بدهی می تواند استرس زا و عواقب جدی در کانادا-اما شما نمی توانید به رفتن به زندان بیش از آن. istockphoto / گتی ایماژ

حمایت از خانواده به خانه اما در بدهی در کانادا می تواند شما را بیمار با نگرانی است. وجود دارد پیامدهای اما زندان نیست یکی از آنها

س: من خیلی نگران است و نمی تواند از خواب. من و همسرم همیشه خیلی کار می کرد به طوری که ما تا به حال به اندازه کافی پول برای ارسال خانه به خانواده من است. اما در حال حاضر ما تقریبا هیچ پول در سمت چپ چون هتل ما کار را در آنها بسته شده است. من احساس می کنم بسیار خوش شانس است که من ازدواج یک مرد خوب است که کمک می کند تا خانواده من در کشور من است اما در حال حاضر من خیلی نگران این است که ما نمی توانیم پرداخت صورتحساب خود را. برادر من بازگشت به خانه به من گفت که من می تواند به زندان برود و گفت: برای جلوگیری از ارسال آنها پول است. من نمی دانم چه باید بکنید چون خانواده من به اندازه کافی پول برای زندگی اگر ما را پشتیبانی نمی کند آنها را. اما بدون شغل ما ما لازم نیست به اندازه کافی پول برای زندگی است. من نمی دانم که چه باید بکنید و من می ترسم به من بگویید که ما می تواند رفتن به زندان به دلیل کمک به خانواده من است. چه می توانم انجام دهم ؟ ~یاس

یک: این بسیار پر استرس بار نه تنها در اینجا در کانادا بلکه در سراسر جهان است. استرس ما تنها بدتر اگر ما نگرانی در مورد خانواده های ما در خارج از کشور که در آن کمتر وجود دارد دولت و حمایت جامعه در دسترس است. برای بسیاری از خانواده ها در کانادا ارسال پول به خانه کاملا ضروری است. خانواده های ما با تکیه بر این حمایت مالی برای پرداخت هزینه های مسکن امن خرید مواد غذایی به اندازه کافی برای به دست آوردن مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و حمایت از اعضای خانواده که در حال کار نمی کند و یا بازنشسته. بسیاری از کشورها هیچ راهی برای ارائه حمایت اجتماعی ما خیلی خوش شانس بود که در اینجا در کانادا.

اما زندگی ما در اینجا می آید در هزینه و شما در مواجهه با یک چالش کشیدن وضعیت. بقا و رفاه خانواده خود را به خانه حتی ممکن است بستگی به پول شما آنها را ارسال کنید. این یک دلیل قانع کننده برای کمک به, و شما ممکن است احساس کنید از نظر اخلاقی موظف به انجام آن است. اما حمایت مالی شما ارائه متعادل باید در برابر نیازها و رفاه خانواده خود را در اینجا در کانادا.

وجود دارد هیچ زمان زندان برای بدهی

اجازه بدهید شروع با قرار دادن خود بزرگترین نگرانی به بقیه: در کانادا, مردم نمی رفتن به زندان برای داشتن بدهی که آنها نمی تواند بازپرداخت. است که می گویند وجود ندارد هر گونه عواقب; وجود دارد اما زندان است نه یکی از آنها. و در حالی که عواقب قانونی زمانی که شما در بدهی های برخی از بزرگترین پیامدهای ناشی از استرس شما در هنگامی که شما لازم نیست به اندازه کافی درآمد به پایان می رسد دیدار.

ناشناخته می تواند شما را بیمار با نگرانی

نگرانی در مورد بدهی و صورتحساب های پرداخت نشده استرس زا است و زمانی که شما نمی دانید که چه چیزی ممکن است یا نه ممکن است اتفاق می افتد زمانی که شما نمی توانید آنچه شما مدیون بازپرداخت که تنها ترکیبات استرس. هنگامی که شما از دست داده ام بسیاری از درآمد خود را با وجود تمایل به مراقبت از تعهدات خود را که زمان شروع به تلاش برای بازپرداخت بدهی های خود را. شما به سادگی نمی تواند بازپرداخت بدهی با پول است.

این مهم است به یاد داشته باشید که زمانی که درآمد شما به شدت کاهش می یابد, شما نیاز به صرف هر آنچه که شما می توانید استطاعت به نگه داشتن خودتان به عنوان سالم به عنوان ممکن است به طوری که شما می توانید از بازگشت به کار هنگامی که زمان می آید به انجام این کار است. قبل از ارسال هر گونه پول به خانه, مطمئن شوید که شما رو حداقل خود را از نیازهای اساسی پوشش داده شده و یا که شما یک راه جایگزین برای پوشش نیازهای مثال حمایت جامعه با وعده های غذایی و یا مهد کودک.

چگونه می تواند به من کمک کند اگر دوست من است که با داشتن پول ،

عواقب زمانی که شما در بدهی

در طول این زمان از coronavirus همه گیر بسیاری از طلبکاران باید رویکرد خود را تغییر داده و با نحوه کار آنها با مشتریان خود که به تازگی افتاده با پرداخت اما به عنوان محل کار بازگشایی این تغییر خواهد کرد. اگر شما قادر به از سرگیری سابق سطح درآمد نسبتا به سرعت, شما ممکن است تنها دریافت یادآوری حروف و یا در گذشته به علت استفاده نمي نماييد. اگر بدهی های خود را به طوری که شما هم قادر به گرفتن و یا منافع و هزینه های آن را غیر ممکن به عقب بر گردیم در مسیر در مقدار مناسب از زمان طلبکاران خود را به نوبه خود به معنای دیگر به منظور سعی کنید و شما مجبور به پرداخت.

راهنمایی برای بودجه با غیر قابل پیش بینی درآمد

اگر گام فعال نیست گرفته شده و شما قادر به پرداخت اجاره و یا وام مسکن شما ممکن است در صورت اخراج و یا سلب حق اقامه دعوی. تاسیسات خانگی ممکن است قطع شده است. درآمد خود و/یا حساب بانکی ممکن است چاشنی زده. شما ممکن است دیگر قادر به استفاده از هر گونه اعتبار موجود در کارت های اعتباری خطوط اعتباری و یا اضافه برداشت. اگر شما سقوط پشت سر خود را, وام خودرو, وام خودرو شما ممکن است repossessed. به مسائل بدتر بسیاری از خانواده ها قرض گرفتن از هر منبع موجود برای ارسال پول به خانه در بالا از آنچه آنها در حال حاضر فرستاده شده است. این در نهایت می تواند آنها را وادار به اعلام ورشکستگی اگر آنها در حد بیش از سر خود را.

استرس است که می آید از برخورد با بدهی می تواند تداخل با عملکرد خود را در محل کار و یا می تواند به شما برای تبدیل شدن به خیلی بد است که شما دیگر نمی تواند کار کند. نگرانی خود را بیمار نمی خواهد کمک به هر کسی که پس از آن مهم است به درک که وجود دارد راه هایی برای مقابله با بدهی و مکان برای دریافت کمک به قبل از آن بدتر می شود.

چگونه به مقابله با بدهی

هنگامی که ما در حال تاکید کرد و نمی دانم چه باید بکنید در مورد آنچه که ما مدیون می توان آن را وسوسه انگیز را امتحان کنید و وضعیت نادیده گرفت. من می خواهم به شما هشدار در برابر این. به عنوان سخت به عنوان آن را ممکن است دیگر شما صبر کنید برای مقابله با بدهی های خود را, بدتر از این وضعیت خواهد شد.

شروع با در نظر گرفتن سهام از جایی که شما را در ایجاد یک بودجه اضطراری اگر شما از دست رفته خود را درآمد. و یا اگر شما به کار با استفاده از تعاملی بودجه بندی ابزار برای ایجاد یک بودجه واقع بینانه. یکی از مشاوران اعتباری خواهد بود خوشحال به شما کمک کند با این کار اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع است. آنها همچنین قادر به ارائه اطلاعات و راهنمایی به طوری که شما می توانید پیدا کردن یک گزینه خوب به عقب بر گردیم در مسیر. اگر شما قادر به پرداخت بدهی های خود را و صورتحساب در همه مشاور توضیح دهید که چگونه به برقراری ارتباط با طلبکاران خود را به طور موثر به طوری که آنها با آگاهی از وضعیت خود را.

یک بودجه بسیار مهم است زیرا آن کمک خواهد کرد که شما ببینید که در آن شما ایستاده و چه پرداخت بدهی امکان پذیر است. با بودجه شما همچنین قادر به تعیین آنچه شما می توانید استطاعت برای ارسال خانه و هنوز هم نیازهای خود و تعهدات در کانادا. اگر خانواده شما می داند که شما ارسال می شود پول کمتری در آینده آنها می توانند مراحل آماده سازی خود را.

خط پایین در کمک به خانواده و برخورد با بدهی

نزدیک یا دور, هیچ کس دوست دارد برای دیدن عزیزان خود مبارزه است. در حالی که خانواده خود را به خانه شما بستگی دارد به کمک آنها ممکن است درک نمی کنند که زندگی در کانادا گران تر از جایی که آنها زندگی می کنند. آنها حتی ممکن است متوجه است که شما آنها را ارسال پول بیشتری از شما می توانید استطاعت به ارسال. پیدا کردن یک راه برای اطمینان از رفاه خانواده خود را در خانه در حالی که حفظ یک استاندارد قابل قبول زندگی را برای خودتان در اینجا با یک طرح برای مقابله با بدهی های خود را به شما صلح از ذهن است.

مربوط به خواندن:

چه باید بکنید هنگامی که شما دریافت اطلاع از ادعا

چگونه خود را برای ایجاد ثروت باد آورده که شانس می آید تا کوتاه

سمت راست را انتخاب کنید طرح تحکیم بدهی برای شما

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im