آنچه اتفاق می افتد در برابر ما است که احتمالا خود ما گسل. این کنترل توسط ما. ما در حال آنهایی که گرفتن کارت زرد بیش از حد بسیاری از کارت های زرد. به دفاع از با شش مرد در sevens راه آن را سخت به اندازه کافی با هفت اجازه دهید به تنهایی شش بنابراین ما باید به خود ما نظم و انضباط درست است.”


شنبه, کانادا SEVENS برنامه

9.m: آمریکا در مقابل ساموآ
9:22.m: استرالیا مقابل اسکاتلند
9:44.m: انگلستان مقابل آرژانتین
10:06 a.m: آفریقای جنوبی مقابل ژاپن
10:31.m: ایرلند در مقابل اسپانیا
10:53 یک.m: نیوزیلند vs. کنیا
11:15.m: فرانسه مقابل کانادا
11:37 a.m: فیجی در مقابل ولز
12:12 p.m: آمریکا در مقابل اسکاتلند
12:34 p.m: استرالیا در مقابل ساموآ
12:56 p.m: انگلستان مقابل ژاپن
1:18 p.m: آفریقای جنوبی در مقابل آرژانتین
1:43 p.m: ایرلند مقابل کنیا
2:05 p.m: نیوزیلند در مقابل اسپانیا
2:27 p.m: فرانسه مقابل ولز
2:49 p.m: فیجی در مقابل کانادا
3:24 p.m: ساموآ در مقابل اسکاتلند
3:46 p.m: استرالیا در مقابل آمریکا
4:08 p.m: آرژانتین مقابل ژاپن
4:30 p.m: آفریقای جنوبی در مقابل انگلستان
5:07 p.m: اسپانیا در مقابل کنیا
5:35 p.m: نیوزیلند vs. Ireland
6:05 p.m: کانادا در مقابل ولز
6:33 p.m: فیجی در مقابل فرانسه


پل, 46, بازی های برگزار شده لیگ راگبی برای خود بومی نیوزیلند و اتحادیه راگبی برای انگلستان است. او جایگزین McGrath کمتر از یک سال پیش. این یک بحث تغییر به عنوان مربی سابق بسیار محبوب بود با بازیکنان. اما آنها بوده است و حرفه ای ها به پایان رسید و Hirayama گفت: آنها به مشهد به خوبی با رئیس جدید.

“من می دانستم که در مورد هنری پل به عنوان یک بازیکن راگبی ولی این بزرگ شدن به او را می دانم به عنوان یک مربی” Hirayama گفت. “او پسر خوبی است و او قطعا ترویج ما به خلاق. او می خواهد ما را به کارگران سخت است.”

استخر کانادا کشیده است آخر این هفته هیچ آسان منطبق است. این کانادایی ها باز در مقابل فرانسه که نشستن چهارم به طور کلی در این فصل است. بازی دو برابر فیجی که سوم است. نهایی بازی استخر بازی برابر ولز.

اگر کانادا می توانید برنده دو نفر از کسانی که مسابقات آن را پیدا خواهد کرد خود را در مرحله یک چهارم نهایی در روز یکشنبه. کانادا تنها موفق به بالا هشت در خانه خود رویداد یک بار در سال 2017.

“فرانسه در حال رفتن به یک جهنم از یک بازی, یک بازی بزرگ است. این یکی از اولین و واقعا اگر شما می توانید برنده شوید که شما احتمالا پین خود را در یک موقعیت خوب را هشت” پل گفت.

این کانادایی ها باید همسان خوبی برابر فرانسه حتی اگر کانادا نشسته تنها در 10 موقعیت به طور کلی. آخرین آنها مواجه خاموش در سیدنی نفره در ماه ژانویه در فرانسه پیروزی 7-0 در باد و باران. هفته قبل دو طرف مبارزه به 12-12 قرعه کشی. آن را یکی از فیزیکی بیشتر مطالب در کل سری این فصل است.

“من فکر می کنم این تیم رو خیلی بیشتر نشان می دهد و به” پل گفت. “من فکر نمی کنم ما واقعا ترک آن نشده است. اما ما در حال ساخت خوبی برای 26 جولای (زمانی که المپیک شروع).

“اما ما می خواهید برای دریافت در در حال حاضر آن را در مورد ساخت بالا هشت و نشان می دهد که ما شایسته به میان پله بالا. ما فیجی آفریقای جنوبی و نیوزیلند تا کنون و ما آمده ایم تا کوتاه. آنها استاندارد است. من فکر نمی کنم ما خیلی دور است.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>