کالیفرنیا آب جنگ پرسیده

این COVID-19 گیر ما گفته شده است که تبدیل چگونه زندگی می کنیم اما یکی از جنبه های زندگی در کالیفرنیا به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن به تغییر: دولت چند ساله جنگ بر سر آب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ممکن است خود را کنار گذاشته پی در پی squabbling بیش ترین مسائل مربوط به همکاری در این بیماری همه گیر اما آنها آماده برای مرحله نهایی مسابقات بیش از که کنترل دولت را حیاتی تامین آب است.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن Bureau of Reclamation, بازتاب خود را در سال 2016 وعده های انتخاباتی برای San Joaquin Valley کشاورزان صادر عامل جدید معیارهای فدرال مرکزی ولی پروژه ای که ارسال خواهد آب بیشتر برای کشاورزی گلاب پاش صبرنكلرس و کمتر به تقویت زیستگاه برای ماهی ها و دیگر حیوانات وحشی در ساکرامنتو-San Joaquin دلتا.

اداره 871-صفحه “ارزیابی زیستی” بود و هدف آن گفت: “به حداکثر رساندن آب تامین و تحویل” در حالی که حفظ حمایت کافی برای ماهی.

وزارت امور خارجه از منابع آب به سرعت مخالفت با صدور آن خود را پیش نویس دستورالعمل های عملیاتی برای دولت پروژه آب. DWR مدیر Karla A. Nemeth گفت: دستورالعمل را پیاده سازی “پیچیده تر و زیرک راه برای مدیریت دولتی پروژه آب برای بهبود توانایی ما برای حفاظت از گونه ها و عمل و انعطاف پذیری بیشتر.”

اخیرا که موقعیت نهایی شد در یک “اتفاقی گرفتن مجوز” صادر شده توسط وزارت امور خارجه از ماهی ها و حیات وحش با هدف بهبود حیات وحش زنده ماندن به آب منحرف است از دلتا.

در اثر این اقدامات اداری شامل یک تاریخی تقسیم بین فدرال و ایالتی آب مقامات که برای دهه ها باید همکاری موفق خود را جداگانه اما آمیخته سیستم های آب.

هر دو جذب آب از طریق سدها و مخازن عمده جریان و انتشار آن را به ساکرامنتو و سان Joaquin رودخانه که ادغام به دلتا. پمپ های کشیدن آب از دلتا در نزدیکی تریسی و به کانال های که ارائه آن را به سان Joaquin Valley کشاورزان جنوب کالیفرنیا و شهرستانها.

رقابت در میان خواسته های کشاورزی و شهری کاربران و طرفداران محیط زیست به صورت محدود عرضه دلتا آب شده در سیاسی و حقوقی در عرصه های دهه, اما در سال های اخیر تلاش شده است به جعل اصطلاح “موافقتنامه داوطلبانه” برای پایان دادن به مجادله.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات پیچیده مذاکرات, آیا به عنوان مجلس قانونگذاری تصویب یک لایحه در سال گذشته که قفل شده اند قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال قوانین زیست محیطی به دولت قانون است. Newsom وتو این لایحه پس از هشدار داده است که امضای خود را خواهد اژدر مذاکرات و دوباره آتش جنگ آب.

فدرال-دولت تقسیم بر مدیریت آب به نظر می رسد رهبری در این جهت به هر حال به عنوان نامه های صادر شده توسط پلیس آمریکا دایان فاینستاین و سه دموکراتیک اعضای کنگره هشدار داد در هفته گذشته.

فاینستاین شده است شکل عمده در مذاکرات صلح و در نامه به Newsom و وزیر کشور دیوید برنارد سابق لابی برای Westlands آب منطقه خواست که سر در برخورد جلوگیری شود.

فاینستاین, et al گفت Berngardt او باید “حفظ دیرینه تمرین عملیات هماهنگ کالیفرنیا دولت پروژه آب و فدرال مرکزی دره پروژه. چند هفته آینده به احتمال زیاد این آخرین فرصت باقی مانده برای رسیدن به این نتیجه است.”

سناتور ها و اعضای کنگره نیز هشدار داد Newsom که “کالیفرنیا است که در مواجهه با یک خطر واقعی از اساسی تفکیک آب ما تحویل سیستم” اگر مذاکرات شکست بخورد.

با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی وعده آن را دشوار است برای دیدن هر گونه حل و فصل فدرال-وزارت امور خارجه جنگ آب در این سال انتخابات.

بودند مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب مجدد نبرد ادامه خواهد داد به احتمال زیاد در دادگاه بیش از اینکه فدرال و یا مقامات دولتی باید آخرین کلمه در دلتا زیستگاه حفاظت. بودند مغلوب ساختن پیشی جستن به دست کشاورزان خواهد بود بازی ضعیف در مذاکرات چه مقدار آب آنها از دلتا.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>