گشت و گذار گداخته شدن. جزوه / PNG

نظر: چه کسی می توانست تصور می کردند که سردستی ساخته شده یا سد دریایی می تواند مخاطره دور ماهی قزل آلا, marbled murrelets و orcas? در عین حال وجود یک لینک است.

هنگامی که ما سعی کنید به انتخاب کردن هر چیزی به خودی خود پیدا کنیم و آن hitched به هر چیز دیگری در جهان است. — John Muir

طبیعت wondrously پیچیده است. چه کسی می توانست تصور می کردند که سردستی ساخته شده یا سد دریایی می تواند مخاطره دور ماهی قزل آلا, marbled murrelets و orcas?

در عین حال واشنگتن دولت نهنگ قاتل وظیفه نیروی مشخص این کنجکاو لینک.

در اینجا راه آن کار می کند: گشت و گذار قال و اقیانوس آرام در شن و ماسه lance — علوفه ماهی است که نقش مهمی در, دریایی, مواد غذایی شبکه — تکثیر توسط چسب تخم مرغ خود را به دانه های شن و ماسه و شن. اما زمینه منعکس کننده امواج و دور از سواحل است. زمانی که شن و ماسه سواحل نابود زمینه, محلی, ماهی تخم ریزی فرو می ریزد.

از دست دادن شن و ماسه لنس به طور مستقیم اثرات پرندگان دریایی است که بر روی آنها بستگی دارد — مانند کرگدن auklet جوجه در تنگه Juan de Fuca و تهدید marbled murrelets از ساحل آفتابی. از دست دادن از گداخته شدن و شن و ماسه لنس همچنین تضعیف ماهی قزل آلا جمعیت ضروری برای بقای جنوبی ساکن orcas.

از دست دادن از تخم ریزی به سواحل کلیدی زیست محیطی تهدید. در واقع تنها حدود 12 درصد از Salish دریا و خط ساحلی است که به احتمال زیاد تخم ریزی زیستگاه و این منابع گرانبها است که از دست رفته رو به رشد توسعه است. متاسفانه سطح دریا افزایش — تشدید چیزهایی مانند زمینه — که به احتمال زیاد به طور قابل ملاحظه ای کاهش کمیت و کیفیت تخم ریزی به سواحل.

به عنوان یک نتیجه از صندوق جهانی حیات وحش در حال حاضر در حال کار با شرکای برای شناسایی و نقشه B. C. بسیار مهم ماهی تخم ریزی به سواحل که در حال حاضر نقشه برداری شده است در واشنگتن است.

آن است که در حال حاضر بسیار مهم است که این استان را به دنبال واشنگتن منجر شود در دیگری ، B. C. نیاز به شدت تنظیم ساخت و ساز از زمینه (و rip-rap تخته سنگ دیوار) بالاتر از شن و ماسه سواحل است. تا کنون B. C. موفق به انجام این کار — ترک مقررات از خط ساحلی توسعه به اختیار دولت های محلی.

این چهل تکه ناهمگون و نامناسب خط ساحلی حفاظت از قوانین. بدتر اخیر B. C. تصمیم دادگاه زده صلاحیت این دادگاه ها از دولت های محلی به طور موثر تنظیم خط ساحلی توسعه است. استانی اقدام بسیار دیر شده است.

عنوان عنوان دقیق در اخیر دانشگاه ویکتوریا حقوق محیط زیست, مرکز, گزارش, B. C. نیاز به دنبال نمونه ای از واشنگتن و اتخاذ یک خط ساحلی قانون حفاظت:

• محافظت از ماهی تخم ریزی به سواحل. برای مثال قانون باید حکومت های محلی نیاز به ایجاد محافظ مناطق که نیاز به مجوز برای توسعه فوق حساس ساحلی زیستگاه تخم ریزی.

• نیاز به خط ساحلی صاحبان به استخدام بهترین شیوه برای محیط زیست حساس ساحلی حمایت می کند. زمینه و rip-rap به سادگی کهنه است. آنها نیاز به جایگزین مدرن “زندگی shoreline” تکنیک های که استفاده از گیاهان برای ایجاد ثبات در ساحل. هر دو استان و واشنگتن در حال حاضر جزئیات از جمله تکنیک های عملی ملک راهنمای.

• نیاز به “بدون از دست دادن خالص” دریایی ساحلی زیست محیطی تابع هنگامی که توسعه صورت می گیرد. اگر از دست دادن غیر قابل اجتناب است, جبرانی, ساحل, زیستگاه باید ارائه شود. ما می توانند یاد بگیرند که از زمان, ساحل, پروژه های مرمت, که در آن سواحل دوباره تاسیس با اضافه کردن شن و ماسه.

• ارائه مشوق های مالیاتی برای صاحبان اموال به منظور ارتقاء و حفاظت از ماهی تخم ریزی به سواحل. چندین حوزه های قضایی ارائه معافیت های مالیاتی برای صاحبان برای اختصاص بخشی از زمین های خود را به حفاظت از محیط زیست. چنین می شکند باید در دسترس ساخته شده برای هر مالک که انتخاب به منظور افزایش حفاظت از زمین بالا کلید تخم ریزی به سواحل.

تخم ریزی به سواحل پر جنب و جوش زندگی می کنند بخشی از Salish دریا. ما یک مسئولیت اخلاقی به تصویب Salish دریا دست نخورده به ما نوه بزرگ.

اگر ما بخواهیم یک قرن از هم اکنون کودکان هنوز هم شادی کردن در نزد کرگدن auklet و آن دمدمی منقار پر شده با اقیانوس آرام شن و ماسه lance برای جوجه خود را. Marbled murrelets هنوز هم بال از طریق سایه رشد قدیمی ساحل آفتاب حمل شن و ماسه لنس از دور آب به جوان خود را.

و اگر ما در برخورد با ترافیک کشتی ها و دیگر تهدیدات به orcas — کودکان ممکن است هنوز هم پادشاهان عمیق جهش به هوا و گرفتن قلب انسان.

Calvin Sandborn قانونی است مدیر UVic حقوق محیط زیست, مرکز; Jacklyn Barrs است و حفاظت دریایی متخصص با صندوق جهانی حیات وحش کانادا.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im