کانادا Sevens: سیاه پوستان همه بازدید به Musqueam forges دیگر بومی ورزشی لینک


این 16 تیم که بازی در کانادا Sevens همه زمان را به بازدید گروه های اجتماعی; در این سال تیم نیوزلندی ساخته شده بازدید به Musqueam رزرو.

به عنوان یک نوجوان لری اعطای مهاجرت از خانه خود را در Musqueam رزرو توسط رودخانه فریزر پایین به پارک استنلی در سال 1954 به تماشای توانا سیاه پوستان همه بازی B. C. تیم در برککتن بیضی شکل است.

آن 34 بازی از 36-مطابقت با تور که مشهور نیوزیلند تیم راگبی شد در یک سفر آغاز شد که در پایان اکتبر در انگلستان و در زمان آنها را به مقصد از جمله ولز و اسکاتلند و ایرلند و کالیفرنیا.

آنها در نوک شکل بالا زمانی که سیاه پوستان همه صف در برابر یک تیم در صورتحساب یا لیست به عنوان B. C. سرزمین اصلی. (آنها نیز مواجه تیم از دانشگاه B. C. و ویکتوریا.)

“من می توانم آن را باور نمی کند. آنها فقط منفجر تیم ما دور” گرانت در حال حاضر یک Musqueam سالمند گفت: از 13 مارس 1954 بازی که در نیوزیلند به راحتی برنده 37-11.


سیاه پوستان همه Sevens بازیکن جو Ravouvou صحبت می کند با یک پسر در طول یک مهارت های جلسه در Musqueam جامعه مرکز.

یادداشت کنید / جهت / PNG

سه نفر از اعضای rugby sevens سیاه پوستان همه — Caleb کلارک جو Ravouvou و ویلیام Warbick — بازدید Musqueam جامعه مرکز صبح روز سه شنبه به عنوان بخشی از کانادا Sevens جامعه مشاهده برنامه.

این چهارمین سال متوالی است که تیم های شرکت کننده در HSBC کانادا Sevens — این شنبه و یکشنبه در B. C. محل — بازدید از سنتی قلمرو Musqueam مردم است. فیجی بازدید دو بار آنها خیلی تحت تاثیر قرار گرفته توسط جامعه ورزشی زمینه ها از آنها خواسته برای دیدار برگشت در حالی که Samoa بازدید سال گذشته است.

اعطای همراه با یک درامر به اشتراک گذاشته یک پیام خوش آمدید در hənqəminəm زبان برای سه ستاره راگبی که در آن قرار گلهای گروه از کودکان و نوجوانان از طریق بازی راگبی و مهارت است.

“این عالی گرفتن برای آمدن به یک کشور جدید اما فقط برای دیدن فرهنگ و همچنین من هرگز تا به حال تجربه مانند این که” کلارک گفت. “این یک افتخار برای دیدن این مراسم می شود و بخشی از آن را. و بچه ها خنده دار بودند. و ما فقط تلاش برای رشد بازی کمی.”


ویلیام Warbick (سمت چپ) و سیاه پوستان همه Sevens هم تیمی قرار دادن بعضی از بچه ها از طریق paces خود.

یادداشت کنید / جهت / PNG

اعطای کار کرده و سال ها به عنوان یک باربر لنگرگاه بندر پس از آن به عنوان یک مکانیک اما در حال حاضر خود را می آموزد کشور سنتی زبان در UBC و نیز در خدمت یک چند وجهی نقش دانشگاه به عنوان یک سفیر فرهنگی.

او به یک داستان در مورد چگونه نوه اش داده شد مائوری نام هنگامی که یک گروه از نیوزیلند بازدید B. C. در سال 2005. وجود دارد یک تبادل فرهنگی رویداد در UBC موزه مردم شناسی است.

قبل از این رویداد به پایان رسید یکی از مائوری گروه مشهور هنرمند درک Lardelli سخنرانی کوتاه.

“او در مورد احیای که در اقیانوس آرام ارتباط و اولین چیزی که او انجام شد نامگذاری این کودک با یک مائوری نام Manoa” او گفت:.

“Manoa … که یک مقدار از آن ماست” کلارک توضیح داد. “اتصال با مردم تمایل برای الهام بخشیدن به مردم از آنچه که می شنوند دیدن و احساس از ما.”


کالیب کلارک (سمت راست) قرار می دهد برخی از Musqueam جوانان از طریق paces خود در روز سه شنبه.

پاتریک جانستون / PNG

گرانت و خانواده اش در سفر به نیوزیلند به دیدار دوستان جدید خود را در Rotorua در سال 2006 و آنها دوباره بازدید حدود پنج سال پیش آوردن خانه با آنها عکس مائوری اجداد که نشان داده شد در یک نمایشگاه در ونکوور و تورنتو.

ارتباط بین جامعه خود و مائوری می رود راه طولانی است.

بین بیس بال, چوگان سرپهن, فوتبال و بسکتبال, ورزش همواره یک نکته مهم در Musqueam جامعه گرانت گفت. برخی از کودکان و نوجوانان در جامعه در حال یادگیری راگبی در سنت جورج در مدرسه و در نقطه خاکستری ثانویه است.

کمک مالی خود را بازی راگبی در ونکوور ویژگی های ثانویه در اوایل 1950s.

“در هر بازی من فکر می کنم من نزدیک به صف او گفت:” با خنده. “من کاملا انتظار نیست که. من پرسید: ‘آیا شما بچه ها انجام می دهند؟’ ‘گرفتن توپ شما’ آنها پاسخ داد.”

رها کردن ضربات: مدال های که خواهد شد به اول-دوم و سوم جای تیم در روز یکشنبه شده است طراحی شده توسط سه نفر از Musqueam هنرمندان: Gracieiene جوهور (طلا), Alicia نقطه (نقره ای), Cyler گنجشک-نقطه (برنز). از اولین نسخه از HSBC کانادا نفره قهرمانی مدال و غنائم طراحی شده توسط هنرمندان بومی محلی.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>