کانادا Sevens: کانادایی مو-وسعت کوتاه در برابر استرالیا


تیم کانادا در حال پخش است بهترین rugby sevens آن است که همیشه در خانه است.

راگبی کانادا تقریبا تا به حال برای تلفن های موبایل لحظه هر بازیکن راگبی که در فشار خود را برای اولین بار ظاهر در HSBC کانادا نفره نهایی.

اما آنها آمدند تا یک مو در عرض کوتاه در اواخر فشار را به نفع خود جام در مرحله نیمه نهایی برابر استرالیا در B. C. محل ورزشگاه در روز یکشنبه.

کانادا از دست 19-14 به استرالیا که به صورت نیوزیلند در سال 2020 final.

آن را یک بازی است که یک یادآوری از چه rugby sevens اغلب یک بازی است که تصمیم گرفت فقط در یک یا دو لحظه.

تئو Sauder که تا به حال مسابقات پر شور نزدیک به آن ساخته شده است در غیر این صورت به عنوان برای رسیدن به هدف خط و سعی کنید در بازی نهایی بازی به معنای واقعی کلمه نشان داده می شود ،

“من آرزو می کنم بازوی من بود و یک اینچ دیگر,” او گفت: CBC پس از آن.

یک خط خوب است, اما حقیقت این است Sauder و کانادا هم تیمی بودند دور از خوشگذران راه رفتن این زمینه به وضوح سرخوردگی آنها می آیند تا در فرود خود را برای اولین بار نهایی ظاهر پس از برنده شدن در سنگاپور Sevens در سال 2017.


Lachie میلر #5 و هنری Hutchison #1 استرالیا مقابله با تئو Sauder #1 کانادا در طول rugby sevens نیمه نهایی در سال قبل از میلاد محل.

ترور Hagan / گتی ایماژ

آن را یک مسابقه با بازی گره در هفت در نیمی از زمان. کانادا هری جونز را باز کرد به ثمر رساند و چهار دقیقه در — صحبت کردن در یک انبار عبور از ناتان Hirayama بود که در حال حاضر بیش از خط بعد از ارسال پاک کردن توسط استادانه کردن بار از پت کی — و سپس با یک سمباده نمره استرالیا Lachie اندرسون در ثانیه پایانی نیم تساوی چیز.

هنری Hutchison سعی کنید در اولین دقیقه نیمه دوم با قرار دادن استرالیا در سرب. سریع استرالیا زد بر روی یک مخاطره آمیز زحمتکش ضربه توسط هم تیمی اش موریس Longbottom.

“نفره است که یک بازی برنده در یک فرصت تک بار به چه چیزی مال شما” یک رها Hutchison گفت: پس از آن. “موریس قرار داده و دوست داشتنی و پا زدن برای من من تو را دیدم فضا و کانادا بودند بازی هفت حصار بنابراین شما می دانید که ما در یک رول در جلو پا برای نیمه دوم.”

Lachie اندرسون به ثمر رساند پس از راست متعاقب آن kickoff به عنوان استرالیایی برنده توپ به عقب و اندرسون در بر داشت خود را در حال اجرا در unopposed.

این کانادایی ها می جنگیدند پشت توپ کار کردن در این زمینه است. آنها به عنوان شناخته شده کارشناسی ارشد از حفظ داشتن در این سری بود که در صفحه نمایش کامل به عنوان آنها کار می کرد توپ در اطراف. در نهایت آنها موفق به کسب یک ضربه پنالتی 10 متر یا بیشتر خاموش استرالیا خط و مایک Fuailefau rumbled بیش از. ناتان Hirayama آمار دوم خود را تبدیل به روز و با بیش از یک دقیقه در این بازی, اسکریپت شبیه آن را نمی تواند نوشته شده است هر گونه بهتر است.


کانادا و استرالیا را به زمین شروع به نیمه نهایی مسابقه در روز یکشنبه

ترور Hagan / گتی ایماژ

کانادا به دست آورده در اختیار داشتن توپ و برنده یک جفت از مجازات کردن استرالیایی آوردن بازی به درون خرناس فاصله از خط.

و سپس Sauder فکر او را دیدم او لحظه ای. به عنوان او به عنوان تمام آخر هفته او با استفاده از سریع رفت و آمد به رقص از طریق یک نیم فاصله در دفاع استرالیا.

او درگیر یک متر کوتاه اما او کشیده برای خط.

داور نمی تواند مطمئن شوید که از آنچه اتفاق افتاده بود و رفت و به تصویری پخش رسمی که پس از آنچه به نظر می رسید یک ابدیت به این نتیجه رسیدند که Sauder تلاش نیست کاملا وجود دارد.

کانادا مربی هنری پل بستری برای قلب شکسته اما نیز صادق بود در مورد تیم خود را.

“من فکر می کنم ما کمی از آنچه که ما سزاوار. ما نیست به عنوان بالینی. ما اجازه نداشتند به این دلیل باشد که استرالیا بدیهی است که خوی تا,” او گفت:. “اما آن را به آخرین لحظه که این جاده مسیر است که ما در حال تلاش برای به دست آوردن و شما بدیهی است که می خواهید برای دریافت بیشتر از آن بازی پس از ما می آیند در سمت مثبت از نتایج آن.”

کانادا در حال حاضر چهره آفریقای جنوبی مقام سوم در 5:56 p. m. PT.

اسپانیایی سر و صدا

این کانادایی را شکست داد و اسپانیا 21-0 در یک چهارم نهایی جام. این فقط بار دوم کانادایی ساخته شده نهایی هشت در B. C. محل مسابقات.

Scrum-نیم لوکاس هموند را باز کرد به ثمر رساند برای کانادا در دقیقه دوم نه طولانی پس از داشتن یک خط برای قرار دادن کانادایی به نیمه. او همچنین پرتاب یک ضربه بزرگ در اواخر نیمه توقف اسپانیا به عنوان آنها را برای هدف خط به جای مصرف این حامل توپ به لمس است.

این کانادایی ها به سادگی تن پایین اسپانیایی در نیمه دوم که تا به حال مقدار زیادی از اموال, اما دیگر از این حمله که هموند متوقف هرگز واقعا شبیه به ثمر رساند.

پرسید: پس از بازی هموند پایین ایفا نقش خود در متوقف شود.

“من و هم تیمی اسحاق (Kaay) … تا به حال او را با این مچ پا پس از آن آسان بود برای من, من فقط به حال به او فشار خارج از مرزهای وجود دارد,” او گفت:. “این بود تمام اسحاق انجام این کار سخت است. “

بادپا جاستین داگلاس مهر و موم پیروزی با 12 دقیقه تلاش دو سرعت پایین سمت چپ لمس خط پس از او با فنر به فضا توسط تئو Sauder که تا به حال ساخته شده یک سری از گام های سریع برای قرار دادن سه نفر از مدافعان در پاشنه خود را.

داگلاس تا به حال یک لبخند در چهره خود را به عنوان او با شتاب به دور از دفاع به وضوح شناخت اهمیت این لحظه.


جاستین Douglas #8 کانادا نمرات امتحان کنید در مقابل اسپانیا در طول rugby sevens در سال قبل از میلاد محل در مارس 08, 2020 در ونکوور کانادا.

ترور Hagan / گتی ایماژ

“لذت بردن از این بازی لذت جو و گرفتن یک نتیجه خوب در خارج وجود دارد با رفقا من بسیار خاص است,” داگلاس گفت.

Sauder سپس رو امتحان خود را در بازی نهایی بازی به زبان اسپانیایی به پایان رسید و بازی کردن یک مرد.

“ما می دانستیم که اسپانیا شد رفتن به بیرون پرواز. آنها به سختی تیم. آنها را نمی دهد تا” هاموند گفت. “ما می دانستیم که ما تا به حال به چوب به ما ساختار بازی ما و بیمار وجود دارد و این که همه ما بود.”

اسپانیایی بسیار متمرکز شدن سریع فشار بر روی توپ حامل زمانی که آنها دفاع در برابر این کانادایی ها.

“ما می دانیم که آنها بسیار قوی, بزرگ بچه ها” مربی اسپانیایی پابلو Feijoo گفت. او به کانادایی ها اعتباری برای آنها چگونه موفق اسپانیایی حمله و به طور کلی سرعت از این بازی است.

“اما در حمله ما بد است. ما نمی زنده نگه داشتن توپ,” او گفت:. “آنها می خواهند آهسته آهسته بازی بنابراین ما سعی کردیم به حرکت (سرعت). ما از دست رفته بسیاری از توپ در تفکیک و همچنین در lineout. ما نیاز به نگه داشتن توپ و حفظ و ما نداشت.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>