کالیفرنیا DMV به میدان دفاتر به شروع جمعه بیش از coronavirus نگرانی

وزارت کالیفرنیا از وسایل نقلیه موتوری است بستن دسترسی عمومی به آن زمینه دفاتر سراسر کشور در پاسخ به شیوع کروناویروس در انتخابات گفت: اواخر پنج شنبه.

شروع جمعه این دفاتر بسته خواهد شد به منظور اطمینان از مشتریان ایمنی در حال تکامل همه گیر بخش گفت. دفاتر دوباره باز خواهد مارس 2, اما تنها در یک “مجازی” ظرفیت است که در آن کارکنان در شغل خود در سایت, اما عموم خواهد ارتباط برقرار کردن با آنها تنها حاضر با توجه به انتشار اخبار.

در DMV وب سایت مشتریان هنوز هم قادر خواهد بود به انجام کسب و کار است که قبلا مورد نیاز در فرد بازدیدکننده داشته است از جمله خودرو عنوان نقل و انتقالات و پیچیده خودرو ثبت نام تمدید شود.

“دفاتر خواهد شد به طور موقت بسته به ایالت آغاز مارس 27 و بازگشایی تقریبا در مارس 2. همه در اتاق قرار ملاقاتها در این زمان لغو خواهد شد. مشتریان را تشویق به بررسی dmv.ca.gov سایت برای ملاقات های آینده در دسترس بودن” مقامات راهنمایی و رانندگی گفت: در انتشار اخبار.

این اداره گفت کیوسک و درخواست از طریق پست باقی خواهد ماند و در دسترس را به مشتریان.

اما آن را بلافاصله روشن زمانی که فرد در خدمات خواهد بود در دسترس عموم دوباره.

“پس از تمیز کردن عمیق از دفاتر گسترش خدمات مجازی و توسعه پروتکل های جدید راهنمایی و رانندگی ارائه خواهد شد در شخص خدمات در هر منطقه است. به روز رسانی بیشتر در مورد چگونه راهنمایی و رانندگی است که پرداختن به نیازهای مشتریان خود را به زودی اعلام خواهد شد در وب سایت خود را” آزادی گفت.

دفتر تعطیلی کلاه کردن از پر سر و صدا در طول هفته که راهنمایی و رانندگی گفته یکی از کارکنان خود را در راهنمایی و رانندگی تماس با مرکز در کنار رودخانه حال آزمایش مثبت برای COVID-19. روز چهارشنبه در یک زمینه راهنمایی و رانندگی در سان پدرو برخی از کارکنان آن حاضر به تعامل با مشتریان سیگنالینگ شکایت از نزدیک شرایط کار در خط با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و عدم دسترسی به بهداشت منابع با توجه به ان بی سی لس آنجلس گزارش.

همچنین در این هفته راهنمایی و رانندگی گفت: کارکنان آن است که یک کارگر در فولرتون آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به ساکرامنتو زنبور گزارش منتشر شده پنج شنبه.

راهنمایی و رانندگی بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد فولرتون کارمند را تشخیص.

راهنمایی و رانندگی در حال حاضر شده است, پوسته پوسته شدن پشت عملیات مانند نیاز به انتصاب در دفتر بازديد لغو آزمون رانندگی تا آوریل 17 و درخواست که سازمان های اجرای قانون استفاده بیشتر موشکافی قبل از صدور هر بلیط برای به تازگی مجوز منقضی شده یا ثبت نام خودرو.

علاوه بر این, وزارت امنیت داخلی ایالات متحده اعلام کرده بود که واقعی ID اجرای تاریخ بود ضربه از یک سال و حرکت آن به اکتبر. 1, 2021, راهنمایی و رانندگی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>