کامرون پرتاب کننده کلاچ شات مجموعه دانشگاه هاروارد-Westlake مقابل سیرا دره عمیق و باریک در منطقه ای نیمه


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


استودیو سیتی >> دانشگاه هاروارد-Westlake تیم آرایش ارشد سنگین است. ماسون قلاب Brase Dottin هولدن McRae و اسپنسر هوبارد شده است پایه و اساس Wolverines موفقیت در این فصل است. حتی پنجم استارت ترومن Gettings یک کاربر که با بازی های بی شماری بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

این دانشجوی سال دوم گارد کامرون پرتاب کننده که تحویل حیاتی 3-اشاره گر به گسترش دانشگاه هاروارد-Westlake سرب از دو به پنج امتیاز با 28 ثانیه به سمت چپ و برداشته Wolverines به 63-55 پیروزی در برابر تاج سده در شیراز باز منطقه ای بخش های حذفی شب چهارشنبه.

“من همیشه آماده” پرتاب کننده گفت. “من تا به حال فرصت من و من آن را زدم.”

آن بود که دانشگاه هاروارد-Westlake سومین پیروزی, تاج, Centennial (27-5) در این فصل است.

“(کامرون) آمار عکس های بزرگ برای همه ما فصل” دانشگاه هاروارد-Westlake مربی دیوید Rebibo گفت. “او به یکی از بزرگ در برابر سانتا کلاریتا مسیحی یکی دیگر در برابر رنسانس آکادمی.”

سالمندان Brase Dottin و ماسون قلاب گام پیروزی به ثمر رساند 22 و 18 امتیاز بود.

پرتاب کننده شات مجموعه بسیار پیش بینی بازی بین دانشگاه هاروارد-Westlake و سیرا دره عمیق و باریک در روز شنبه در پپرداین در 7 بعد از ظهر در منطقه ای نیمه نهایی.

“سیرا دره عمیق و باریک است و تیم برتر در دولت” Rebibo گفت. “دو بار از باز کردن بخش شانزه. این است که چرا شما در بازی باز, بازی بهترین است.”

بازی روز شنبه می آید یک سال خیلی دیر اما قطعا ارائه یک رقابت بین دو منطقه بالا برنامه سه سال گذشته است. بسیاری از این درخشش برای بازی از دست داده بود زمانی که Cassius استنلی فارغ التحصیل شده در سال گذشته است. استنلی بازی خود را دانشجوی سال اول و دوم فصل خود را در دانشگاه هاروارد-Westlake قبل از انتقال به سیرا دره عمیق و باریک.

استنلی نبود تنها بازیکنی که ساخته شده حرکت می کند. Terren فرانک و L سیمپسون چپ استودیو سیتی برای چتسورث که برخی ایجاد دشمنی بین این دو برنامه.

محلی طرفداران بسکتبال ریشه کن شد برای سیرا دره عمیق و باریک و دانشگاه هاروارد-Westlake قرار می گیرد در همان باز, بخش, استخر, فصل گذشته برای دیدن جانی Juzang در حال حاضر دانشجوی سال اول در کنتاکی و استنلی در حال حاضر در دانشگاه دوک در صورت خاموش اما این اتفاق رخ نداد. Juzang و استنلی هم تیمی بودند که دانشگاه هاروارد-Westlake برنده CIF-SS Division 1A عنوان در سال 2017.

دانشگاه هاروارد-Westlake (25-6) شروع به بازی چهارشنبه با 12-0 اجرا قبل از گسترش آن به 26-11 — بزرگترین سرب از بازی در افتتاحیه دقیقه سه ماهه دوم پس از سه نقطه بازی از قلاب.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در پاسخ با 15-4 اجرا در پنج دقیقه span تشکر به هفت نفر از 10 نفر اول نیم امتیاز از داناون دندانه. یکی دیگر از قلاب سه نقطه بازی قبل از نیم ایجاد یک 33-29 حاصل کار دو کوسن برای Wolverines.

Huskies از بازی در 40-40 پس از دو پرتاب آزاد از پاریس Dawson, اما آنها خود را برای اولین بار منجر شود از این بازی تا سه ماهه چهارم 47-46 هفت دقیقه به بازی.

دندانه لیآپ به سده بزرگترین سرب از بازی با 6:23 چپ به بازی 49-46 قبل از نه مستقیم امتیاز از دانشگاه هاروارد-Westlake از جمله 3-اشاره گر هر یک از Dottin و هوبارد که از آن ساخته شده 56-49 با سه دقیقه به بازی در چهارم.

دندانه led Huskies با 16 امتیاز. پاریس داوسون اضافه شده 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>