Calvin سفید: که پایه های ساحلی GasLink باتلاق


حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد مارس در ونکوور در مخالفت ساحلی GasLink پروژه خط لوله. Jason Payne / PNG

نظر: برای دیدن لایحه 41 به عنوان تنها دولت امید سعی کنید سخت تر و گوش دادن بهتر است اما هنوز هم با قدرت به ابطال اول سازمان ملل تصمیم گیری خواهد رندر کل فرایند به عنوان بی معنی

بن بست توسط مرطوب’suwet’en ارثی روسای بیش ساحلی GasLink خط لوله و هزاران حمایتی تظاهرات و نافرمانی مدنی در نقاط مختلف کانادا قطعا برانگیخته طیف وسیعی از واکنش. از جامعه کسب و کار است که به سادگی می خواهد پول خود را به نگه داشتن جریان به مسافران رفتن به و از کار به دولت احساس گیر چگونه واکنش نشان می دهند یک موضوع قابل توجه این است که سردرگمی و سرخوردگی. این است که مقابله با یک مقدار واضح تر تمرکز در مبارز شناخت بومی و زیست محیطی از اولویت های است که در ادامه به پاپ تا در سراسر کشور.

این قابل درک است که برخی از صداها را سرزنش هرگن و ترودو دولت برای نشان دادن به اندازه کافی قوی رهبری که reasserts سفارش. مشکل این است که قادر به دفاع از سفارش, دولت باید به عنوان دیده می شود شایسته است که اقتدار و صداقت خود را به اعتقاد و احترام. و این جایی است که نقص اساسی نهفته است. در واقع هر دو ترودو لیبرال ها و هرگن NDP ایجاد کرده اند که پایه های این ظروف سرباز یا مسافر واقعی است که نمی خواهد هر گونه قطعنامه روشن.

از گرفتن دو دولت باید در بوق و کرنا خود شرکت به تعهدات زیست محیطی اقدام در مواجهه با فاجعه بار آب و هوا تغییر و تنظیم مجدد استعماری/نژادپرست ارتباط با مردم بومی است. آنها تصمیم به خطر اعتبار خود را در دو صورت پویا به اتهام مسائل است که طنین انداز عمیقا در هر دو عاطفی و منطقی سطوح در یک نوار از جمعیت است. آیا این انجام شد به سادگی برای بدست آوردن آرا انتخابات یا از عدم روشن و دقیق تجزیه و تحلیل از چه چنین تعهدات به ناچار مستلزم این نتیجه ما را به یک رهبری/اخلاقی باتلاق و بحران سفارش.

کانادایی ها به خصوص اقشار جوان می خواهید به این باور است که دولت ما را به مراحل مورد نیاز برای نجات ما از فاجعه آب و هوا. تا زمانی که رهبران سکه مفهوم است که ما می توانیم هر دو اقتصاد و محیط زیست آن را برای تلفن های موبایل فوق العاده — بدون قربانی کردن هیچ از دست دادن تجملات که ما استفاده می شود و در عین حال ایستادن زیست محیطی سقوط هستند. اما به جای آن ترجمه به جدید تغییر عمده فروشی سرمایه گذاری به آب و هوا و دوستانه شرکت کرده است مقطر به سایت C سد بیشتر میلیاردها قرار داده و به سوخت های فسیلی استخراج و افزایش خطر نشت. این باعث ناهماهنگی شناختی — تفکیک قرارداد اجتماعی است که ارزانی اعتماد رهبری است.

وارد مرطوب’suwet’en ارثی ستاد یک مجموعه کوچک از بومی متفکرین در وسط هیچ جا که ایستادگی و نه گفتن به سوخت های فسیلی خط لوله است. البته این حملات عمیق وتر درون همه کسانی که به تماشای استرالیا سوزاندن یک میلیارد حیوانات نابود کالیفرنیا, آتش سوزی, طوفان و ویران کردن فوران willy-nilly در سطح جهان است. بسیار جذاب “هیچ!”

ارثی رهبری به معنای سنتی که بدان معنی است که قبل از استعمار. دولت استانی و فدرال شده اند cheerleading که بسیار چشم انداز. این هیاهو در اطراف عبور از لایحه-41 تصویب بیانیه سازمان ملل متحد درباره حقوق مردمان بومی را جشن گرفتند مشروعیت بومی آرمان تصمیم گیری و قدرت. در همان زمان رسمی خط شده است که مقاله-32 مورد به دست آوردن رایگان و اطلاع قبلی رضایت قبل از تصویب هر پروژه در بومی قلمرو معنا نیست اولین کشورهای دارای حق وتو است. این تفسیر هرگز به وضوح توضیح داده شده و یا توجیه می شود. بر اساس بندی از ماده-32 هر معلم انگلیسی, اجازه دهید به تنهایی شهروند به طور متوسط می شود به فرض آن یعنی بدون حق وتو.

در واقع, هر به خواندن این سند نشان می دهد که آن را به بسیاری از قدرتمند و صریح اظهارات و احساسات است که تشخیص بومی اقتدار و حقوق است که شناخت گذشته بی عدالتی و اذعان منظور از بومی حاکمیت بر سرزمین خود. به اصرار وجود حق وتو که در واقعیت یک ملت نمی تواند بدون یک دولت یا صنعت ابتکار مگس ها به طور کامل در این صورت از هر دو تمام تن از سند و در نتیجه تشویق بیش از این لایحه را به اتفاق آرا تصویب شده است. برای دیدن آن را به عنوان تنها دولت امید سعی کنید سخت تر و گوش دادن بهتر است اما هنوز هم با قدرت به ابطال اول سازمان ملل تصمیم گیری را ندارد و می رندر کل فرایند به عنوان بی معنی و آشکار ادامه شیوه های گذشته که توجیه خود را به عنوان لازم است چرا که کسانی که در قدرت گفت: آنها لازم است.

هر کس که معتقد بودند دولت استانی صادقانه بود در تعهد خود را به یک دوره جدید از سازمان ملل, روابط احساس خیانت. به طور مشابه, پرشور ترودو استقبال از همان عصر جدید را در حال حاضر به نظر می رسد نادرست و شفاف حیله گری. تحت این شرایط چرا نمی شورش همبستگی با مرطوب’suwet’en بود در حال ظهور در همه جا ؟

و البته نه هرگن و نه ترودو می دانم که چه باید بکنید بعد. تنها گزینه برای ارسال نیروهای نظامی و افشای باهم بودند مرتکب مملو از خوردن همه جنس بنجل خود را به تفکر بر روی صفحه نمایش یا به انجام آنچه در آن طول می کشد به خرید کردن و بومی کردن مخالفان. در هر صورت شناختی و عاطفی قرارداد اجتماعی انتقادی شده عبور کند ، نتیجه این خواهد بود بیشتر اختلال و شورش بلافاصله خود خدمت رفتار است که در آن یک چشم تبدیل شده است به آنچه که ما نمی خواهید برای دیدن و بدبینی.

Calvin سفید B. C., مقاله نویس, گذشته BCTF برنامه علیه نژادپرستی تسهیل کننده و نویسنده نامه از زمین از ترس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>