کانادا Sevens: صفحه اصلی تیم باز می شود تا با رویا شروع

کانادا صورت مقابل فرانسه فیجی و ولز در استخر بازی در سال 2020 کانادا Sevens در ونکوور.

راگبی کانادا به شروع آنها می خواستند در سال 2020 کانادا Sevens.

خانه تیم غلبه فرانسه در یک روش سرگرم کننده 31-14 پیروزی در صبح روز شنبه در B. C. محل ورزشگاه.

این کانادایی ها شده اند به دنبال به فشار سرعت در بازی های خود را و زمانی که فرانسه Paulin ریوا نشان داده شد یک کارت زرد برای یک خطرناک بازی در دقیقه اول چین و چروک وتاه کاهش Les Bleus به شش مردان, چیزهایی که نمی توانست راه اندازی هر گونه بهتر است.

مردان در به ثمر رساند دو تلاش می کند و در متعاقب آن دو به علاوه دقیقه که شد کوتاه یک مرد خود را تنظیم خوبی در ورزش که در آن از دست دادن اغلب نتیجه نمی گرفتن شانس خود را تا آنجا که هر چیز.

“شروع خوب است. این بدان معناست که یک دسته از چیزها به این معنی شروع خوب در ما کیکآف و ما تکنیک ها و همچنین در گرفتن کمی شانس” کانادا مربی هنری پل گفت. “آنها یک کارت زرد که واقعا به ما کمک کرد چرا که ما در زمان استفاده در نیمه اول. ما به طور معمول با دادن کارت زرد و آن را لطمه می زند و ما. اما آن را بر روی پای دیگر امروز ما در زمان استفاده. ما بازی به سیستم ما خاموش از چیزهای خوب است که ما در L. A. (هفته گذشته) احتمالا بیش از آن گذشته چهار بازی. که خوب بود برای دیدن که ما پایبند به آنچه که ما در مورد صحبت کردیم که چیزهای خوب اتفاق افتاده است.”

کاپیتان ناتان Hirayama گل اول سعی کنید دنبال کردن شکستن توسط Connor بافت مو که هوشمندانه خاموش لود توپ به Hirayam او به عنوان پنجه به چمن.

لوکاس هموند گل دوم سعی 60 متر با حداکثر سرعت دویدن به خط پس از او سمت پا یک مدافع در مرکز میدان است.

هری جونز به پایان رسید آسیاب درایو به خط به کانادا تا سه بار تلاش و فیل برنا به ثمر رساند چهارم.

دومی دو برگه آمد و پس از کانادایی ها پرید بالا در هوا را به نفع خود پشت توپ خود را kickoffs.

“من فکر می کردم این پسر انجام یک کار فوق العاده در کیکآف زمان ما رسید Duggie (جاستین داگلاس), (کونور) Trainor و هری و آن پسر در گرفتن رقابت آن توپ و هنگامی که شما به در اختیار داشتن چیزهایی که تمایل به رفتن راه خود را” Hirayama گفت.

فرانسه برگزار کنترل توپ و به عقب کشیده دو تلاش می کند در نیمه دوم همه چیز را کمی عصبی اما از راه دور سعی بافت مو پس از او لوپ در اطراف پت کی که پس از آن ساخته شده یک پاس خوبی به بهم تابیدن و بافتن.

“تعجب کردم دور” یک بشاش بهم تابیدن و بافتن گفت. “من نمی دانم که کدام یک از آنها در تعقیب من است. من امیدوار بودم این نبود Siega یا خود به کنار!

“Patty ساخته شده یک تماس خوب در این بازی فقط حق دور او به من گفت که در اطراف او و او بسیار به خود جلب کرد در دو بچه و سوراخ نوع باز و کمی نشان می دهد توپ و من فقط دوخته گوش من برگشت و سعی کنید و بروید.”

فرانسه برداشت تا اواخر شمارش بود اما بیش از حد کمی بیش از حد دیر است.

این کانادایی ها را در حال حاضر امید به فیجی و ولز در مسابقات باقی مانده خود را; یک پیروزی باید با برنده شدن آنها در یک نقطه در یک چهارم نهایی در روز یکشنبه برای دومین بار در پنج سال از کانادا Sevens.

بازی های در حال جریان در cbcsports.ca و CBC ورزش و CBC Gem برنامه های.

بیشتر به آمده

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>